esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden, obstawiam, że może być to Michel z Girony.
1
@Kgorecki2500, mnie akurat melex kojarzy się z Januszem złotą rączką ze spółdzielni mieszkaniowej.
2
@AFA, świata klasowa.
6
@MOLESTA, skąd takie informacje a propos Konfy? Masz jakiś link gdzie tak się wypowiadają?
1
Przecież Sérgio Conceição to jest jakiś wariat. Pamiętam, że w jednym meczu prawie ochrona go musiała wyprowadzać z meczu bo nie chciał się sam ulotnić po czerwonej kartce. Już 1000x bardziej wolę Marqueza.
1
@tbas, mogło być gorzej- Olaboga i Orłowski. Do Leszka mega szac za wiedzę, ale Jego prośmietankowego biadolenia nie zniosę.
1
@Pedri16Future, nie bo domyślałem się jak to będzie wyglądać, ale dzięki nam, prawom telewizyjnym i dzięki temu sponsorom zarabiają tak ogromne pieniądze i mają dymać za tą piłką na 200% w każdym meczu i dawać z siebie wszystko. Niech ten sezon już się skończy bo nawet ja, który stara się oglądać każdy mecz nawet sparing mam już go serdecznie dość i od mojej ponad 20-letniej kibicowskiej kariery nie pamiętam takiego zrezygnowania u siebie, a przede wszystkim postępującego zobojętnienia.
1
Piszę ten komentarz krwawiąc łzami w kolorach blaugrana, więc wybaczcie za jakieś błędy/literówki. Ci piłkarze chyba zapomnieli dla kogo przede wszystkim gra się w futbol na najwyższym poziomie. Nie dla siebie, nie dla trenera, dla trofeów, ale do kur@! nędzy dla KIBICÓW, którzy tydzień w tydzień poświęcają swój czas i pieniądze by wspierać klub, a Oni kompletnie się nie starają, zero ikry, cieszenia się piłką. Ten zespół jest na ten moment wypalony moim zdaniem i potrzeba turbo wstrząsu, żeby coś się zmieniło.
3
Ola boga co za komentarz...
1
@Arden, że też jeszcze nie usunęli tego posta :D
7
Pamiętajcie, że w życiu nie wolno nikogo udawać.
2
@HighestInTheRoom, nie znam żadnego z tych tworów.
2
Wczorajsza interwencja Ortegi może być na wagę historycznego strike w mistrzostwach PL. Bardzo podobna obrona do tej Dibu w finale MŚ, aczkolwiek tamten strzał Kolo Muaniego był zdecydowanie bardziej jakościowy niż ten wczorajszy Sona. I jeszcze ta reakcja Guardioli podczas tej akcji. Jeśli City zdobędzie tytuł to będzie to ikoniczne.
0
@97ketrab, czasem dobrze prawi, ale w większości tylko straszy i użala się nad sobą ile to życia mu nie zostało. Jackowskiego natomiast lubię czasem posłuchać.
4
@Kgorecki2500, to jest nieprawdopodobne jak można szastać pieniędzmi Polaków na przeróżne pierdoły.
0
Grafika TOP jak zawsze :D
0
Son celowo spartolił to sam na sam, żeby Arsenal nie był mistrzem. Proste jak drut.
2
Znalazłoby się tu kilku takich gagatków.
3
Referendum w sprawie CPK to byłby pstryczek dla uśmiechniętego rządu. Ciekawe co wtedy by zrobili. Do tej pory ciężko mi to pojąć jak wybrany przez lud rząd może go mieć zarazem tak w dupie.
0
Lamine jest mega utalentowany, ale czasem idzie za dużo razy w drybling i nie dostrzega lepiej ustawionego kolegi.
0
Co sądzicie o zmianie Lewego? Jednak Robert wciąż walczy o Pichichi i rozgrywał dziś dobre spotkanie. Świadczy o tym też jak został pożegnany przez kibiców - owacją na stojąco.
0
@Derean, mam podobnie.
1
Lewy zatańczył bachatę w ostatniej akcji połowy.
3
O takie Barcelone walczyłem.
1
@aspr1me, wsio dobrego.
0
Za każdym razem kiedy widzę Pedriego w pierwszej "11" wyczuwam uraz...
1
@MesQueUnClub96, Tyś to jest.
1
@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.
2
@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.
0
Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.