esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96, ostatnio kolejno z Betisem i z Sevillą gorsze.
4
Ale fajnie tłumaczy ten na migowy. Jakby był na koncercie rockowym.
0
Fajne koszulki wspierające Marca.
5
@kamyk_23,
2
@PIWOSZ89, hahahah.
1
@Comentateiro, defenzywa jest również całkiem spoko.
1
Pobawmy się w typowanie dzisiejszego wyniku. Barca - Rzeźnicy 5:0
2x Lewy
1x Rafał il Capitano
1x Lamine
1x Pedri
1
Wojtek w przerwie meczu na dymka, a Lamine na skuna :D
2
Ależ już widzę oczyma wyobraźni ten standardowy lament tutaj po pierwszym błędzie Wojtka w barwach Barcelony. Euforia z transferu pryśnie w mgnieniu oka.
Oczywiście ja jak najbardziej propsuję transfer ;)
30
Media zgodne: Wojciech Szczęsny nowym bramkarzem FC Barcelony!
[Aktualizacja 24:59]
Barcelona ma problem z zarejestrowaniem Wojciecha Szczęsnego!
0
Hansi Flick twierdzi przed meczem z Getafe, że Lamine Yamal nie potrzebuje odpoczynku.
Jeśli On tak mówi to ja mu wierze, aczkolwiek boję się tych rzeźników...
1
Moim zdaniem teraz przed tym meczem z rzeźnikami z Madrytu powinniśmy jako klub dać coś głośnego do mainstreamu jak to robią śmietankowi by chronić nogi naszych zawodników. Widzieliśmy co robili z Villareal będąc sfrustrowanym, a rzeźnicy grają tak od 1'
3
Frenkie de Jong
Typ kontuzji: Skręcenie stawu skokowego drugiego stopnia
Data odniesienia kontuzji: 21.04.2024
Przewidywany czas powrotu: Na presezon
0
@kanver_, na Marsylie przed meczem kurs na zwycięstwo był około 2.2 grając w 11, a w naszym meczu z Monaco analogicznie około 1.6 na nasze zwycięstwo.
1
Roque 5.5 ocena na 25'
0
@Encore, pasowałoby jeszcze określić gdzie jest ręka, a gdzie bark bo np Benzemie sięgał on prawie do dłoni.
1
Marsylia wczoraj grała na wyjeździe z Lyonem. Od 5' grali w 10 i mimo tego wygrali 2:3. Da się?
0
Obejrzałem dziś materiał o tym chłopczyku w kanale zero i aż mnie za serce chwyciło. Nie wiem czy to wbrew regulaminowi, ale jak coś link poniżej.
https://www.siepomaga.pl/bruno
0
@tristan87, kiedy Barca dzwoni to nie odmawiasz.
0
@Peciak, amen...
0
@draxidox, to między innymi efekt praktycznie zerowych stóp procentowych w tym okresie. Kryzys po 2008 r. Lehman Brothers, etc. u nas nie był praktycznie widoczny
7
Ja Wam powiem, że ze Szczęsnym takie trochę podśmiechujki, ale wcale się nie zdziwię jak będą jakieś kontakty.
1
Wyobraźcie sobie co by było gdyby Fancy Hansi przyszedł kiedy przychodził Xavi.
1
Święty właśnie zacytował mój komentarz.
15
Rafał to prawdziwy kapitan. Całe szczęście, że został.
1
Longbottom standardowo profesura po wejściu na murawę.
1
Brak słów. Pięknie się to ogląda. Yamal co za zagranie. Diament.
0
Trzeba też zaznaczyć kolejny świetny występ (odpukać) na DM Erica.
1
Przywalił Rafał! Vamos!
2
Pena już dwa razy dziś wychodzi i się cofa. Nie wiem kiedy ktoś mu do łba w końcu wbije by tego nie robił...