2

Footroll z nowym odcinkiem o naszym ukochanym klubie pt. "PRZEGRYWY - KONIEC SEZONU i PSYCHOANALIZA DZIADÓW", w skrócie chyba można nazwać "Dziady".

0

@barcelonaLM, Freddie wiecznie żywy.

0

@adamsoli, chciałbym też zaznaczyć, że znacznie lepsze Bilbao w dogrywce może świadczyć o złym przygotowaniu fizycznym zawodników przez sztab na tym etapie sezonu. Możliwe, że to zadyszka, ale jeśli w dalszej części roku nie zaczniemy grać i biegać intensywniej to znaczy, że Danzel i Jego banda po prostu źle przygotowali zespół do sezonu.

0

@Destroyer_of_Worlds, też tak może być. Choć Danzel może wymyślić np... Roberto...

1

@Destroyer_of_Worlds, puentując. Fort fichado.

6

@Firestone, mogę się mylić, ale Xavi chyba tylko na początku zarabiał kiepsko, a teraz chyba już nie ma wcale tak źle.

1

Od kilku dni wchodząc na messenger w telefonie pojawia mi się komunikat, że muszę ustawić PIN, żeby między innymi mieć dostęp do historii konwersacji i że to są jakieś nowe regulacje. Wygląda to legitnie, ale jednak się trochę obawiam. Telefon z androidem. Mieliście ostatnio również takie powiadomienia wchodząc w apkę?

0

@tomek8756, jeśli chodzi o sympatię to wiadomix, że Luis aczkolwiek pamiętam, że miał mega długą posuchę bez bramki na wyjeździe w LM.

16

Won mi od Yamala. Chłopak i tak dał nam prowadzenie, a w wieku 16 lat nie może spoczywać TYLKO na Jego barkach awans do kolejnej rundy. Owszem zmarnował dwie "100", ale Jego czas dopiero ma nadejść, a Ci którzy mieli dźwigać ten mecz... cóż, chyba zostali w szatni razem z trenerem. Mega plus dla Forta bo rośnie nam kolejny świetny grajek.

3

Gundo - symbol genu zwycięzcy zapewne łapie się za głowę kiedy Jego "wódz" mówi, ze możemy być dumni bo się staraliśmy. Ludzie...

1

Brawa dla Athleticu i dla Erniego. Kolejna bura dla Barcy Xaviego. Panie Lapciu, czas na męską decyzję bo to do niczego nie prowadzi. Ten marazm trwa za długo i pojedyncze dobre meczu nie mogą zamazać tego jak wygląda nasza gra od dłuższego czasu.

2

@tristan87, wypowiedź trenera, który chyba myśli, że ma zespół z dolnej tabeli Var Liga. Proszę, podaj już się do dymisji bo uciekł kolejny puchar, a następne są praktycznie nie osiągalne.

1

Nie wiem czy patrzyliście na kursy, ale nie spodziewałem się, że będzie się to klarować na tak wyrównany pojedynek wg bukmacherów. Owszem od jakiegoś czasu panuje narracja, że Baskowie są w gazie, ale kurka jesteśmy Barceloną i jak było na nas poniżej 2.0 to był sukces grając z teoretycznie z zespołem z niższej półki.

7

Obecnie najbardziej złożony paradoks o następującej treści:
"Gdy menel jedzie pociągiem, pociąg jedzie menelem, lecz gdy menel już nie jedzie pociągiem, pociąg nadal jedzie menelem."
Jak dotąd żaden filozof nie jest w stanie wyjaśnić tego zjawiska.

2

@Peciak,
1)niesamowita asysta w stylu Balde
2)pewne wykończenie w stylu Robercika
3)przejście kanałem w stylu prime Raphinha
4)doskonały odbiór w stylu Roberto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Encore, to chłop czy baba na tym zdjęciu?

0

Ile razy dzisiaj już nie byliście robotem?

3

Być może dla większości z Was to będzie oczywiste, ale oglądanie jutubów w prędkości co najmniej 1.25x to jest game changer. Już tak jestem przyzwyczajony, że czasem trzeba odpalać na 1.5x. Można ogarnąć znacznie więcej materiałów w wolnym czasie.

0

Gerard Romero upublicznił te nagrania, ale tak naprawdę co z tego wynika? Czy jest tam jasno mówione, że sędziowie przekręcają każdego rywala madrytczoków? No niestety nie... Z kimś tak potężnym jak Perez może się zmierzyć ktoś tylko równie potężny, a niestety my ekonomicznie leżymy i możemy tylko szczekać, choć uwierzcie mi, że napiłbym się dobrego szampana jeśli tylko ktoś podjąłby rękawicę z naczelnym madrytczoków.

22

@D10SLEO, trzeba zaznaczyć, że to była końcówka i ten karny byłby za 3pkt. Nowe, nie znałem.

0

@Messibestplayerintheworld, "będę dostępny dla kolejnego fizjo za 2 tygodnie."

1

@don'T.R.I.P.e, taktyczny.

0

@Saviola88, dunno :P ale nawet jeśli to Jemu akurat mogę to wybaczyć :D

0

Do ekipy "Kanału Zero" dołącza dr Tomasz Rożek z "Nauka to lubię". Ciekawie się zapowiada.

0

Obejrzałem właśnie skrót meczu Huberta i wyglądało to naprawdę nieźle. Ktoś może mi powiedzieć jak to wyglądało z perspektywy oglądania całego meczu?

5

@MarioVeB!, czyli Anżej się już skompromitował zanim jeszcze się nie zdążył skompromitować?

3

@Kamiloza91, brawo. Podpisuję się obiema rękoma.

3

@Sau_Ron, chopocek rocznik 2007, a na tle niezłego rywala pokazywał ogromny spokój. Uważam, że możemy mieć z Niego turbo pociechę, a na dodatek pewnie jeszcze kilka cm podrośnie.

0

@Emhyr, szczerze to mi się trochę w głowie pierdyka jak próbuję przeanalizować tę akcję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?