0

@Janek_7, jakieś afery jutubowe. Więcej nie wiem.

4

180k ogląda jakąś inbę. Czy to jest już upadek polskiego społeczeństwa?

1

Rekin ukąsił. Brawo...

0

Temat Olmo za 3...2...1...

1

Trzeba zabić ten mecz jak najszybciej i nie dać kontaktu Gironie.

24



Real w XXI wieku tak bym to sprostował.

0

@Qlimax86, priv.

0

@YeastMoss, nie mówię, że jesteśmy robieni w konia na każdym kroku, ale gdyby ogólne badania mówił, że cukier jest zabójczy, świat po prostu zostałby wywrócony do góry nogami i wielkie korporacje i deep state miałyby nie lada orzech do zgryzienia. Nie uważasz, że większość produktów proponowanych nam w sklepach to jak pasza dla zwierzęcia? Byle zaspokoić głód i zjeść smacznie, ale nie zastanawiamy się co tak naprawdę jemy. Uważasz, że nie ma lekarzy na jutubach?

0

@adamek20151, instalując je pojawił mi się komunikat, że muszę zezwolić na dostęp do róznych danych etc.

0

Youtube do tekstu rozszerzenie chrome. Ktoś próbował? Bezpieczne?

0

@ObiwanKenobi, poczekajmy kilkanaście/kilkadziesiąt lat, a wyjdą badania na temat zabójczego cukru i jakie spustoszenie powoduje w organizmie w długim terminie.

2

@blakkudium, Frankie nie w pierwszej "11"? Aaaa zapomniałem... Myśli nad operacją...

1

@Eto'o9 R10, Lamine i Ansu na skrzydłach... Ale by to chodziło.

0

Dziś Francja - Belgia 20:45

0

0.84 - Chorwacja
Oczekiwane bramki (xG)
0.65 - Polska

W tej statystyce wcale nie wygląda to najgorzej. W sumie jedyną w miarę klarowną sytuację Chorwatów to przypominam sobie poprzeczkę Matanovicia. Wiadomix, że mieli pełną kontrolę nad meczem, ale jednak.

0

Skorup małe szanse miał.

1

Ale Lewy jest hamulcowy dziś to dramat.

1

@Lionel_Messi10, szac Karim. Ciekawe co na to śmiatankowi. Ponowne wypieranie rzeczywistości jak to mają w zwyczaju?

0

Można nie lubić Sabalenki, ale w tenisa to Ona grać potrafi.

2

Obrońca Węgierski zakręcił się teraz jak Dawidowicz ze Szkocją, a Havertz i tak pudłuje.

1

@Luciano99, moim zdaniem jak mu zdrowie dopisze i wróci do regularnego grania to jeszcze tu niejednemu hejterowi buzie uciszy.

0

Sport: Barcelona wraca do pierwotnego planu sprowadzenia Nico Williamsa w 2025 roku

Czekaj, a podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz mówili.

1

@Radioactive9705, nawet i Barce się na takim oglądało ;)

0

@cules100pro, tak ledwo zipie, że wciąż mają 1mln subów.

2

@fart, już chyba wolałbym, żeby ściągnęli Haalanda niż Rodriego.

0

W gorących Krysztianu x3. Dramat.

0

@mmaciass, taktyczny.

0

@Ojciec5tkidzieci, dzieciaczki jeszcze nie wiedzo w jak cudownym kraju przyszło im żyć i że często to co najlepsze ma się dosłownie pod nosem.

0

@DLFCB, ale się pogubił Hubi Hurkacz w tej akcji.

0

@Culer9002, znawcą nie jestem, więc będę wielce ukontentowany jeśli moja teza z dupy się nie sprawdzi, a Iga zacznie dalej brylować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?