esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC, jaki Real dzisiaj?
1
@Sulimo, Mordor ;)
2
@Kapitan hawk, nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.
0
@MichuZ44, ogólnie to mam go gdzieś, ale tutaj sporo racji ma.
4
Tate giga-chad.
2
Co sądzicie o słowach Zychowicza?
0
@Wasacz_, ale wygrała z Czeszką. Bezpośredni mecz też powinien mieć znaczenie...
1
Śmiali się, że Backa Topola słaba bo dostała z Legią u siebie 0:3, a dziś wygrali 4:1 z Lugano, które ma 12 punktów przewagi w lidze szwajcarskiej nad YBB.
2
@ObiwanKenobi, też to łyknąłem jak młody pelikan dziś rano. @arasz1819, do uśmiechniętych nie należę, ale trzeba przyznać, że otworzyłeś mi szerzej oczy na tę sprawę i faktycznie to jakieś nieporozumienie, a konkluzja jest taka, że te wszystkie newsy i z prawa i z lewa są specjalnie tak skonstruowane byśmy się wiecznie tylko napier*alali i bez weryfikacji każdego newsa będziemy wiecznie się rzucać sobie do gardeł. Ten kraj zmierza ku przepaści.
2
Jeszcze Hansi z FDJ zrobi potwora. Mówię to Wam ja.
0
@agaFCB, https://www.flashscore.pl/wiadomosci/tenis-finals-riyadh-wta-singiel-tenis-flash-swiatek-zdemolowa-a-kastakine-zielinski-odpad-ze-swojego-ulubionego-turnieju/jcyoJeAt/
"14:41 Iga Świątek zdemolowała Darię Kasatkinę podczas ostatniego swojego meczu fazy grupowej w Rijadzie. Polka wygrała 6:1; 6:0 w zaledwie 51 minut i teraz musi czekać na rozstrzygnięcie w pojedynku Gauff – Krejcikova. Jeśli wygra Amerykanka, to Iga awansuje do półfinału, a jeśli będzie triumfowała Czeszka, to ona zagra o finał. Więcej w artykule. "
0
@SuperPatsonFCB, taktyczny.
0
Gundo dzisiaj ładna brameczka.
3
Niestety stracony gol idzie na konto Martina (źle ustawionego w linii) i Inakiego, który katastrofalnie był ustawiony w świetle bramki i strzał padł praktycznie w jej środek.
0
@Rafalloxfcb, oczywiście, że długoterminowo BTC zrobi swoje tak czy siak, ale jednak short term pompeczka była. Solana przeskoczyła BNB w kapitalizacji m.in. ETH zamula, ale mam nadzieję, że jak etfy ruszą to fomo też na ether pójdzie.
0
@karol130197, ath tonight czy zaraz znowu jakieś negatywne newsy i szpila w dół? :D
1
Georgia chyba Trumpa, więc BTC też ciśnie. Pięknie. To the moon.
1
Narzekałem na LM w polsacie, ale tutaj eksperci to jeszcze większa "śmietanka"...
0
Real zdecydowanie lepszy w drugiej połowy? Buahahahha
0
Czy Milan zagrał lepszy mecz na bernabełu niż my?
0
@Kozinho., dla mnie to był jak strzał w dwa kolana. Bardzo lubiłem gościa słuchać, ale po tym jak się o tym dowiedziałem jak łyknął ten cały zamordyzm wprowadzony to zwątpiłem w Niego.
0
@messicocacola, jaka przeglądarka internetowa?
0
Czy ktoś ogląda LM na c+ online i ma ogromne problemy z transmisją?
0
Alvaroooooooooooo
1
Szukał nóg Emersona. Miało nie być miękkich karnych...
3
Brawo Vini. Świetna sztuczka.
0
Forza Milan!!!!
0
Czy Czuameni dostał kartkę za to?
2
Jeszcze jakby dziś Morata pogrążył Real to byłoby wspaniale.
2
Coś ciche to hala madrid na trybunach. Chyba jeszcze ich dupsko boli po ostatnim rżnięciu.