esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie bo ja nie w temacie?
1
@Martwy, grałem. Piękne tereny i świetna fabuła, acz trochę zagmatwana ;)
Strasznie dużo łażenia z paczkami, ale z czasem nie będziesz musiał już tylko z buta popylać ;)
0
@Pedri16Future, dzięki, ale proszę bez najmniejszych spojlerów, nawet pozytywnych ;)
0
@Sulimo, zacząłem The Boys kilka dni temu i jak na razie przednio się bawię ;)
7
@DTMisTheBest, Pogromcy Mitów - Pakistan version.
0
Jaki środek obrony kiedy Araujo wróci w 100% do zdrowia?
Inigo-Araujo?
Inigo-Longbottom?
Longbottom-Araujo?
0
@tomek8756, On pobiera gigantyczną pensję europosła nie znając angielskiego?
0
@FcPortoFan1999, np fani ManU
6
Czekanie na Flickitakę do 20.10 to jak najgorsze tortury...
8
@macio_944, Luuk kozak i do tego w ciągu dalszym cule. Szkoda, że go wypchnięto w taki sposób.
0
@SelloutCrowd, mój błąd. Przescrollowałem nawet 2x, ale nie zauważyłem ;)
0
@Redakcja, dziś omawiane w Kanale Zero ile to my wisimy poszczególnym klubom, a tutaj cisza. Podobno 150mln łącznie i około 40mln krótkoterminowo, a tutaj cisza. Chyba, że był jakiś artykuł ostatnio to nie ma tematu.
1
@Arden, da się odzobaczyć?
0
@Muszynianka, pamiętam mecz jeszcze leciał na NSport i u kumpla oglądałem, a w momencie bramki tak podskoczyłem, że walnąłem głową w sufit (nie wiem jak to jest możliwe).
14
I ten komentarz. Uwielbiam. Gracias Andres!
1
@Donnie_Darko, uncle gpt:
Z tych trzech gier, które wymieniłeś, warto rozważyć następujące aspekty:
Days Gone – To gra akcji z elementami survivalu, osadzona w otwartym świecie post-apokaliptycznym, pełnym zombie (tzw. Freakers). Jeśli lubisz dynamiczne walki, eksplorację i zarządzanie zasobami, to Days Gone może być świetnym wyborem. Historia i atmosfera są na dobrym poziomie, chociaż opinie na temat gry były mieszane ze względu na techniczne problemy w dniu premiery, które jednak z czasem poprawiono.
Hogwarts Legacy – Jeśli masz szansę kupić tę grę za mniej więcej 100 zł, to jest to świetna okazja. Hogwarts Legacy to gra RPG, w której wcielasz się w ucznia Hogwartu. Możesz odkrywać zamki, brać udział w zajęciach, walczyć z potworami i rozwiązywać zagadki. Gra zdobyła pozytywne recenzje, zwłaszcza za świat gry i możliwości eksploracyjne. Jeśli jesteś fanem świata Harry'ego Pottera, to może być strzał w dziesiątkę.
South Park: Snow Day – To nowa odsłona gier w uniwersum South Park. Jeśli jesteś fanem specyficznego humoru serialu, to gra może ci się spodobać. Warto jednak sprawdzić, jak gra wypada na tle wcześniejszych tytułów takich jak South Park: The Stick of Truth lub South Park: The Fractured But Whole, które zdobyły dobre opinie za humor i mechanikę RPG. Snow Day skupia się jednak na bardziej dynamicznej rozgrywce w 3D.
Inne propozycje do rozważenia:
The Witcher 3: Wild Hunt (Ed. GOTY) – Epicka gra RPG z otwartym światem, doskonałą fabułą i rozbudowaną mechaniką. Często na przecenach w okolicach 100 zł.
Red Dead Redemption 2 – Jeśli jesteś fanem otwartych światów i westernów, ta gra oferuje niesamowitą opowieść i wyjątkową dbałość o szczegóły.
Sekiro: Shadows Die Twice – Dla fanów trudnych gier akcji i walki wręcz. Gra nagradza cierpliwość i precyzję.
Metro Exodus – Strzelanka z elementami survivalu, osadzona w postapokaliptycznej Rosji, z niesamowitym klimatem i ciekawą historią.
Divinity: Original Sin 2 – Jeśli lubisz taktyczne RPG z turowymi walkami i głęboką fabułą, to ten tytuł będzie dla ciebie idealny.
W zależności od preferencji gatunkowych, każda z tych gier powinna oferować ci satysfakcjonującą rozgrywkę. Jeśli znajdziesz Hogwarts Legacy w granicach 100 zł, to jest to wyjątkowo korzystna okazja.
2
https://x.com/matswiecicki/status/1843345895401886106
Szkoda, że Matty ma wyjebongo na naukę polskiego...
2
@FCB_dimiC, 2,5 promila... Matko bosko częstochosko...
7
Józef sigma.
23
Fajna inicjatywa lokalnego rywala.
0
@daniel32778, odpowiedź brzmi Toni Kross. Dziękuję.
1
Kacper Tobiasz > Inaki Pena
0
@Luciano99, nie wywołuj wilka z wulkanizacji.
4
Ale Lewy uśmiechnięty dziś. Super się go takiego ogląda, a nie machającego łapami. Chyba Hiszpanie sobie wzięli nowy target w bachata i Ania więcej w domu.
0
Trza było zmienić Inigo z kartką.
1
Jestem ciekaw jak zadziała nasza turbo wysoko ustawiona linia defensywy na naprawdę mocnego rywala. To będzie dopiero test.
0
Patrzę skąd tu tyle nowych komentarzy, a to Rekin w składzie i all clear :D
1
@Lucyfffer, uwielbiam tego piłkarza. Genialne umiejętności i świetny charakter. Tyle, że 32 lata już...
0
@busel004, właśnie to nas od Nich odróżnia. Zachowujemy czasem logiczne myślenie i empatię.
23
Z cyklu szukasz srebra, a znajdujesz złoto.