esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wal się siwa brwio. Nie umiesz przegrywać. F off.
0
Joga bonito. Mało. Dawać im manite!
1
Kocham Was. Wszystkich bez wyjątków.
0
Ode mnie standing ovation dla Casado.
100
Ale co Pena wyciągnął z linii bramkowej to sztos, mimo tego że był spalony.
2
Kiedy Nołrejsizm pokazuje, że ma być kartka to ma być kartka.
0
@Kamiloza91, nie obrażę się jak Dani zrobi creme fraiche.
1
Nie gramy wcale tak źle. Lamine miał setkę, Lewy się machnął, a Rafał nie podał do Balde, który by miał świetną sytuację. Moim zdaniem jest okej, a może być tylko lepiej.
2
Czuameni 1x
Belinngham 1x
Casado 1x
Żółte kartki? Wiadomix.
0
Życzmy dziś Inakiemu tylko takich interwencji jak obroniony rzut wolny Depaya na wagę 3pkt przeciwko Atleti.
1
@tomek8756, pamiętacie to tsunami z 2004?
0
@adi7adi8, akurat chudy Żewłakow jest spoko.
0
@GeneralXavi, podaj mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że Święty sympatyzuje ze śmietankowymi.
0
Mateusz Święcicki jest z połowę głowy wyższy niż Inigo Martinez :O
0
Oby Modric już nie miał czego ratować jak wejdzie w drugiej połowie.
1
@Dr_Cabasisi, jeśli masz tuner z nagrywarką to wystarczy zaplanować nagrywanie. Jeśli masz dostęp do C+online to masz możliwość obejrzeć z odtworzenia. Prosta sprawa.
Oczywiście wcześniej wyłączony internet/powiadomienia by nie dowiedzieć się wyniku.
1
@Stinger_, ja czekam na podpowiedź.
0
@Rastafarnianin, wiadomo kto powinien zapłacić za te zniszczenia i mordy...
0
Mamy dużą szansę na zwycięstwo, ale jak zagramy tak bardzo wysoką obroną jak zawsze to Męczennik i Mapet mogą to wykorzystać.
0
U mnie już 2 studia z Meczyków i KS ogarnięte na 1.75 prędkości
0
Obawiam się, że nasza gra opierająca się na bardzo wysokiej intensywności dziś może nie wystarczyć na 90 min po ciężkim boju z Munsien.
0
Wyślijmy Bamblowicze pozytywną energię Inakiemu by dziś miał mecz życia.
0
@konajoncek, de Jong raczej bez szans, no chyba że pokazał na treningach jakąś niebotyczną formę. Hansi raczej nie będzie chciał zmieniać tego co świetnie funkcjonuje.
0
Ten niski kurs na Real trochę martwi - 1.9
Posmarowane?
Nawet jeśli grają u siebie to trafiają na najlepiej grającą Barcę od lat.
1
Bardzo duże znaczenie będzie miała dziś konsolidacja w obronie, a przede wszystkim podczas łapania na pułapki offsideowe. W meczu z Bayeren już nie działało to tak perfekcyjnie jak wcześniej.
3
@kamiVeB, powinno być - "Kochani. Apelujemy. To jest tak. Wielki mecz. Że naprawdę. Odłóżcie. Na te dwie godziny. Telefony."
0
@messi33, codziennie rano ciepła woda z kurkumą i pieprzem na czczo i przeziębienie się nie ima ;)
28
To nigdy się nie znudzi.
0
@NeroTFP1, Ten półgłówek pracuje teraz również z wybitnym szkoleniowcem i na zachodzie wciąż bez zmian.
0
"Wojciech Szczęsny: Na miejscu Flicka nie wystawiłbym siebie w El Clásico"
Myślę, że takimi wypowiedziami Wojtek zaplusujue sobie u kolegów z szatni, ogólnie mimo tego, że to świetny bramkarz to wydaje mi się, że to po prostu fajny gość.