esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999, może się wystrzela młodzianka w końcu.
9
Karol śmieszek.
0
Linetka słabo zaczyna.
0
Co za akcja! Maks imponuje.
35
https://x.com/nikt64/status/1828044274253869364
Króciutko z gówniakiem.
1
@MeAndSwan, śliczny jest.
9
To jest jakiś kosmos. Ponad 400 meczów różnicy.
0
Kowal to ma chyba już delikatną wyjepkę na KS. Dawno już go tam nie widziałem.
0
@Marian_Pazdzioch, ja bym mu jeszcze dał szansę.
4
@PizzerMan, oby jak najszybciej znaleziono lek na to. Dużo zdrówka.
3
@Matheu12, jak mawiają eksperci ważne, że dochodzi do sytuacji.
0
@konrad1661, dobre, dobre.
23
Śpiący Erni z szacunkiem o Pau.
4
Sobota, 22:03
Dani Olmo wciąż niezarejestrowany.
0
A to śmieszek.
16
Fancy Hansi.
1
@tomek8756, Fancy Hansi.
1
Dobra już po meczu. Gundo wróć.
2
Raphinha MVP dla mnie.
0
Ferminator dziś ukłuje ja Wam to mówię.
2
To jest ręka. Ewidentnie do sprawdzenia. Gość się przewraca. To jest błąd techniczny i dotyka piłkę ręką.
0
Nie mogę słuchać tych madrycioków na majku. No nie wyczymie.
0
Oprócz tego ciasteczka Pedriego nie ma na boisku póki co.
0
Czy ktoś ogląda na C+ Online na tv? Przecież ta jakość jest dramatyczna. Niby pokazuje, że 1080p-4k, a jest chyba 144p.
1
@PatrychoO, o kurfa. Jebłem śmiechem.
0
Będzie karny dla Bilabo.
0
The Shark is back.
0
Ernesto przy linii bocznej jest po prostu niepodrabialny.
0
Tai Woffinden na obronie w Ipswich. Kiedy osiągnąłeś wszystko w żużlu i możesz spokojnie popykać w piłeczkę w Premier League.
1
Gundo w rozgrzewce... No nie wyczymie tego...