4

Wal się siwa brwio. Nie umiesz przegrywać. F off.

0

Joga bonito. Mało. Dawać im manite!

1

Kocham Was. Wszystkich bez wyjątków.

0

Ode mnie standing ovation dla Casado.

100

Ale co Pena wyciągnął z linii bramkowej to sztos, mimo tego że był spalony.

2

Kiedy Nołrejsizm pokazuje, że ma być kartka to ma być kartka.

0

@Kamiloza91, nie obrażę się jak Dani zrobi creme fraiche.

1

Nie gramy wcale tak źle. Lamine miał setkę, Lewy się machnął, a Rafał nie podał do Balde, który by miał świetną sytuację. Moim zdaniem jest okej, a może być tylko lepiej.

2

Czuameni 1x
Belinngham 1x
Casado 1x

Żółte kartki? Wiadomix.

0

Życzmy dziś Inakiemu tylko takich interwencji jak obroniony rzut wolny Depaya na wagę 3pkt przeciwko Atleti.

1

@tomek8756, pamiętacie to tsunami z 2004?

0

@adi7adi8, akurat chudy Żewłakow jest spoko.

0

@GeneralXavi, podaj mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że Święty sympatyzuje ze śmietankowymi.

0

Mateusz Święcicki jest z połowę głowy wyższy niż Inigo Martinez :O

0

Oby Modric już nie miał czego ratować jak wejdzie w drugiej połowie.

1

@Dr_Cabasisi, jeśli masz tuner z nagrywarką to wystarczy zaplanować nagrywanie. Jeśli masz dostęp do C+online to masz możliwość obejrzeć z odtworzenia. Prosta sprawa.

Oczywiście wcześniej wyłączony internet/powiadomienia by nie dowiedzieć się wyniku.

1

@Stinger_, ja czekam na podpowiedź.

0

@Rastafarnianin, wiadomo kto powinien zapłacić za te zniszczenia i mordy...

0

Mamy dużą szansę na zwycięstwo, ale jak zagramy tak bardzo wysoką obroną jak zawsze to Męczennik i Mapet mogą to wykorzystać.

0

U mnie już 2 studia z Meczyków i KS ogarnięte na 1.75 prędkości

0

Obawiam się, że nasza gra opierająca się na bardzo wysokiej intensywności dziś może nie wystarczyć na 90 min po ciężkim boju z Munsien.

0

Wyślijmy Bamblowicze pozytywną energię Inakiemu by dziś miał mecz życia.

0

@konajoncek, de Jong raczej bez szans, no chyba że pokazał na treningach jakąś niebotyczną formę. Hansi raczej nie będzie chciał zmieniać tego co świetnie funkcjonuje.

0

Ten niski kurs na Real trochę martwi - 1.9

Posmarowane?

Nawet jeśli grają u siebie to trafiają na najlepiej grającą Barcę od lat.

1

Bardzo duże znaczenie będzie miała dziś konsolidacja w obronie, a przede wszystkim podczas łapania na pułapki offsideowe. W meczu z Bayeren już nie działało to tak perfekcyjnie jak wcześniej.

3

@kamiVeB, powinno być - "Kochani. Apelujemy. To jest tak. Wielki mecz. Że naprawdę. Odłóżcie. Na te dwie godziny. Telefony."

0

@messi33, codziennie rano ciepła woda z kurkumą i pieprzem na czczo i przeziębienie się nie ima ;)

28



To nigdy się nie znudzi.

0

@NeroTFP1, Ten półgłówek pracuje teraz również z wybitnym szkoleniowcem i na zachodzie wciąż bez zmian.

0

"Wojciech Szczęsny: Na miejscu Flicka nie wystawiłbym siebie w El Clásico"

Myślę, że takimi wypowiedziami Wojtek zaplusujue sobie u kolegów z szatni, ogólnie mimo tego, że to świetny bramkarz to wydaje mi się, że to po prostu fajny gość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?