esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944, tej gry jeszcze nie ma na PC?
7
https://x.com/MilleDescubren/status/1823054314098549011
Akuku!
8
Komisja Europejska zastrasza Elona Muska.
0
Za co nasi te trofea indywidualne teraz zgarniają? :D
0
Jest i kolejny Polski akcent. Na boisku pojawia się Michał.
3
Realizacja tej transmisji jest genialna :D
Najpierw pasek boczny z reklamami się pojawia gdzie pół opisu ucięte, a teraz jako strzelec widnieje "Emnolo"
1
To co, Flick do listopada?
2
@Cule, tak.....
0
Byłem pewny, że to od Lewego się "odbiło" znowu :D
0
U mnie na Barca One bez problemów śmiga.
1
@tutajBagno, post usunięty za 3...2...1...
0
Wierzę, że Dani będzie u nas grał świetnie, ale mało się mówi, że z Jego zdrowiem nie wszystko jest w porządku...
Liczby występów w ostatnich sezonach:
Total 23/24: 25
Total 22/23: 31
Total 21/22: 31
Te liczby raczej nie porażają...
[Transfermarkt]
0
Ziomek potrzebuje kupić jakiś niedrogi laptop pod DJ-controler. Ktoś może coś doradzić?
0
@macio_944, na Camp Nou to sobie jeszcze trochę poczekamy niestety :(
2
A Wy identyfikujecie się jako...?
4
A jak bawią się Wasze zwierzaki?
2
I te brawa w tle na końcu. To tak jakby im powiedziała, że zapewni im szybką i bezbolesną eutanazję, a Oni zaczęliby klaskać. Dramat.
1
Nie zasługujemy na to złoto taką grą, a Francja wręcz przeciwnie. Trzeba pochylić po prostu czoło.
0
Środek nam zajebiście chodzi. Trzeba częściej tam wystawiać.
0
Gdzie ten Laskowski. Co się z Nim podziało...
0
"W ciemno 3:0 Francja". Zaczyna się ferowanie wyników przez bamblowych ekpertuf, a za jakąś godzinę standardowo tu będzie zesranie się ze szczęścia przez wszystkich :D
0
@Cvzx, faktycznie...
4
Ja staram się oglądać na luziku ten mecz. Oni dla mnie już są wygrani po meczu z USA. Niech dziś wygra lepszy.
0
https://x.com/Enezator/status/1820844564774519208
Wy już dziś po kawusi?
1
@JohnnyBarca, swoją drogą Bruner w szeregach Szwajcarek :D
3
Siatkówka plażowa na TVP Sport jak coś. Uczta dla oczu.
2
Jak ktoś się interesuje finansami to polecam materiał poniżej. Temat o carry trade i o tym co wydarzyło się w Japonii ostatnio co spowodowało mega tąpnięcie na rynkach.
0
@Arden, racja, że troszkę przekroczyła tu granicę.
1
@kubix05, jeśli wszyscy będą zdrowi to pewnie będzie pierwszym zmiennikiem z ławki, aczkolwiek jeśli dalej będzie się tak rozwijać to niech reszta w środku pola drży o swoje miejsce, a na dodatek to będzie genialne dla rywalizacji o miejsce w once da gala.
3
Hiszpanio, co Ty robisz! Mistrzostwo Europy, a teraz złoto IO. Szac.