esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_bwo, var przy golu dla Barcy, przerwa na płyny, zmiany.
2
AKTUALIZACJA
00:10 Juanmarti: W Barcelonie uważa się, że Bernal doznał urazu więzadła krzyżowego w kolanie. Chcą poczekać na badania medyczne, ale na razie jest bardzo niewiele optymizmu, że diagnoza będzie inna.
Chyba nie będzie happy end'u...
2
Nie srajcie jeszcze z Bernalem. Może nie będzie tragicznie.
0
@partymaker, pisałem podobny komentarz, ale ze względu na zawierające słowa musiałem go trochę zmodyfikować.
0
@PizzerMan, grzeję.
2
@PizzerMan, weź mordo... Oby tylko stłuczenie...
7
Trzeba zaznaczyć, że ta nerwówka na koniec była tylko dlatego, że sędzia nie wyrzucił tego brutala z boiska po faulu na Pedrim. Powinni grać w osłabieniu od tamtego momentu.
0
@kanver_, leżał Bernal.
0
@Peciak, na żywo tak, ale po powtórce wygląda to inaczej niż na zderzenie nóg. Po prostu brutalne wejście...
0
Gdzie jest k... VAR
1
Pedri... Proszę...
2
Olminator. Dziękuję, dobranoc.
3
A cofniemy się do faulu na Olmo? Przecież mnie jasna kurfa zaraz strzeli. Futbol zamienia się w balet.
0
@Bartosz85, cały post jest na tyle poważny jak i jego ortografia :D
0
Mam wrażenie jakbym oglądał radosny futbol z III ligi Hiszpańskiej.
0
Xavi wruć. 15 znaków.
1
Po takim meczu chyba Tomek Wiktorowski troszkę dłużej sobie z Igą pogada.
0
Rakhimova nie wygrała w tym roku z żadną rywalką z top50.
0
@mekston, ale to jednak Iga jest światową jedynką, a od długiego czasu "1" jest tylko w teorii bo takowego poziomu nie prezentuje.
0
Mam wrażenie, że Iga ostatnimi czasy w ogóle się nie rozwija.
0
Ale Iga kolekcjonuje niewymuszone błędy w tym meczu. Ogólnie mam wrażenie, że w tym sezonie jest takich nietrafionych uderzeń dużo więcej.
0
@MichuZ44, ja lądowałem na wyspie za mniejsze występki ;D
0
@Pawel13sz, Bernal da radę moim zdaniem ze średniakami, ale może być gorzej w meczach na topie.
0
@MichuZ44, zaraz bana dostaniesz za szerzenie takich treści. Tu wiele nie trzeba.
0
@Roobo, gdyby miał tę regularność to bardzo prawdopodobne, że w ogóle by do nas nie trafił.
1
Trochę świeżych prawdziwych wiadomości ze świata.
0
@Radioactive9705, czego życzymy Deco?
0
@Peciak, Eric się nie zaszczepił. Zamykam.
1
Lubię Cejrowskiego czasem posłuchać, ale odklejki też zdarza mi się mieć :D
0
Póki co nasi rodacy w US Open ido jak burza.