2

Wydaje mi się, że to będzie odwrotnie i to jednak otoczenie poczeka na rozwój sytuacji Sergiego Roberto w klubie i nie wyklucza Jego odejścia.

0

@Stinger_, Sinner to bierze spokojnie.

0

@RosjaninBut, to który ma rację?

1

@escarabajo, popadł w depresję kiedy przyłapał żonę na zdradzie btw.

1

@Eto'o9 R10, pytanie ile Herr Flick tu wytrzyma jak będzie mini kryzys i zacznie się jazda po Nim.

4

@TR3YWAY, warto pomyśleć nad apką "Dulingo" na początek.

2

@heniusss, nawet wujek GPT przyznaje Ci rację. Nie spodziewałem się, że te liczby są aż tak przerażające.

Tak, jest to prawda. Według raportów i analiz, 1% najbogatszych ludzi na świecie jest odpowiedzialnych za 16% globalnych emisji dwutlenku węgla (CO2). Podobnie, 10% najbogatszych odpowiada za około 50% emisji CO2 na świecie.

Te dane pochodzą z różnych źródeł, w tym z raportów organizacji takich jak Oxfam oraz Międzynarodowy Instytut Środowiska i Rozwoju (IIED). Oxfam, na przykład, w swoim raporcie z 2020 roku zatytułowanym "Confronting Carbon Inequality" stwierdził, że emisje generowane przez najbogatszych są znacznie wyższe niż przez resztę populacji, głównie z powodu ich stylu życia, konsumpcji i wysokiego poziomu emisji związanych z ich działalnością.

Koncentracja emisji w rękach niewielkiej grupy najbogatszych ludzi jest poważnym wyzwaniem dla globalnych wysiłków w walce z kryzysem klimatycznym, ponieważ pokazuje, że nierówności ekonomiczne i emisje dwutlenku węgla są ściśle ze sobą powiązane.

Dlatego też, strategie mające na celu redukcję globalnych emisji często postulują wprowadzenie polityk celujących w zmniejszenie emisji pochodzących od najbogatszych, takich jak opodatkowanie emisji, ograniczenia dla luksusowej konsumpcji czy inwestycje w zrównoważone technologie.

0

Dima się nie poddaje. Gdy tylko zaczął miksować swoją grę i używać tych ciętych slice'ów Sinner zaczął mieć problemy. Czekamy na 5 setów.

0

Nole wycofał się z turnieju. Powodem kontuzja kolana. Szkoda i szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Trybuny na Roland Garros teraz? Shame on you.

1

@macio_944, Legenda. Niech spoczywa w pokoju.

2



Całkiem sporo jest w tym prawdy.

0

@KanapkaFCB, to nie był słaby mecz Huberta. Rywal po prostu był za mocny.

2

Dima w tym meczu zyskał mój ogromny szacunek i sympatię. Teraz to jemu kibicuję w dalszej części turnieju.

0

Aj Hubercik nerwus. Musi się ogarnąć jak najszybciej bo będzie po meczu.

0

Hubi musiałby teraz wskoczyć na wyższy lvl tenisa by pokonać się świetnie dziś dysponowanego Dimę.

3

@Sulimo, szkoda strzępić ryja. Ludziom o wąskim strumieniu świadomości nie przegadasz.

3

Sky Sport: Hansi Flick będzie jednak zarabiał więcej niż początkowo zakładano

Herr Flick jeszcze dobrze nie zaczął swojej pracy, a już zaglądają mu w kontrakt i zaraz będą go wypychać z klubu bo za dużo zarabia. #factos

10



Reakcja Neymara na podśmiechujki kibiców :D

0

@Fabik87, Piotrek wybrał język przemocy.

1

Mental wiadomix, że to stan umysłu, ale w sumie to mi trochę przykro było patrząc na Jego zaryczane lico. Widać, że chopok jest turbo ambitny.

10

https://x.com/XMessi_8/status/1796452540130988453

Czy to najpiękniejszy hattrick ostatnich lat? Tęsknie czasem za Uruguayo...

0

@Safrani, kurw$%%.....! Co tam się dzieje!!

1

@NeroTFP1, Karol, Ty jesteś chory.

0

@Fabik87, Szac za turbo dystans do siebie. Wielu pełnosprawnym brakuje choć 1% tego co mają w sobie osoby niepełnosprawne.

1

@Sulimo, ja idę dalej klepać biedę.

0

@MichuZ44, dokładnie, nie przepadam za Nim i Jego charakterem.

1

@Rust_Cohle, dzień dobry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MichuZ44, mnie jako sympatyka Ferrari to szczerze ciężko będzie oglądać Lewisa w w czerwonych barwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?