0

@Arden, obstawiam, że może być to Michel z Girony.

1

@Kgorecki2500, mnie akurat melex kojarzy się z Januszem złotą rączką ze spółdzielni mieszkaniowej.

2

@AFA, świata klasowa.

6

@MOLESTA, skąd takie informacje a propos Konfy? Masz jakiś link gdzie tak się wypowiadają?

1

Przecież Sérgio Conceição to jest jakiś wariat. Pamiętam, że w jednym meczu prawie ochrona go musiała wyprowadzać z meczu bo nie chciał się sam ulotnić po czerwonej kartce. Już 1000x bardziej wolę Marqueza.

1

@tbas, mogło być gorzej- Olaboga i Orłowski. Do Leszka mega szac za wiedzę, ale Jego prośmietankowego biadolenia nie zniosę.

1

@Pedri16Future, nie bo domyślałem się jak to będzie wyglądać, ale dzięki nam, prawom telewizyjnym i dzięki temu sponsorom zarabiają tak ogromne pieniądze i mają dymać za tą piłką na 200% w każdym meczu i dawać z siebie wszystko. Niech ten sezon już się skończy bo nawet ja, który stara się oglądać każdy mecz nawet sparing mam już go serdecznie dość i od mojej ponad 20-letniej kibicowskiej kariery nie pamiętam takiego zrezygnowania u siebie, a przede wszystkim postępującego zobojętnienia.

1

Piszę ten komentarz krwawiąc łzami w kolorach blaugrana, więc wybaczcie za jakieś błędy/literówki. Ci piłkarze chyba zapomnieli dla kogo przede wszystkim gra się w futbol na najwyższym poziomie. Nie dla siebie, nie dla trenera, dla trofeów, ale do kur@! nędzy dla KIBICÓW, którzy tydzień w tydzień poświęcają swój czas i pieniądze by wspierać klub, a Oni kompletnie się nie starają, zero ikry, cieszenia się piłką. Ten zespół jest na ten moment wypalony moim zdaniem i potrzeba turbo wstrząsu, żeby coś się zmieniło.

3

Ola boga co za komentarz...

1

@Arden, że też jeszcze nie usunęli tego posta :D

7



Pamiętajcie, że w życiu nie wolno nikogo udawać.

2

@HighestInTheRoom, nie znam żadnego z tych tworów.

2



Wczorajsza interwencja Ortegi może być na wagę historycznego strike w mistrzostwach PL. Bardzo podobna obrona do tej Dibu w finale MŚ, aczkolwiek tamten strzał Kolo Muaniego był zdecydowanie bardziej jakościowy niż ten wczorajszy Sona. I jeszcze ta reakcja Guardioli podczas tej akcji. Jeśli City zdobędzie tytuł to będzie to ikoniczne.

0

@97ketrab, czasem dobrze prawi, ale w większości tylko straszy i użala się nad sobą ile to życia mu nie zostało. Jackowskiego natomiast lubię czasem posłuchać.

4

@Kgorecki2500, to jest nieprawdopodobne jak można szastać pieniędzmi Polaków na przeróżne pierdoły.

0

Grafika TOP jak zawsze :D

0

Son celowo spartolił to sam na sam, żeby Arsenal nie był mistrzem. Proste jak drut.

2



Znalazłoby się tu kilku takich gagatków.

3



Referendum w sprawie CPK to byłby pstryczek dla uśmiechniętego rządu. Ciekawe co wtedy by zrobili. Do tej pory ciężko mi to pojąć jak wybrany przez lud rząd może go mieć zarazem tak w dupie.

0

Lamine jest mega utalentowany, ale czasem idzie za dużo razy w drybling i nie dostrzega lepiej ustawionego kolegi.

0

Co sądzicie o zmianie Lewego? Jednak Robert wciąż walczy o Pichichi i rozgrywał dziś dobre spotkanie. Świadczy o tym też jak został pożegnany przez kibiców - owacją na stojąco.

0

@Derean, mam podobnie.

1

Lewy zatańczył bachatę w ostatniej akcji połowy.

3

O takie Barcelone walczyłem.

1

@aspr1me, wsio dobrego.

0

Za każdym razem kiedy widzę Pedriego w pierwszej "11" wyczuwam uraz...

1

@MesQueUnClub96, Tyś to jest.

1

@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.

2

@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.

0

Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?