esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wydaje mi się, że to będzie odwrotnie i to jednak otoczenie poczeka na rozwój sytuacji Sergiego Roberto w klubie i nie wyklucza Jego odejścia.
0
@Stinger_, Sinner to bierze spokojnie.
0
@RosjaninBut, to który ma rację?
1
@escarabajo, popadł w depresję kiedy przyłapał żonę na zdradzie btw.
1
@Eto'o9 R10, pytanie ile Herr Flick tu wytrzyma jak będzie mini kryzys i zacznie się jazda po Nim.
4
@TR3YWAY, warto pomyśleć nad apką "Dulingo" na początek.
2
@heniusss, nawet wujek GPT przyznaje Ci rację. Nie spodziewałem się, że te liczby są aż tak przerażające.
Tak, jest to prawda. Według raportów i analiz, 1% najbogatszych ludzi na świecie jest odpowiedzialnych za 16% globalnych emisji dwutlenku węgla (CO2). Podobnie, 10% najbogatszych odpowiada za około 50% emisji CO2 na świecie.
Te dane pochodzą z różnych źródeł, w tym z raportów organizacji takich jak Oxfam oraz Międzynarodowy Instytut Środowiska i Rozwoju (IIED). Oxfam, na przykład, w swoim raporcie z 2020 roku zatytułowanym "Confronting Carbon Inequality" stwierdził, że emisje generowane przez najbogatszych są znacznie wyższe niż przez resztę populacji, głównie z powodu ich stylu życia, konsumpcji i wysokiego poziomu emisji związanych z ich działalnością.
Koncentracja emisji w rękach niewielkiej grupy najbogatszych ludzi jest poważnym wyzwaniem dla globalnych wysiłków w walce z kryzysem klimatycznym, ponieważ pokazuje, że nierówności ekonomiczne i emisje dwutlenku węgla są ściśle ze sobą powiązane.
Dlatego też, strategie mające na celu redukcję globalnych emisji często postulują wprowadzenie polityk celujących w zmniejszenie emisji pochodzących od najbogatszych, takich jak opodatkowanie emisji, ograniczenia dla luksusowej konsumpcji czy inwestycje w zrównoważone technologie.
0
Dima się nie poddaje. Gdy tylko zaczął miksować swoją grę i używać tych ciętych slice'ów Sinner zaczął mieć problemy. Czekamy na 5 setów.
0
Nole wycofał się z turnieju. Powodem kontuzja kolana. Szkoda i szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Trybuny na Roland Garros teraz? Shame on you.
1
@macio_944, Legenda. Niech spoczywa w pokoju.
2
Całkiem sporo jest w tym prawdy.
0
@KanapkaFCB, to nie był słaby mecz Huberta. Rywal po prostu był za mocny.
2
Dima w tym meczu zyskał mój ogromny szacunek i sympatię. Teraz to jemu kibicuję w dalszej części turnieju.
0
Aj Hubercik nerwus. Musi się ogarnąć jak najszybciej bo będzie po meczu.
0
Hubi musiałby teraz wskoczyć na wyższy lvl tenisa by pokonać się świetnie dziś dysponowanego Dimę.
3
@Sulimo, szkoda strzępić ryja. Ludziom o wąskim strumieniu świadomości nie przegadasz.
3
Sky Sport: Hansi Flick będzie jednak zarabiał więcej niż początkowo zakładano
Herr Flick jeszcze dobrze nie zaczął swojej pracy, a już zaglądają mu w kontrakt i zaraz będą go wypychać z klubu bo za dużo zarabia. #factos
10
Reakcja Neymara na podśmiechujki kibiców :D
0
@Fabik87, Piotrek wybrał język przemocy.
1
Mental wiadomix, że to stan umysłu, ale w sumie to mi trochę przykro było patrząc na Jego zaryczane lico. Widać, że chopok jest turbo ambitny.
10
https://x.com/XMessi_8/status/1796452540130988453
Czy to najpiękniejszy hattrick ostatnich lat? Tęsknie czasem za Uruguayo...
0
@Safrani, kurw$%%.....! Co tam się dzieje!!
1
@NeroTFP1, Karol, Ty jesteś chory.
0
@Fabik87, Szac za turbo dystans do siebie. Wielu pełnosprawnym brakuje choć 1% tego co mają w sobie osoby niepełnosprawne.
1
@Sulimo, ja idę dalej klepać biedę.
0
@MichuZ44, dokładnie, nie przepadam za Nim i Jego charakterem.
1
@Rust_Cohle, dzień dobry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichuZ44, mnie jako sympatyka Ferrari to szczerze ciężko będzie oglądać Lewisa w w czerwonych barwach.