esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mimo tego, że PSG nie tworzyło bardzo groźnych sytuacji do momentu czerwonej kartki dla Ronalda (z wyjątkiem bardzo dobrej sytuacji Mekambe, gdzie Marc wybronił) to taka jest prawda, że dominowali ten mecz pozycyjnie i całkiem łatwo dochodzili do pola karnego. Nasza pierwsza sytuacja skończyła się golem, a potem jeszcze Lewy miał ten strzał nad poprzeczką i tyle, ale tak na prawdę to Paryż dominował to spotkanie nawet grając 11vs11, więc nie jest wcale powiedziane, że na 100% byśmy przeszli nawet z Araujo.
0
@Mlody96, byłoby idealnie.
1
@Derean, daj Bóg.
0
Cholibka, boję się tego meczu. Za nami dopiero jego pierwsza połowa, po której niby prowadzimy jedną bramką, ale obawiam się Mekambe, że wyjdzie na pełnej po bardzo słabym meczu w Paryżu. Wychodzą również z nominalnym napastnikiem, a nie jak ostatnio z fałszywą "9". Walka o środek pola również będzie mega ważna.
0
@icmmii, byłoby mega.
@mkord, dokładnie o to mi chodziło, choć same kartoniady przy akompaniamencie naszego hymnu i dziesiątki tysięcy gardeł krzyczących "Barca!" zawsze robiły ciary :)
1
@Lola120, moim zdaniem lepiej zagrać pragmatycznie i twardo w obronie niż pójść na wymianę ciosów z takimi pędziwiatrami jak Mekampe i Komar.
5
Niestety trzeba przyznać, że jeśli chodzi o oprawę jaką zrobiło PSG w pierwszym meczu to nie będziemy mieć żadnego podjazdu. Motyw z Gwiezdnych Wojen to był sztos.
0
@Kengo, buy the dip ;)
12
No czymejcie mnie bo spadnę z krzesła.
33
Trzymajmy kciuki by ten kolega dzisiejszego wieczora skandował głośnie razem z nami "Barca, Barca, Baaaarca!
1
@Mlodypro101, trzym się mordo. Byłem w związku 7 lat. Życie singla jest również wspaniałe i ma wiele, wiele zalet.
2
@macio_944, serce jest pełne nadziei, ale głowa mówi by powściągnąć emocje bo będzie turbo trudno.
3
Moim zdaniem zaliczka jednej bramki to prawie jak nic.
0
@FcPortoFan1999, może liczba starszych Pań potrąconych na drodze?
0
@MOLESTA, a i na pewno chcieli nam walnąć pstryczek w nos tym transferem.
1
@HypeR, taktyczny.
3
Jasiek z rigczem.
0
@IronSanHybrid, czego "nie róbmy"?. "Nareacji"? --> 3:03
16
Marc Andre Air Stegen. Dziękuję, dobranoc.
2
@clyde, każdemu, który nosi koszulkę z naszym herbem należy się szacunek. Takie moje skromne zdanie.
0
@Bulbulator, klasy po prostu nie kupisz.
0
@Mow_mi_Douglas, prędzej czy później coś takiego się wydarzy. Ważne, żeby miało to miejsce w jakimś mało istotnym dla nas meczu, bądź żeby wynik i tak był wtedy na naszą korzyść :)
1
Niedobry Krystek. Batem go zdzielę.
0
@RomanHoffer, zdrówka dla babci.
0
Co sądzicie o wczorajszej radości Dembele po bramce? Ubodło Was to? Wybaczacie mu?
2
@maciekofcb, "Bardzo dobrze ich znam, to ich główny cel. Dla nas nie." Gdzie tu jest clickbait skoro On wypowiedział te słowa? Lepszego nagłówka bym nie wymyślił.
3
@agaFCB, ale jeśli ktoś jest otyły i objada się cukrem i tłuszczem nasyconym to takiej osoby nic nie usprawiedliwia moim zdaniem. Masz rację, że są choroby, które drastycznie zmniejszają szansę zmienienia wagi w jedną bądź drugą stronę, ale bądźmy szczerzy - w zdecydowanej większości jest to zasada "jesteś tym co jesz".
0
@BorzyKrzys, piłem go jakieś wiele lat temu i mega zajeżdżało spirytusem. Myślałem, że się zrzygam.
1
@TheNekro94, gratki ;)
0
@udarpawarotam, istnieje coś takiego jak geoinżynieria czyli celowe wpływanie na pogodę. Raczej to nie jest powód ów zdarzenia, ale warto zerknąć, że takie rzeczy się po prostu dzieją i nie jest to teoria spiskowa ;)
https://map.geoengineeringmonitor.org/