0

@FCB_dimiC, jaki Real dzisiaj?

1

@Sulimo, Mordor ;)

2

@Kapitan hawk, nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.

0

@MichuZ44, ogólnie to mam go gdzieś, ale tutaj sporo racji ma.

4



Tate giga-chad.

2



Co sądzicie o słowach Zychowicza?

0

@Wasacz_, ale wygrała z Czeszką. Bezpośredni mecz też powinien mieć znaczenie...

1

Śmiali się, że Backa Topola słaba bo dostała z Legią u siebie 0:3, a dziś wygrali 4:1 z Lugano, które ma 12 punktów przewagi w lidze szwajcarskiej nad YBB.

2

@ObiwanKenobi, też to łyknąłem jak młody pelikan dziś rano. @arasz1819, do uśmiechniętych nie należę, ale trzeba przyznać, że otworzyłeś mi szerzej oczy na tę sprawę i faktycznie to jakieś nieporozumienie, a konkluzja jest taka, że te wszystkie newsy i z prawa i z lewa są specjalnie tak skonstruowane byśmy się wiecznie tylko napier*alali i bez weryfikacji każdego newsa będziemy wiecznie się rzucać sobie do gardeł. Ten kraj zmierza ku przepaści.

2

Jeszcze Hansi z FDJ zrobi potwora. Mówię to Wam ja.

0

@agaFCB, https://www.flashscore.pl/wiadomosci/tenis-finals-riyadh-wta-singiel-tenis-flash-swiatek-zdemolowa-a-kastakine-zielinski-odpad-ze-swojego-ulubionego-turnieju/jcyoJeAt/

"14:41 Iga Świątek zdemolowała Darię Kasatkinę podczas ostatniego swojego meczu fazy grupowej w Rijadzie. Polka wygrała 6:1; 6:0 w zaledwie 51 minut i teraz musi czekać na rozstrzygnięcie w pojedynku Gauff – Krejcikova. Jeśli wygra Amerykanka, to Iga awansuje do półfinału, a jeśli będzie triumfowała Czeszka, to ona zagra o finał. Więcej w artykule. "

0

@SuperPatsonFCB, taktyczny.

0

Gundo dzisiaj ładna brameczka.

3

Niestety stracony gol idzie na konto Martina (źle ustawionego w linii) i Inakiego, który katastrofalnie był ustawiony w świetle bramki i strzał padł praktycznie w jej środek.

0

@Rafalloxfcb, oczywiście, że długoterminowo BTC zrobi swoje tak czy siak, ale jednak short term pompeczka była. Solana przeskoczyła BNB w kapitalizacji m.in. ETH zamula, ale mam nadzieję, że jak etfy ruszą to fomo też na ether pójdzie.

0

@karol130197, ath tonight czy zaraz znowu jakieś negatywne newsy i szpila w dół? :D

1

Georgia chyba Trumpa, więc BTC też ciśnie. Pięknie. To the moon.

1

Narzekałem na LM w polsacie, ale tutaj eksperci to jeszcze większa "śmietanka"...

0

Real zdecydowanie lepszy w drugiej połowy? Buahahahha

0

Czy Milan zagrał lepszy mecz na bernabełu niż my?

0

@Kozinho., dla mnie to był jak strzał w dwa kolana. Bardzo lubiłem gościa słuchać, ale po tym jak się o tym dowiedziałem jak łyknął ten cały zamordyzm wprowadzony to zwątpiłem w Niego.

0

@messicocacola, jaka przeglądarka internetowa?

0

Czy ktoś ogląda LM na c+ online i ma ogromne problemy z transmisją?

0

Alvaroooooooooooo

1

Szukał nóg Emersona. Miało nie być miękkich karnych...

3

Brawo Vini. Świetna sztuczka.

0

Forza Milan!!!!

0

Czy Czuameni dostał kartkę za to?

2

Jeszcze jakby dziś Morata pogrążył Real to byłoby wspaniale.

2

Coś ciche to hala madrid na trybunach. Chyba jeszcze ich dupsko boli po ostatnim rżnięciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?