0

FAME 23: I Konferencja

FAME MMA

Oczekujący: 2,4 tys.

Zaplanowany na 12.11.2024, 19:00

Skąd się bierze takie zainteresowanie tym czymś?

0

@kubs23, priv...

0

@MesQueUnClub_87, "będzie domagał się" to czas przyszły, który wciąż nie następuje.

2

Mijają dwa dni, a tu dalej żadnego stejtmentu od Laporty, a propos oszustwa skierowanego przeciwko nam. Słabo.

0

Jak tam Wasze crypto? Realizacja zysków czy fomo?

2



In Hansi we trust.

1

Nie oddaliśmy wczoraj celnego strzału na bramkę, nie licząc kradzieży przez VAR.

5

0

@VeB 1899 , mam nadzieję, że nie chcą być w gorącej wodzie kąpani i chcą wystosować jakiś przemyślany komunikat.

1

@tbas, ostatnio w wywiadzie mówił, że nigdy w karierze nie miał tak napiętego kalendarza meczów. Nic dziwnego, że chciał odpocząć zwłaszcza teraz kiedy jest kadra i mecze bez większego znaczenia.

2

Jestem teraz ciekaw dokładnej analizy naszej bramki, której nie uznali. Jeśli to nie był but Roberta to będziemy mieli jeden z większych skandali ery VAR-u.

1

Gratki dla RSSS. Zagrali świetny mecz.

0

Coraz to wchodzą w naszą obronę jak w masło, a my w ogóle nie tworzymy sytuacji. Totalna bezradność.

0

Abstrahując od kradzieży to gdyby Oyarzabal wsadził na 2:0 to byłoby już mega trudno.

6

Jeden słabszy mecz i już narzekanie. Dramat...

0

Balde wiecznie spóźniony na tej lewej stronie. Gramy bez skrzydeł. Powodzenia.

0

@partymaker, Borussia teraz chce długo utrzymywać się przy piłce. Ciekawe kto wygra starcie pozycyjne ;)

6

@KrwawiaceoczyVEB, Longbottom spadł z miotły ;/

0

Ajajajaj. Eder kuruj się szybko ;/

0

Pani Jasia szpieg zielonych.

0

Pani Maria z zielonych to taka niczego sobie ;)

0

Czemu nie ma już czarnych skrzynek? Poprawność polityczna?

1



Kiedy śmieje się do telefonu, to wiedz, że coś się dzieje.

10



Kolo chyba nie pogra przez jakiś czas.

0

@okiemtypera_lucaxx95, a można obstawiać opóźnienia pociągów?

1

@Kgorecki2500, plus dla uśmiechniętych, że to głosowanie wybierze.

0

@bartekvisca , nigdy nie grałem, tak jak w GTA V. Pewnie czeka mnie dużo zabawy mam nadzieję ;)

0

@Lisek, Jatylkochcęgraćwpiłkę.

0

@Nazio_87, zawsze można kupić za darmo na steam-torrent i sprawdzić czy się podoba ;)

Ja się świetnie bawiłem. Genialne widoki i muzyka, nietuzinkowa fabuła, aczkolwiek dużo biegania, ale im dalej w rozgrywce tym trochę łatwiej :)

0

@draxidox, w sumie to taka trochę depopulacja w białych rękawiczkach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?