esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To jest najbardziej wiarygodny indykator. Temat zamykam.
1
@AlwaysBlaugrana, nie wiadomo czy inny presi poradziłby sobie z problemami finansowymi, które zostawił nam bartek. Z resztą 100% zgody.
2
Jestem ciekaw czy Gundo spodziewał się takiego paździerzu i mentalu przegrywów po przyjściu tutaj... Pewnie teraz żałuje tego transferu.
0
Czy Sergi Roberto kapitalnym prostopadłym podaniem do Dovbyka zasłużył na nowy kontrakt?
1
Iga Świątek - nasza duma narodowa.
0
Igulec jesteś wielki! Co za emocje... Wygrać mecz, kiedy popełnia się tyle niewymuszonych błędów to wielka sztuka. Osłodziła zdecydowanie tę sobotę po kompromitacji tych 11 bezjajecznych zawodników, którzy zwą się niby drużyną.
3
Serio żałuję, że nie było manity dla Girony. Może byłby jakieś marne szanse na trzęsienie ziemi w tym klubie. Ten grubas na fotelu prezesa też by już odpuścił.
3
A my jeszcze będziemy błagać Danzela, żeby został na kolejny sezon. Przecież to jest jakaś aberracja. Klub mem.
4
Nie mam siły już do tego. Jesteśmy dziadami.
0
@agaFCB, stara czy nowa kocham ten serial i tak. Wszystkie sezony oprócz "Całkiem nowych lat miodowych" na dysku i nawet jak miejsca brakuje to nie zamierzam ich usunąć. Jakby ktoś kiedyś potrzebował to mogę wrzucić na jakiś hosting ;)
0
@maroon, @Tasde, nie zrozumieliście. Tu nie chodzi o to, że pochwalam akty wandalizmu bo tak nie jest, ale trzeba nagłaśniać sprawę, że Izrael pluję nam w twarz na każdym kroku bez jakichkolwiek konsekwencji. Chodziło mi o to, że temat znowu wrócił przez propagandę robioną przez ludzi, którzy piszą o tym, że chłopak popełnił jakiś mały występek i przepraszamy, a ambasador Izraela nie potrafi wyrazić skruchy kiedy mordują naszego obywatela. Choć patrząc na nowe fakty już tak nie do końca wiadomo czy to faktycznie był koktajl mołotowa...
0
@Tasde, w takim razie wyrok jak najbardziej zasłużony, aczkolwiek jeśli miałbym pochwalać jakąkolwiek dezinformację to jest to właśnie takowa. Trzeba na każdym kroku zaznaczać, że zabójstwa Polskich obywateli są absolutnie wykluczone i trzeba to potępiać nawet w taki sposób.
0
@Tasde, daj jakieś źródło a propos tego koktajlu mołotowa. Z chęcią poczytam.
1
@Sulimo, nawet mi mordo nie przypominaj. Tak ciężko to kurestfo z domu wyplewić, że masakra. Odpukać od kilku miesięcy jest spokój po długiej walce, ale one nawet podobno potrafią hibernować na kilka miesięcy jak nie mają dostępu do żywiciela. Tfffu! Mam nadzieję, że to nigdy nie wróci już.
Chociaż taki śladów po ugryzieniach nie miałem. Wydaje mi się, że po pluskwach są zdecydowanie mniejsze i mniej inwazyjne ślady, ale mogę się mylić.
0
@Albatros, ja tam akurat sympatyzuję Legii, ale takim smarkaczom mówię nie ;)
10
Klasyczek na dobranoc.
0
@Encore, Rybka też dobrze podawała w pierwszym secie i trochę w drugim. Potem pierwszy serwis zaczął szwankować.
0
@Quarhodron, moim zdaniem upierd... Cię bagienny truteń.
2
Właśnie skończyłem oglądać mecz Rybki z Sabą i zastanawiałem się w między czasie jaki komentarz napisać, na jaki poziom będzie musiała się wznieść Iga żeby powstrzymać śliczną Rybkę, a tu Saba plot twist i mamy finał "1" vs "2". Ten mecz to było coś pięknego.
0
@MichalZZZ, wolałem inne rozstrzygnięcie, ale ciesz się chwilą ;)
4
Aaaaaaale jaja. :D
3
@Rhaan, bardziej liczy się trofeum niż styl chyba ;)
0
@DonMatteo901, nie bo to jest chore...
0
No to finał Igulca w sobotę o tej samej godzinie co mecz z Gironą. Cudownie.
0
@Bulbulator, dobre to było, trzeba mu przyznać.
0
@Stinger_, tylko za darmo i za mało pensję. Nie musiałby grać w pierwszym składzie, ale mógłby świetnie poszerzyć kadrę bo na pozycji DM mamy ogromne braki.
1
Veratti za darmoszkę? Biorę w ciemno.
42
Z cyklu "kiedyś to były czasy".
0
Wiem, że to mega trudny zawód, a wręcz się trzeba z tym urodzić, ale tłumacz symulatniczny w polsacie sport premium to jest "inny wymiar".
0
@Pawlak1992, prawie zawsze w taki sposób się podniecają :D