esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Iga nie podniesie jakości swojego tenisa, a przede wszystkim jakości pierwszego podania to zakończy swoją przygodę w IO już dziś.
1
@pioz123, poczekaj. Zaraz się rozkręci
0
Robert, Lewanadowski lalallalalalo
0
@visca_josef, a gdzie grał w pierwszej?
0
Roque wciąż na skrzydle. This is the way.
1
@TheNekro94, to kiedy będziesz się uśmiechał?
0
@dbfan, priv...
0
@marcin62, otwarty świat co dla mnie jest mega ważne.
0
@marcin62, u mnie dysk SSD padł i 250h w Eldenie poszło się wiadomo co, ale zacząłem od nowa i zabawa równie przednia. Kiedyś muszę resztę Soulsów też ograć.
0
Gdzie mogę zobaczyć jeszcze rozpiskę IO każdego dnia? Na rzeczce dziś nie ma niestety.
1
@Toretto, bo ludzie to ku...
1
@KamQiX, spokojnie. Ansu się niedługo wyleczy ;)
2
@Ojciec5tkidzieci, kwestia czasu i będą wyciągane konsekwencje, więcej niż pewne.
6
@FabianekMrozek, polowanie na gorące.
1
@Lucyfffer, Neymar jak najbardziej. Gdyby nie szklane zdrowie i pewne decyzje na ścieżce kariery to spokojnie miałby kilka złotych piłek na koncie.
1
@NeroTFP1, https://zielony.onet.pl/przyroda/awokado-zdrowe-ale-nieekologiczne-niektore-miasta-zakazaly-jego-hodowli/ytskmfn
Proponuję również unikać syropu glukozowego tak btw.
0
O której dzisiaj babington?
0
@Lucyfffer, swego czasu było o tym głośno.
2
Szkoda, że dwie Magdy już poza IO. Jednak finałowy wynik w Pradze zwiastował chyba troszkę lepsze wyniki.
1
@Encore, czy to tylko fanart czy coś jest na rzeczy?
0
@Blanco16, polecam.
https://www.biedronka.pl/pl/product,id,389912,name,grill-jednorazowy-1-szt
0
@partymaker, masz dużo racji, ale to już chyba nie ten etap kariery by Nadal jeszcze mógł zrobić taki plot twist, ale jeszcze mogę niedługo odszczekiwać swoje słowa ;)
0
Mam głębokie podejrzenia, że gdyby Novak spiął dupę to byłoby 6:0, ale z racji ogromnego szacunku do Rafy, nie chce tego uczynić, choć zarazem dając choć lekko fory to jest to swego rodzaju brak szacunku do rywala również.
4
Nie srajcie już tak, że nie ma żadnych ruchów transferowych. Mamy jeszcze cały sierpień.
0
To już pewne. Dzisiaj ostateczna decyzja Nico Williamsa.
[Geralt Pomelo]
2
@Lola120, Roger zawsze TOP.
0
@Lucyfffer, mój wpis miał za sobą drugie dno.
https://sport.tvp.pl/53154362/zlatan-ibrahimovic-zastrzelil-lwa-a-nastepnie-zabral-jego-skore-czaszke-i-szczeke-tak-twierdza-szwedzkie-media
0
@Lucyfffer, a ja bym go wpuścił do klatki z lwem. Ciekawe kto by kogo "spoliczkował".
0
@adamek20151,
16-krotny piłkarski mistrz Polski oraz 20-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. Pozdrawiam
1
Szkoda Magdy Fręch...