esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FAME 23: I Konferencja
FAME MMA
Oczekujący: 2,4 tys.
Zaplanowany na 12.11.2024, 19:00
Skąd się bierze takie zainteresowanie tym czymś?
0
@kubs23, priv...
0
@MesQueUnClub_87, "będzie domagał się" to czas przyszły, który wciąż nie następuje.
2
Mijają dwa dni, a tu dalej żadnego stejtmentu od Laporty, a propos oszustwa skierowanego przeciwko nam. Słabo.
0
Jak tam Wasze crypto? Realizacja zysków czy fomo?
2
In Hansi we trust.
1
Nie oddaliśmy wczoraj celnego strzału na bramkę, nie licząc kradzieży przez VAR.
5
https://x.com/SK10_Football/status/1855817446109700202
Wielki szacuneczek dla tej Pani.
0
@VeB 1899 , mam nadzieję, że nie chcą być w gorącej wodzie kąpani i chcą wystosować jakiś przemyślany komunikat.
1
@tbas, ostatnio w wywiadzie mówił, że nigdy w karierze nie miał tak napiętego kalendarza meczów. Nic dziwnego, że chciał odpocząć zwłaszcza teraz kiedy jest kadra i mecze bez większego znaczenia.
2
Jestem teraz ciekaw dokładnej analizy naszej bramki, której nie uznali. Jeśli to nie był but Roberta to będziemy mieli jeden z większych skandali ery VAR-u.
1
Gratki dla RSSS. Zagrali świetny mecz.
0
Coraz to wchodzą w naszą obronę jak w masło, a my w ogóle nie tworzymy sytuacji. Totalna bezradność.
0
Abstrahując od kradzieży to gdyby Oyarzabal wsadził na 2:0 to byłoby już mega trudno.
6
Jeden słabszy mecz i już narzekanie. Dramat...
0
Balde wiecznie spóźniony na tej lewej stronie. Gramy bez skrzydeł. Powodzenia.
0
@partymaker, Borussia teraz chce długo utrzymywać się przy piłce. Ciekawe kto wygra starcie pozycyjne ;)
6
@KrwawiaceoczyVEB, Longbottom spadł z miotły ;/
0
Ajajajaj. Eder kuruj się szybko ;/
0
Pani Jasia szpieg zielonych.
0
Pani Maria z zielonych to taka niczego sobie ;)
0
Czemu nie ma już czarnych skrzynek? Poprawność polityczna?
1
Kiedy śmieje się do telefonu, to wiedz, że coś się dzieje.
10
Kolo chyba nie pogra przez jakiś czas.
0
@okiemtypera_lucaxx95, a można obstawiać opóźnienia pociągów?
1
@Kgorecki2500, plus dla uśmiechniętych, że to głosowanie wybierze.
0
@bartekvisca , nigdy nie grałem, tak jak w GTA V. Pewnie czeka mnie dużo zabawy mam nadzieję ;)
0
@Lisek, Jatylkochcęgraćwpiłkę.
0
@Nazio_87, zawsze można kupić za darmo na steam-torrent i sprawdzić czy się podoba ;)
Ja się świetnie bawiłem. Genialne widoki i muzyka, nietuzinkowa fabuła, aczkolwiek dużo biegania, ale im dalej w rozgrywce tym trochę łatwiej :)
0
@draxidox, w sumie to taka trochę depopulacja w białych rękawiczkach ;)