0

Gundo na trybunach jaki banan na twarzy. Ciekawe czemu.

3

@macio_944, Footroll już montuje materiał.

0

Jaką grę dziś obstawiacie? Nasi zdążyli się już zregenerować po katorżniczych treningach Fancy'ego Hlicka?

0

RAK1: Barcelona nie zdąży zarejestrować Daniego Olmo przed meczem z Realem [Aktualizacja 24:55]

1

Aaaale United :D
Będzie spalony :D

21

Claudio Bravo: Barcelona to gigantyczny klub, a funkcjonuje jak malutka drużyna

Brawo Bravo. Oby więcej takich statementów ze strony piłkarzy to może wreszcie ktoś tu ogarnie, że coś jest nie tak.

5



Ach ta miłość.

2

Hansi Flick: Nico Williams? Jules Koundé się nim zajmie.

Fansi Hlick: Ilkay Gundogan? Barca się Nim zajmie.

8



Wciąż nie mogę w to uwierzyć... Czy nasz klub sięgnął już dna?

0

@Herato, Neymar.

1

@szkudi7, ogólnie raczej w USA będą teraz obniżać stopy procentowe (takie są predykcje), a zazwyczaj potem za największą gospodarką na świecie idzie reszta, więc stopy powinny iść w dół krótkoterminowo, ale jak tu już koledzy napisali, warto udać się do profesjonalnego doradcy.

0

@doc, czytając tego newsa przez chwilę pomyślałem, że to wymiana Roque-Joaquin.

0

@NeroTFP1, efektywność nie idzie z efektownością i stąd ma tutaj wiele przeciwników, ale liczby powinny zamykać usta wszystkim.

1

COPE: Plan Barçy polegał na sprzedaży Ronalda Araujo, a z De Jongiem nie można było nawet porozmawiać

Nowy dzień, stara Barca.

3

14:52 Gerard Romero pisze w kontekście Gündoğana, że nadeszła ostatnia bomba letniego okienka Barcelony.

Klub mem. Ostatnią bombą okienka transferowego (wcześniejszych nie było) jest odejście najlepszego pomocnika. Brawo.

0

@Zimny, seria Galaxy S. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

0

Elo Mordeczki. Ziomek zaczął przygodę z DJ-ką. Jakieś porady/tipy na start?

3

@KacperVEB, Czukwe Bukwe Ambalabamba.

7



Donald śmieszek.

13



Propsuję.

0

@mekston, nie zapomnijmy o interwencji Pau z linii bramkowej po dramatycznym podaniu Ter Stegena.

0

Catalunya Radio: Gündoğan sprawdza możliwość powrotu do Manchesteru City

Jeśli to prawda to zastanawiam się co tutaj poszło nie tak, żeby rozważać opcję powrotu do deszczowego Manchesteru i pożegnać słoneczną Barcelonę.

8



Ronaldo ma tam przesrane czasem :D

2



Gundo zostań.

3

Niepokoi dzisiejszy występ Inigo Martineza.

0

@mrboom, była przerwa na nawodnienie.

0

@norbi77, tak. Jeszcze np podczas oglądania c+online nie działa czasem w ogóle wyciszenie, dźwięk leci mimo wyciszonej zakładki bądź w playerze, a czasem podczas oglądania yt wyskakuje błąd renderowania "restart your computer".

0

Jaki ten Balde jest szklany to jest jakiś kosmos.

3

Dramatyczna decyzja sędziego o braku drugiej kartki dla Pau, ale narzekał nie będę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?