esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500, wygląda na twardo stąpającą po ziemi.
2
Igulec... Jesteś wielka! Mega szac dla Osaki za genialną grę i dla obu pań za stworzone emocje. Ten mecz oglądało się jak finał.
0
Panowie i Panie zagrożenie jest już realne. Osaka gra fenomenalnie.
0
Igulec musi się zresetować bo jak Naomi utrzyma dalej swój poziom to nasza duma pożegna się z tegorocznym French Open. Chyba nikt nie spodziewał się aż tak dobrego tenisa ze strony Osaki.
0
@heniusss, Need for Speed Porshe to było to.
1
@zodiak_10, zamiast "x.com" dajesz "twitter.com"
1
@partymaker, i to i to. Do tego ziemniaki, koperek i jajko sadzone.
1
@Kgorecki2500, wyobraziłem sobie to. Skurfysyństwo...
0
@NeroTFP1, ale szac z fach w ręku.
0
@Arden, ale to byłoby jedno wielkie iksde. Przecież śmietankowi chyba już nigdy nie wysunęliby nosa ze swojego notatnikowego poletka.
11
https://x.com/2020fights/status/1795226617431670845
Zakazane techniki. Typ co przeczytał smoczy zwój.
8
@DLFCB, maczugi keczupowe.
6
@blakkudium, przykład persony gdzie pod nieprzyjemną facjatą kryje się chyba spoko gościu.
3
@takisobiektos, Messi przemówił po angielsku. Można umierać.
2
Na razie Madzia Fręch całkiem nieźle sobie poczyna z Kasatkiną.
1
Mentalinho.
3
Hansi Flick przyleci jutro do Barcelony - kiedy podpisanie kontraktu? [Aktualizacja 20 lipiec] [Marka]
0
@kamilop, Cancelo pokazał, że świetnie sobie radzi na tej pozycji. Nie mam pojęcia czemu jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł, a Jego wykupienie wcale nie byłoby takie drogie.
0
Czy Fermin Lopez ma mniej jakości piłkarskiej od Gaviego?
16
Co tu się odjaniepawla.
0
1.13 - Sevilla
Oczekiwane bramki (xG)
1.14 - Barcelona
Wyrównanie w xG.
2
Jowitka, jaka śmieszka. Hehe.
1
Kto zagrał indywidualnie lepiej w finale niż dziś Lookman w niedalekiej przeszłości? Genialny występ w Jego wykonaniu. I ten trzeci gol... Truskawka na torcie.
1
Xavi>Xabi. Factos.
1
@Arden, wydaje mi się jednak, że naszym baletnicom czasem przydałby się taki srogi opierd... i żeby w końcu zaczęli gryźć trawę.
6
Grzejemy dalej. Dawno nie było tematu.
0
Mordeczki ostatnio mam problem wklejając tu coś z twittera, że po opublikowaniu widnieje tylko odnośnik, a nie ma treści pod nim. Robię to dokładnie jak kiedyś i było ok. Wiecie co może być nie tak?
0
A Wy macie diamond hands?
1
@macio_944, o Cię uj.
0
@pt9, Chat GPT:
Przykro mi słyszeć o Twoim bólu po zabiegu. Wypalanie kurzajek (krioterapia) jest często opisywane jako stosunkowo bezbolesne, ale reakcje mogą się różnić w zależności od osoby i miejsca zabiegu. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby złagodzić ból i przyspieszyć gojenie:
Ochrona obszaru zabiegowego: Unikaj nacisku na stopę. Staraj się jak najmniej chodzić, aby nie podrażniać miejsca zabiegu.
Leki przeciwbólowe: Możesz przyjmować dostępne bez recepty leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen lub paracetamol, aby złagodzić ból i zmniejszyć stan zapalny.
Odpoczynek i uniesienie: Trzymaj stopę uniesioną, gdy odpoczywasz, aby zmniejszyć obrzęk.
Ochrona pęcherzy: Jeśli pojawiły się pęcherze, nie przekłuwaj ich. Pęcherze są naturalną reakcją organizmu i chronią skórę przed infekcją. Możesz zabezpieczyć pęcherze jałowym opatrunkiem, aby zapobiec ich uszkodzeniu.
Higiena: Utrzymuj miejsce zabiegu w czystości, aby zapobiec infekcji. Możesz delikatnie myć stopę wodą z mydłem, a następnie dokładnie osuszyć.
Konsultacja z lekarzem: Jeśli ból jest bardzo silny, pęcherze są duże, lub zauważysz jakiekolwiek oznaki infekcji (zaczerwienienie, ropienie, gorączka), skontaktuj się z lekarzem. Mogą być potrzebne dodatkowe środki leczenia.
Reakcje po krioterapii mogą się różnić, ale ważne jest, aby monitorować stan i w razie potrzeby szukać pomocy medycznej.