- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
4
Czekamy czekamy
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Nazio_87 no mam nadzieję że w tym przypadku już nikt się nie ugnie, to są zwykli kryminaliści
4
@Nazio_87 Kamiński dopiero co w stanie krytycznym był i umierał z niedożywienia, a tu już do sejmu go będą prowadzić?
Przecież upłyną tygodnie, albo miesiące zanim on wróci do zdrowia xd
2
@Ptasior morawiecki z nim na wózku wjedzie z wenflonem
0
@Kinginiesta a w jakim przypadku się ugięli?
0
@Nazio_87 juz to widzę;)
0
@El Madridista. Bo to zwykli kryminaliści ktorzy w zasadzie wyszli na przepustkę
A)kamiński groził poslowi i naciskał w sprawie wyborów kopertowych
B) finansował burdele agentom z publicznej kasy zawiadomienie giertych
Wysłał
C) pegasus
To będzie recydywista o jakim poselstwie tu mówimy.Wstyd dka oarlamentu sjazany za nadużycie wladzy wyjatkowo obrzydliwe.Nie powinni go wpuszczac do sejmu
.....generalnie wstyd a to co upraeia prezydent to farsa ośmiesza urząd.....
0
@Kinginiesta zaraz znowu ich wsadzą za próby nielegalnego wejścia na salę obrad ;)
A potem Duda ułaskawi
2
@Borneo no ale nie możemy mówić o ugięciu się, a to że prezydent wypuszcza kryminalistów na wolność to już inna sprawa. Co do Bodnara i całej reszty, to właśnie nikt się do tej pory nie ugiął w ich sprawie i bardzo dobrze.
0
@El Madridista. Mi się to podoba....zresztą ogromny % ludzi jest za tym aby wyrok został odbyty.
0
@El Madridista. No chociażby w takim że obchodzili się z nimi jak z jajkami, szary Kowalski dzień po zapadnięciu wyroku siedział by w pierdlu, kolejna sprawa to te pielgrzymki odwiedzających, Suski z telewizorem, no farsa i cyrk na kołach.