10

@LM10GOAT, też tak uważam, ale żeby jednak grać w FC Barcelonie trzeba prezentować ciut lepszy poziom piłkarski.

3

Wczoraj oglądałem "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka" i w pewnym momencie ku mojemu zdziwieniu wyłania się Zlatan jako "Antywirus". Beczka niezła.

0

Czy ktoś z Was tutaj próbował się odrobaczać i jakie ma doświadczenia z tym związane ewentualnie/czego używaliście?

1

@Arden, a potem się okazuje, że ów staruszkiem jest Budda.

1

@kuz, to mają obowiązek jeść lunch ze sztabem szkoleniowym?

1

Jak w ogóle mogliście łykać plotki o Artecie. Gość dopiero co zaczął "zbierać żniwa" swojej wieloletniej harówki w Londynie i teraz nagle miałby to wszystko porzucić?

0

Raport z placu boju od pewnego kanału YT. Jestem ciekaw Waszych opinii lub własnych doświadczeń.

https://zapodaj.net/plik-Nt29BZbe3L

Jest mały obrazek nie wiem czemu bo u mnie to wygląda 3x większe. Ctrl + Rolka od myszy w górę rozwiązuje sprawę.

0

Marcin Borzęcki w Mocy Futbolu o Hansim Flicku niezbyt pozytywnie. Temat od 44:50.

2

Albo Tuchel wie, że jest już na wylocie z Munsien albo okazuje totalny brak szacunku obecnemu pracodawcy.

0

@takisobiektos, jakby wiedział to by trzymał koszulkę Interu ;)

0

@Striker, rezygnując samemu i nie mieć gotowego następcy byłoby skrajnie nieodpowiedzialne, a takie słowa jak oddanie się w ręce zarządu jasno pokazuje, że po prostu już się poddaje i wysyła klarowny sygnał Laporcie.

1

Xavi powinien teraz pokazać cojones i powiedzieć publicznie, że oddaje się w ręce zarządu.

1

Z drugiej strony może dobrze, że ta końcówka się przydarzyła. Być może to spowoduję jakieś trzęsienie ziemi w klubie. Życzę tego sobie i Wam.

0

Bałem się wejść w komentarze bo spodziewałem się więcej pozytywnych opinii niż wręcz przeciwnie...

0

Jest tu ktoś moją osobą przyjacielską?

0

@tristan87, KUUUUUUUUURRR@@@@A!

0

@barpol11, imbir polecam również.

0

@Stinger_, co to było? Kwalifikacje?

5

@parpe, łączę się w bólu. Ciśnij lekarstwa podwójne dawki i może przejdzie jako tako. Not medical advice :D

0

Czy też macie tak, że jak przegrywamy jakiś ważniejszy mecz lub odpadamy z pucharu to krótkoterminowo tracicie chęć do oglądania futbolu?

1

@koksik2700, jestem wielbicielem, ale nie wiem gdzie jest każda roślinka :D

1

@macio_944, świetna wiadomość aczkolwiek ta część podobno jest zdecydowanie słabsza od "1", ale z chęcią zagram i sam ocenię.

0

@Kamiloza91, wydaje mi się, że porównanie do PL jest mało adekwatne bo tamtejsza liga jest zdecydowanie bardziej konkurencyjna.

0

@Kengo, to jest nic, są "bardziej wyedukowani".

1

@pt9, miejmy nadzieję, że Twój scenario się nie spełni ;)

0

@Kamiloza91, owszem Jego format jest w dużej części beką, ale można stamtąd również wyciągnąć sporo merytorycznej treści.

28

Stawiam tezę, że rośnie nam perełka. Fenomenalnie się go ogląda i warto też zaznaczyć jak nie panikuje w defensywie i patrzy tylko na piłkę kiedy Nico Williams na Niego pushuje.


1

Psychoanaliza Dziadów: Omów na przykładzie 4 ostatnich sezonów tragizm kibiców Barcelony i omów, czy rzeczona martyrologia jest spowodowana formą piłkarzy, czy pomysłami wprowadzanymi przez kolejnych trenerów.

0

@Kamiloza91, nie bierz tak wszystkiego dosłownie ;)
Choćbym nadawał na Barce nie wiadomo jak to i tak ich będę kochał ever ;)

1

@tbas, gość, który nie jest w 100% wyleczony NIE MA PRAWA siedzieć na ławce rezerwowych jak wczoraj. Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?