2

@Encore,



Tutaj całość.

0

Łysy z brazers by się nie powstydził tego meczu.

0

Czemu Gruzja, Szkocja, Albania potrafią zagrać z Portugalczykami jak równi z równymi mimo ogromnej dysproporcji w jakości piłkarzy, a na nas odprawiony jest gangbang?

23



Karol, słuchaj, taka sprawa. No nie zagrasz dziś.

0

Świderski miał wejść, ale okazało się, że nie zgłosili go do meczu. Ale jaja :D

1

@Mixtape, ja już od dawna na luzie te mecze oglądam. Emocje raczej tylko na meczach Barcy i jak ktoś Madrycioków klepie.

1

Nie no teraz to Marcin mógł się lepiej zachować.

0

@Kapitan9, gościu ten strzał był nie do wyjęcia.

2

Ależ torpeda ziemia powietrze od Bruno.

1

Co On miał zrobić z tymi rękoma podczas wślizgu?

2

Ale jest chwalenia naszej kadry i dobrze, ale coś czuję, że po drugiej połowie nastroje będą zgoła odmienne :D

0

Obawiam się, że jest spora szansa, że Portugalia nie zagra już tak słabej drugiej połowy jak pierwszą i będziemy żałować, że nie strzeliliśmy bramki do przerwy bo zdecydowanie byliśmy lepsi i na gola zasłużyliśmy.

31

Darek jest niepowtarzalny. Przewiduje przyszłość.

2

Portugalia gra przeciwko mistrzowi Europy.

0

Ale sędzia jest beznadziejny w tym meczu. Na naszą korzyść, ale trzeba ocenić obiektywnie.

0

Ależ szkoda Bartka... Świetnie zaczął ten mecz.

0

Po zwycięstwo :D

0

@AssisMoreira, dzięki Wam, ale ile "kuref" poszło w między czasie to sobie nie wyobrażacie. Zastanawiam się często czy to jest tego warte :D

1

Od wtorku się męczę z Radhanem w dodatku do Eldena... Za punkt honoru sobie postawiłem pokonać każdego bosa solo. Przez całą grę nawet nie użyłem nawet jednego łuku runicznego...

0

@Kgorecki2500, o bogowie, walka!

1

@KrwawiaceoczyVEB, podnieście rękę kto za Niego da te nawet 30 baniek.

1

@Ojciec5tkidzieci,



Tom Cruise skacze na motorze w przepaść.

9

Rodrigo Bentancur, gwiazda Tottenhamu, ma otrzymać siedmiomeczowe zawieszenie za wypowiedziane w czerwcu słowa pod adresem Son Heung-mina. Pomocnik w ramach żartu stwierdził wówczas, że Koreańczycy “wyglądają mniej więcej tak samo”.
Warto też zaznaczyć, że Son podobno z uśmiechem przyznał rację Rodrigo.

Ten świat zmierza ku zagładzie.

0

@Roobo, bardzo odpowiedzialnie rzekłbym, ale moim zdaniem nie mieć ekspozycji (choć malutkiej) na memy chociażby z top200 to zbrodnia. Ulica/retail wejdzie w rynek to będą mieli gdzieś btc czy eth bo za drogie. Takie moje skromne zdanie.

1

@agaFCB, ja to mam zawsze tak, że w trakcie gotowania jeszcze głodnieje bardziej i podjadam zanim się zrobi, a potem to już w ogóle :D

1

Jakie macie memecoiny w portfolio mordeczki? :D

0

@Donnie_Darko, niestety mieszkając w UK jeszcze nie zeskanowałem wędliny, która nie ma azotynu sodu (E250). Doznałem szoku kiedy WSZYSTKIE dostępne polskie, które widziałem też go posiadają.

Przykłady:

- Kabanos eXclusive Tarczynski
- Garlic sausage Sokołów
- Śląska best Sokołów

Do tego jeszcze bardzo często dodawany E451 również.
Tłuszczami nasyconymi akurat się nie przejmuję bo wiemy od dawna, że to mit.

0

@Archie, clinique happy orange man, paco rabanne blac xs man.

0

@NeroTFP1, dla zasięgu.

0

@MesQueUnClub_87, wędliny, kiełbasy, wszelakiej szynki nie tykam odkąd przebadałem je aplikacją yuka. Rating 0/100 wszystkie wędliny, kiełbasy i kabanosy. Dodatki, które tam dodają są tragiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?