1

@KrychaFCB, Yamal, Cuabrsi, Fort, teraz Fernandez. Ciekawie się zapowiada :)

1

@Hubsao, to wypluł GPT.

"Tak, istnieją różne sposoby, aby spróbować namierzyć zgubiony telefon:

Find My iPhone/Find My Device/Find My Phone: Jeśli telefon działa na systemie iOS (iPhone), Androidzie lub Windows Phone, można skorzystać z usługi "Find My iPhone" (dla iPhone'ów), "Find My Device" (dla urządzeń z systemem Android) lub "Find My Phone" (dla telefonów z systemem Windows). Wystarczy zalogować się na odpowiednie konto (Apple ID, konto Google lub konto Microsoft) na innym urządzeniu lub komputerze i spróbować zlokalizować zgubiony telefon.

Aplikacje do śledzenia telefonu: Istnieją aplikacje zewnętrzne, które można zainstalować na telefonie, aby go namierzyć w przypadku zgubienia. Niektóre z tych aplikacji umożliwiają również zdalne blokowanie urządzenia lub usuwanie danych w przypadku kradzieży.

Operator telefoniczny: Można skontaktować się z operatorem telefonii komórkowej i zapytać o możliwość namierzenia telefonu. Niektórzy operatorzy oferują usługi śledzenia urządzeń na życzenie użytkownika.

Policja: Jeśli zgubiony telefon został ukradziony lub zgubił się w podejrzanych okolicznościach, warto zgłosić to policji. Mogą oni również pomóc w namierzeniu urządzenia.

Pamiętaj, że w przypadku zagubienia telefonu ważne jest zachowanie ostrożności i unikanie podejmowania działań, które mogą zwiększyć ryzyko utraty danych osobowych lub naruszenia prywatności."

1

@QQL5, taa. Załaduj się teraz w altcoiny, a BTC zaliczy korektę to Cię wycina z planszy. Z resztą każdy ma swoją strategię. W alty wchodziłem na peak'u poprzedniej hossy, więc póki co podziękuję i wolę wyciągać wnioski. Z drugiej strony wchodzenie w alty przed halvingiem BTC jest ryzykowne. Wolę iść ze strategią Phila Koniecznego niż samemu się mądrzyć. Ogólnie wg cykliczności hossa zakończy się w przyszłym roku w okolicy jesieni (no chyba, że left cycle wg Boba Lucasa to z 8 miesięcy szybciej), więc czas na małe zakupy na korektach jest jeszcze jak najbardziej, ale masz rację ulica (właśnie takie orły) to piękny dawca kapitału ;)
Pięknie się patrzy jak alty tracą do BTC ;)

0

Czy ktoś przerzucił się z wersji GPT 3.5 na 4 i mógłby mi powiedzieć z autopsji czy faktycznie jest tak ogromna różnica?

0

@Rl9k1nG, może kupić i mieć spoko pasywkę co miesiąc albo lepiej teraz w BTC wsadzić w bull markecie i pomnożyć troszkę szybciej ten kapitał ;)

0

@macio_944, takie dyskusje powinny toczyć się w przerwie między sezonami albo nawet rok przed ile piłkarze będą grać. Jeśli chcą grać mniej to również niech analogicznie zmaleją ich niebotyczne kontrakty. Niby mówią, że jest się tyle wartym ile za Ciebie zapłacą, ale...

1

Ale akcja Obywateli. Rodri tik-tak pass, a Foden kończy dzieło zniszczenia.

1

@macio_944, a tak na prawdę wyjdzie w praniu, który scenariusz danej drużynie pomoże.

3

@blakkudium, mur dał dupy.

2

@abram3k, zgadzam się. Całe szczęście, że błyszczy w Londynie, a nie u madrytczoków.

31

@Faro, czasem to działa w drugą stronę i drużyna, która jest w rytmie meczowym radzi sobie zdecydowanie lepiej niż ta, która odpoczywa.

0

@TR3YWAY, więc pewnie to była praca z psychologiem ;)

2

@maroon, pewnie tak, ale inni muszą już srać ogniem :D
Najpierw obejrzyjmy, a potem oceniajmy ;P

0

@TR3YWAY, znowu ta sławetna presja przed większymi wyzwaniami?

0

@Redakcja Pedri, Frankie, jakieś szanse na występ w Paryżu? Jakaś aktualizacja? Po kliknięci w "więcej informacji o FdJ" wyskakuje błąd.

0

@P33ck, dałem go do składu w miejsce kontuzjowanego Watkins'a w FPL'u. Nice.

0

@kuz, wszystko się zgadza, ale przepisy mówią co innego. Polecam posłuchać dziś eksperta w tej dziedzinie w Mocy Futbolu.

1

@Cule1234, bardzo będzie mi szkoda Inigo jeśli będzie musiał odejść przez wystrzał formy Pau między innymi i pukanie do drzwi pierwszej kadry Mika Faye...

0

@Trojanek23, nie.

0

Dziś zostałem wyprowadzony z błędu jakoby znów zostaliśmy okradzeni z bramki. Otóż sędzia w Mocy Futbolu wyjaśnił, iż to był prawidłowo odgwizdany spalony.

0

@Rl9k1nG, komp.

3

@michal26, brak słów. Ślę mnóstwo pozytywnej energii dla Kamila i Jego rodziny. Badajmy się profilaktycznie i szukajmy również sposobów leczenia na własną rękę. Nawet jeśli ktoś wyleczy się z nowotworu inną metodą niż powszechna to nigdy nie zostanie to zbytnio nagłośnione. Warto np pomyśleć o odrobaczaniu organizmu.

0

@Monegros, nasza Duma Narodowa.

8

@Popitek12, to profanacja w ogóle zadawać takie pytanie. Wszystkie są 11/10.

9

1

@Redakcja, w rubryce kontuzjowanych wciąż widnieje tam Ferran Torres.

0

@thorin, prawie jak Zeta Gilowska hehehe.

1

@blakkudium, to się w pale nie mieści co ten chłopak wyprawia. Oby tylko grał cały czas swoje, nawet jeśli przyjdzie słabszy mecz, a na pewno taki będzie. Wtedy ważnym będzie, żeby nie stracił pewności siebie.

0

Jeśli Xavi jednak zostałby u nas dłużej to nie byłby to z Jego strony trochę brak konsekwencji? Tą decyzję pewnie podjął bo wielogodzinnych przemyśleniach.

0

@Emhyr, w jednej akcji gdyby nie Jego kolejne fatalne przyjęcie prawdopodobnie byłaby bramka. Dziwny jest to piłkarz i strasznie nieregularny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?