esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore,
Tutaj całość.
0
Łysy z brazers by się nie powstydził tego meczu.
0
Czemu Gruzja, Szkocja, Albania potrafią zagrać z Portugalczykami jak równi z równymi mimo ogromnej dysproporcji w jakości piłkarzy, a na nas odprawiony jest gangbang?
23
Karol, słuchaj, taka sprawa. No nie zagrasz dziś.
0
Świderski miał wejść, ale okazało się, że nie zgłosili go do meczu. Ale jaja :D
1
@Mixtape, ja już od dawna na luzie te mecze oglądam. Emocje raczej tylko na meczach Barcy i jak ktoś Madrycioków klepie.
1
Nie no teraz to Marcin mógł się lepiej zachować.
0
@Kapitan9, gościu ten strzał był nie do wyjęcia.
2
Ależ torpeda ziemia powietrze od Bruno.
1
Co On miał zrobić z tymi rękoma podczas wślizgu?
2
Ale jest chwalenia naszej kadry i dobrze, ale coś czuję, że po drugiej połowie nastroje będą zgoła odmienne :D
0
Obawiam się, że jest spora szansa, że Portugalia nie zagra już tak słabej drugiej połowy jak pierwszą i będziemy żałować, że nie strzeliliśmy bramki do przerwy bo zdecydowanie byliśmy lepsi i na gola zasłużyliśmy.
31
Darek jest niepowtarzalny. Przewiduje przyszłość.
2
Portugalia gra przeciwko mistrzowi Europy.
0
Ale sędzia jest beznadziejny w tym meczu. Na naszą korzyść, ale trzeba ocenić obiektywnie.
0
Ależ szkoda Bartka... Świetnie zaczął ten mecz.
0
Po zwycięstwo :D
0
@AssisMoreira, dzięki Wam, ale ile "kuref" poszło w między czasie to sobie nie wyobrażacie. Zastanawiam się często czy to jest tego warte :D
1
Od wtorku się męczę z Radhanem w dodatku do Eldena... Za punkt honoru sobie postawiłem pokonać każdego bosa solo. Przez całą grę nawet nie użyłem nawet jednego łuku runicznego...
0
@Kgorecki2500, o bogowie, walka!
1
@KrwawiaceoczyVEB, podnieście rękę kto za Niego da te nawet 30 baniek.
1
@Ojciec5tkidzieci,
Tom Cruise skacze na motorze w przepaść.
9
Rodrigo Bentancur, gwiazda Tottenhamu, ma otrzymać siedmiomeczowe zawieszenie za wypowiedziane w czerwcu słowa pod adresem Son Heung-mina. Pomocnik w ramach żartu stwierdził wówczas, że Koreańczycy “wyglądają mniej więcej tak samo”.
Warto też zaznaczyć, że Son podobno z uśmiechem przyznał rację Rodrigo.
Ten świat zmierza ku zagładzie.
0
@Roobo, bardzo odpowiedzialnie rzekłbym, ale moim zdaniem nie mieć ekspozycji (choć malutkiej) na memy chociażby z top200 to zbrodnia. Ulica/retail wejdzie w rynek to będą mieli gdzieś btc czy eth bo za drogie. Takie moje skromne zdanie.
1
@agaFCB, ja to mam zawsze tak, że w trakcie gotowania jeszcze głodnieje bardziej i podjadam zanim się zrobi, a potem to już w ogóle :D
1
Jakie macie memecoiny w portfolio mordeczki? :D
0
@Donnie_Darko, niestety mieszkając w UK jeszcze nie zeskanowałem wędliny, która nie ma azotynu sodu (E250). Doznałem szoku kiedy WSZYSTKIE dostępne polskie, które widziałem też go posiadają.
Przykłady:
- Kabanos eXclusive Tarczynski
- Garlic sausage Sokołów
- Śląska best Sokołów
Do tego jeszcze bardzo często dodawany E451 również.
Tłuszczami nasyconymi akurat się nie przejmuję bo wiemy od dawna, że to mit.
0
@Archie, clinique happy orange man, paco rabanne blac xs man.
0
@NeroTFP1, dla zasięgu.
0
@MesQueUnClub_87, wędliny, kiełbasy, wszelakiej szynki nie tykam odkąd przebadałem je aplikacją yuka. Rating 0/100 wszystkie wędliny, kiełbasy i kabanosy. Dodatki, które tam dodają są tragiczne.