0

@Barca_bwo, var przy golu dla Barcy, przerwa na płyny, zmiany.

2

AKTUALIZACJA

00:10 Juanmarti: W Barcelonie uważa się, że Bernal doznał urazu więzadła krzyżowego w kolanie. Chcą poczekać na badania medyczne, ale na razie jest bardzo niewiele optymizmu, że diagnoza będzie inna.

Chyba nie będzie happy end'u...

2

Nie srajcie jeszcze z Bernalem. Może nie będzie tragicznie.

0

@partymaker, pisałem podobny komentarz, ale ze względu na zawierające słowa musiałem go trochę zmodyfikować.

0

@PizzerMan, grzeję.

2

@PizzerMan, weź mordo... Oby tylko stłuczenie...

7

Trzeba zaznaczyć, że ta nerwówka na koniec była tylko dlatego, że sędzia nie wyrzucił tego brutala z boiska po faulu na Pedrim. Powinni grać w osłabieniu od tamtego momentu.

0

@kanver_, leżał Bernal.

0

@Peciak, na żywo tak, ale po powtórce wygląda to inaczej niż na zderzenie nóg. Po prostu brutalne wejście...

0

Gdzie jest k... VAR

1

Pedri... Proszę...

2

Olminator. Dziękuję, dobranoc.

3

A cofniemy się do faulu na Olmo? Przecież mnie jasna kurfa zaraz strzeli. Futbol zamienia się w balet.

0

@Bartosz85, cały post jest na tyle poważny jak i jego ortografia :D

0

Mam wrażenie jakbym oglądał radosny futbol z III ligi Hiszpańskiej.

0

Xavi wruć. 15 znaków.

1

Po takim meczu chyba Tomek Wiktorowski troszkę dłużej sobie z Igą pogada.

0

Rakhimova nie wygrała w tym roku z żadną rywalką z top50.

0

@mekston, ale to jednak Iga jest światową jedynką, a od długiego czasu "1" jest tylko w teorii bo takowego poziomu nie prezentuje.

0

Mam wrażenie, że Iga ostatnimi czasy w ogóle się nie rozwija.

0

Ale Iga kolekcjonuje niewymuszone błędy w tym meczu. Ogólnie mam wrażenie, że w tym sezonie jest takich nietrafionych uderzeń dużo więcej.

0

@MichuZ44, ja lądowałem na wyspie za mniejsze występki ;D

0

@Pawel13sz, Bernal da radę moim zdaniem ze średniakami, ale może być gorzej w meczach na topie.

0

@MichuZ44, zaraz bana dostaniesz za szerzenie takich treści. Tu wiele nie trzeba.

0

@Roobo, gdyby miał tę regularność to bardzo prawdopodobne, że w ogóle by do nas nie trafił.

1





Trochę świeżych prawdziwych wiadomości ze świata.

0

@Radioactive9705, czego życzymy Deco?

0

@Peciak, Eric się nie zaszczepił. Zamykam.

1



Lubię Cejrowskiego czasem posłuchać, ale odklejki też zdarza mi się mieć :D


0

Póki co nasi rodacy w US Open ido jak burza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?