0

@macio_944, bardziej mnie jara ten znak wodny szczerze :D, no chyba że oficjalka będzie wyglądać bardziej epicko ;)

5



Halandzik po wczorajszym meczu.

1

@piterheh86, gratki. Jak zazwyczaj dla mnie noworodki nie grzeszą urodą to Twoje dziecię wygląda świetnie :)

0

@Szreko, na najwyższym poziomie chyba największe trudności miałem z walką z Detlafem, większe trudności niż z nie jednym bossem w Elden Ring.

2

@Emhyr, "Mój ojciec Makumba być królem wioski..."

2

@fart, tak sobie teraz myślę, że to w ogóle jakiś hit, że jakieś patusy-analfabeci podpowiadają mundurowym jak mają się zachowywać w ów sytuacji, a Oni nawet nie protestują, wręcz mam wrażenie, że podążają za tymi instrukcjami.

10



Klasyczek na wieczór.

9



Nie ma takiego dryblowania.

1

@Comentateiro, ja tam mam nadzieję, że w końcu maszyna ruszy. Być może to mega naiwne z mojej strony, ale...

6

@Lionel_Messi10, potrafi rozkochać w sobie wszystkich kibiców.

7



Pełna zgoda z Maćkiem.

0

Krążą plotki, że Hermoso wciąż jedzie na tyłku.

0

@Technik, trochę wiary.

0

@esem91, odpowiedział.

1

Uff. Weekend zakończony cudownie. Dziękuję Barcelono, to był dobry mecz.

0

Jakim cudem Azpi jeszcze jest na boisku?

1

@MarioVeB!, atencjusz mejbi albo mgła pocovidova.

0

Paaany, ale za wszy i drobny łupież?

30

Niech odpowie najlepiej jak potrafi na boisku.

1

@tristan87, Nooorek Tadeusz...!

2

Ale Muci zamłócił. Obrońca dalej biegnie.

0

Kovacevic co to jest za kot.

1

Na TVP Sport komunikat, że "wybrana audycja została czasowo zablokowana z powodów licencyjnych" ;/

2

@MeAndSwan, spełnienia marzeń!

0

@Mario96w, po prostu tak mam. Mega się denerwuję jak wpychają te bramki, ale z drugiej strony obiektywnie byli dziś znacznie lepsi i do tego zazdrość, że prezentują się jak drużyna, a nie jak zbieranina piłkarzy na boisku jak my.

0

Ostatni raz ich mecz oglądam. Szkoda ku&^@ nerwów.

0

Osłabienie Realu osłabieniem, ale kontuzji nikomu nie życzymy.

1

Bożydar odleciał!

0

Biali chociaż w jakąś oprawę zainwestowali, a my co? Dejcie spokój...

0

@Mario96w, ja białych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?