0

@MesQueUnClub96, ostatnio kolejno z Betisem i z Sevillą gorsze.

4

Ale fajnie tłumaczy ten na migowy. Jakby był na koncercie rockowym.

0

Fajne koszulki wspierające Marca.

5

@kamyk_23,

2

@PIWOSZ89, hahahah.

1

@Comentateiro, defenzywa jest również całkiem spoko.

1

Pobawmy się w typowanie dzisiejszego wyniku. Barca - Rzeźnicy 5:0

2x Lewy
1x Rafał il Capitano
1x Lamine
1x Pedri

1

Wojtek w przerwie meczu na dymka, a Lamine na skuna :D

2

Ależ już widzę oczyma wyobraźni ten standardowy lament tutaj po pierwszym błędzie Wojtka w barwach Barcelony. Euforia z transferu pryśnie w mgnieniu oka.

Oczywiście ja jak najbardziej propsuję transfer ;)

30

Media zgodne: Wojciech Szczęsny nowym bramkarzem FC Barcelony!

[Aktualizacja 24:59]

Barcelona ma problem z zarejestrowaniem Wojciecha Szczęsnego!

0

Hansi Flick twierdzi przed meczem z Getafe, że Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczynku.

Jeśli On tak mówi to ja mu wierze, aczkolwiek boję się tych rzeźników...

1

Moim zdaniem teraz przed tym meczem z rzeźnikami z Madrytu powinniśmy jako klub dać coś głośnego do mainstreamu jak to robią śmietankowi by chronić nogi naszych zawodników. Widzieliśmy co robili z Villareal będąc sfrustrowanym, a rzeźnicy grają tak od 1'

3

Frenkie de Jong

Typ kontuzji: Skręcenie stawu skokowego drugiego stopnia

Data odniesienia kontuzji: 21.04.2024

Przewidywany czas powrotu: Na presezon

0

@kanver_, na Marsylie przed meczem kurs na zwycięstwo był około 2.2 grając w 11, a w naszym meczu z Monaco analogicznie około 1.6 na nasze zwycięstwo.

1

Roque 5.5 ocena na 25'

0

@Encore, pasowałoby jeszcze określić gdzie jest ręka, a gdzie bark bo np Benzemie sięgał on prawie do dłoni.

1

Marsylia wczoraj grała na wyjeździe z Lyonem. Od 5' grali w 10 i mimo tego wygrali 2:3. Da się?

0

Obejrzałem dziś materiał o tym chłopczyku w kanale zero i aż mnie za serce chwyciło. Nie wiem czy to wbrew regulaminowi, ale jak coś link poniżej.

https://www.siepomaga.pl/bruno

0

@tristan87, kiedy Barca dzwoni to nie odmawiasz.

0

@Peciak, amen...

0

@draxidox, to między innymi efekt praktycznie zerowych stóp procentowych w tym okresie. Kryzys po 2008 r. Lehman Brothers, etc. u nas nie był praktycznie widoczny

7

Ja Wam powiem, że ze Szczęsnym takie trochę podśmiechujki, ale wcale się nie zdziwię jak będą jakieś kontakty.

1

Wyobraźcie sobie co by było gdyby Fancy Hansi przyszedł kiedy przychodził Xavi.

1

Święty właśnie zacytował mój komentarz.

15

Rafał to prawdziwy kapitan. Całe szczęście, że został.

1

Longbottom standardowo profesura po wejściu na murawę.

1

Brak słów. Pięknie się to ogląda. Yamal co za zagranie. Diament.

0

Trzeba też zaznaczyć kolejny świetny występ (odpukać) na DM Erica.

1

Przywalił Rafał! Vamos!

2

Pena już dwa razy dziś wychodzi i się cofa. Nie wiem kiedy ktoś mu do łba w końcu wbije by tego nie robił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?