esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundo na trybunach jaki banan na twarzy. Ciekawe czemu.
3
@macio_944, Footroll już montuje materiał.
0
Jaką grę dziś obstawiacie? Nasi zdążyli się już zregenerować po katorżniczych treningach Fancy'ego Hlicka?
0
RAK1: Barcelona nie zdąży zarejestrować Daniego Olmo przed meczem z Realem [Aktualizacja 24:55]
1
Aaaale United :D
Będzie spalony :D
21
Claudio Bravo: Barcelona to gigantyczny klub, a funkcjonuje jak malutka drużyna
Brawo Bravo. Oby więcej takich statementów ze strony piłkarzy to może wreszcie ktoś tu ogarnie, że coś jest nie tak.
5
Ach ta miłość.
2
Hansi Flick: Nico Williams? Jules Koundé się nim zajmie.
Fansi Hlick: Ilkay Gundogan? Barca się Nim zajmie.
8
Wciąż nie mogę w to uwierzyć... Czy nasz klub sięgnął już dna?
0
@Herato, Neymar.
1
@szkudi7, ogólnie raczej w USA będą teraz obniżać stopy procentowe (takie są predykcje), a zazwyczaj potem za największą gospodarką na świecie idzie reszta, więc stopy powinny iść w dół krótkoterminowo, ale jak tu już koledzy napisali, warto udać się do profesjonalnego doradcy.
0
@doc, czytając tego newsa przez chwilę pomyślałem, że to wymiana Roque-Joaquin.
0
@NeroTFP1, efektywność nie idzie z efektownością i stąd ma tutaj wiele przeciwników, ale liczby powinny zamykać usta wszystkim.
1
COPE: Plan Barçy polegał na sprzedaży Ronalda Araujo, a z De Jongiem nie można było nawet porozmawiać
Nowy dzień, stara Barca.
0
@Brzosti, https://www.fcbarca.com/120171-mundo-deportivo-alex-valle-nie-jest-pewny-pozostania-w-barcelonie.html
3
14:52 Gerard Romero pisze w kontekście Gündoğana, że nadeszła ostatnia bomba letniego okienka Barcelony.
Klub mem. Ostatnią bombą okienka transferowego (wcześniejszych nie było) jest odejście najlepszego pomocnika. Brawo.
0
@Zimny, seria Galaxy S. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
0
Elo Mordeczki. Ziomek zaczął przygodę z DJ-ką. Jakieś porady/tipy na start?
3
@KacperVEB, Czukwe Bukwe Ambalabamba.
7
Donald śmieszek.
13
Propsuję.
0
@mekston, nie zapomnijmy o interwencji Pau z linii bramkowej po dramatycznym podaniu Ter Stegena.
0
Catalunya Radio: Gündoğan sprawdza możliwość powrotu do Manchesteru City
Jeśli to prawda to zastanawiam się co tutaj poszło nie tak, żeby rozważać opcję powrotu do deszczowego Manchesteru i pożegnać słoneczną Barcelonę.
8
Ronaldo ma tam przesrane czasem :D
2
Gundo zostań.
3
Niepokoi dzisiejszy występ Inigo Martineza.
0
@mrboom, była przerwa na nawodnienie.
0
@norbi77, tak. Jeszcze np podczas oglądania c+online nie działa czasem w ogóle wyciszenie, dźwięk leci mimo wyciszonej zakładki bądź w playerze, a czasem podczas oglądania yt wyskakuje błąd renderowania "restart your computer".
0
Jaki ten Balde jest szklany to jest jakiś kosmos.
3
Dramatyczna decyzja sędziego o braku drugiej kartki dla Pau, ale narzekał nie będę.