0

@macio_944, tej gry jeszcze nie ma na PC?

8





Komisja Europejska zastrasza Elona Muska.

0

Za co nasi te trofea indywidualne teraz zgarniają? :D

0

Jest i kolejny Polski akcent. Na boisku pojawia się Michał.

3

Realizacja tej transmisji jest genialna :D
Najpierw pasek boczny z reklamami się pojawia gdzie pół opisu ucięte, a teraz jako strzelec widnieje "Emnolo"

1

To co, Flick do listopada?

2

@Cule, tak.....

0

Byłem pewny, że to od Lewego się "odbiło" znowu :D

0

U mnie na Barca One bez problemów śmiga.

1

@tutajBagno, post usunięty za 3...2...1...

0

Wierzę, że Dani będzie u nas grał świetnie, ale mało się mówi, że z Jego zdrowiem nie wszystko jest w porządku...

Liczby występów w ostatnich sezonach:
Total 23/24: 25
Total 22/23: 31
Total 21/22: 31

Te liczby raczej nie porażają...
[Transfermarkt]

0

Ziomek potrzebuje kupić jakiś niedrogi laptop pod DJ-controler. Ktoś może coś doradzić?

0

@macio_944, na Camp Nou to sobie jeszcze trochę poczekamy niestety :(

2



A Wy identyfikujecie się jako...?

4



A jak bawią się Wasze zwierzaki?

2



I te brawa w tle na końcu. To tak jakby im powiedziała, że zapewni im szybką i bezbolesną eutanazję, a Oni zaczęliby klaskać. Dramat.

1

Nie zasługujemy na to złoto taką grą, a Francja wręcz przeciwnie. Trzeba pochylić po prostu czoło.

0

Środek nam zajebiście chodzi. Trzeba częściej tam wystawiać.

0

Gdzie ten Laskowski. Co się z Nim podziało...

0

"W ciemno 3:0 Francja". Zaczyna się ferowanie wyników przez bamblowych ekpertuf, a za jakąś godzinę standardowo tu będzie zesranie się ze szczęścia przez wszystkich :D

0

@Cvzx, faktycznie...

4

Ja staram się oglądać na luziku ten mecz. Oni dla mnie już są wygrani po meczu z USA. Niech dziś wygra lepszy.

0

1

@JohnnyBarca, swoją drogą Bruner w szeregach Szwajcarek :D

3

Siatkówka plażowa na TVP Sport jak coś. Uczta dla oczu.

2

Jak ktoś się interesuje finansami to polecam materiał poniżej. Temat o carry trade i o tym co wydarzyło się w Japonii ostatnio co spowodowało mega tąpnięcie na rynkach.


0

@Arden, racja, że troszkę przekroczyła tu granicę.

1

@kubix05, jeśli wszyscy będą zdrowi to pewnie będzie pierwszym zmiennikiem z ławki, aczkolwiek jeśli dalej będzie się tak rozwijać to niech reszta w środku pola drży o swoje miejsce, a na dodatek to będzie genialne dla rywalizacji o miejsce w once da gala.

3

Hiszpanio, co Ty robisz! Mistrzostwo Europy, a teraz złoto IO. Szac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?