0

@FcPortoFan1999, może się wystrzela młodzianka w końcu.

9



Karol śmieszek.

0

Linetka słabo zaczyna.

0

Co za akcja! Maks imponuje.

35

1

@MeAndSwan, śliczny jest.

9





To jest jakiś kosmos. Ponad 400 meczów różnicy.

0

Kowal to ma chyba już delikatną wyjepkę na KS. Dawno już go tam nie widziałem.

0

@Marian_Pazdzioch, ja bym mu jeszcze dał szansę.

4

@PizzerMan, oby jak najszybciej znaleziono lek na to. Dużo zdrówka.

3

@Matheu12, jak mawiają eksperci ważne, że dochodzi do sytuacji.

0

@konrad1661, dobre, dobre.

23

Śpiący Erni z szacunkiem o Pau.


4

Sobota, 22:03

Dani Olmo wciąż niezarejestrowany.

0



A to śmieszek.

16



Fancy Hansi.

1

@tomek8756, Fancy Hansi.

1

Dobra już po meczu. Gundo wróć.

2

Raphinha MVP dla mnie.

0

Ferminator dziś ukłuje ja Wam to mówię.

2

To jest ręka. Ewidentnie do sprawdzenia. Gość się przewraca. To jest błąd techniczny i dotyka piłkę ręką.

0

Nie mogę słuchać tych madrycioków na majku. No nie wyczymie.

0

Oprócz tego ciasteczka Pedriego nie ma na boisku póki co.

0

Czy ktoś ogląda na C+ Online na tv? Przecież ta jakość jest dramatyczna. Niby pokazuje, że 1080p-4k, a jest chyba 144p.

1

@PatrychoO, o kurfa. Jebłem śmiechem.

0

Będzie karny dla Bilabo.

0

The Shark is back.

0

Ernesto przy linii bocznej jest po prostu niepodrabialny.

0

Tai Woffinden na obronie w Ipswich. Kiedy osiągnąłeś wszystko w żużlu i możesz spokojnie popykać w piłeczkę w Premier League.

1

Gundo w rozgrzewce... No nie wyczymie tego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?