esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944, bardziej mnie jara ten znak wodny szczerze :D, no chyba że oficjalka będzie wyglądać bardziej epicko ;)
5
Halandzik po wczorajszym meczu.
1
@piterheh86, gratki. Jak zazwyczaj dla mnie noworodki nie grzeszą urodą to Twoje dziecię wygląda świetnie :)
0
@Szreko, na najwyższym poziomie chyba największe trudności miałem z walką z Detlafem, większe trudności niż z nie jednym bossem w Elden Ring.
2
@Emhyr, "Mój ojciec Makumba być królem wioski..."
2
@fart, tak sobie teraz myślę, że to w ogóle jakiś hit, że jakieś patusy-analfabeci podpowiadają mundurowym jak mają się zachowywać w ów sytuacji, a Oni nawet nie protestują, wręcz mam wrażenie, że podążają za tymi instrukcjami.
10
Klasyczek na wieczór.
9
Nie ma takiego dryblowania.
1
@Comentateiro, ja tam mam nadzieję, że w końcu maszyna ruszy. Być może to mega naiwne z mojej strony, ale...
6
@Lionel_Messi10, potrafi rozkochać w sobie wszystkich kibiców.
7
Pełna zgoda z Maćkiem.
0
Krążą plotki, że Hermoso wciąż jedzie na tyłku.
0
@Technik, trochę wiary.
0
@esem91, odpowiedział.
1
Uff. Weekend zakończony cudownie. Dziękuję Barcelono, to był dobry mecz.
0
Jakim cudem Azpi jeszcze jest na boisku?
1
@MarioVeB!, atencjusz mejbi albo mgła pocovidova.
0
Paaany, ale za wszy i drobny łupież?
30
Niech odpowie najlepiej jak potrafi na boisku.
1
@tristan87, Nooorek Tadeusz...!
2
Ale Muci zamłócił. Obrońca dalej biegnie.
0
Kovacevic co to jest za kot.
1
Na TVP Sport komunikat, że "wybrana audycja została czasowo zablokowana z powodów licencyjnych" ;/
2
@MeAndSwan, spełnienia marzeń!
0
@Mario96w, po prostu tak mam. Mega się denerwuję jak wpychają te bramki, ale z drugiej strony obiektywnie byli dziś znacznie lepsi i do tego zazdrość, że prezentują się jak drużyna, a nie jak zbieranina piłkarzy na boisku jak my.
0
Ostatni raz ich mecz oglądam. Szkoda ku&^@ nerwów.
0
Osłabienie Realu osłabieniem, ale kontuzji nikomu nie życzymy.
1
Bożydar odleciał!
0
Biali chociaż w jakąś oprawę zainwestowali, a my co? Dejcie spokój...
0
@Mario96w, ja białych.