0

Ethereum wreszcie odpala.

3

Guler dzisiaj grał?

0

Domyślam się co dzieje się u rządowych.

"Słyszysz wycie? Znakomicie."

1

Endrick -> Szczur z orlika. La bamba w formie.

0

Zrobię sobie fajną fryzurę to będę lepszy. Co nie? Co nie?

2

Arne Slot nanananana.

0

No to co mordeczki. Nie odrobią chyba już tego po za swoją twierdzo bernabełu?

4

Tu nie ma kartki? To jest jakiś kurfa żart. Nie wierzę...

5

Tak jest!!!!!!!!!!!!!

0

Vasquez powinien zmienić zawód na aktorstwo. Genialnie to robi.

0

Nunez, Gravenberch i MacAlister z żółtymi kartkami. Oby dobrze nimi zarządzali...

1

@Piotii16, by chat gepetto:

Co może pomóc?

Światłoterapia – specjalne lampy do terapii światłem mogą pomóc w łagodzeniu objawów.


Aktywność fizyczna – nawet spacer na świeżym powietrzu może poprawić samopoczucie.


Dbaj o rutynę – regularne pory snu, zdrowe jedzenie i techniki relaksacyjne (np. mindfulness, joga).


Wsparcie terapeutyczne – psychoterapia, zwłaszcza jeśli czujesz, że objawy się nasilają.

5

@Redakcja, La Rambla dark mode. Myśleliście?

4

Ze 101 bramek strzelonych przez Robercika, aż 42 zostały zdobyte na wyjazdach. Massive.

0

@Deviler, nie zapominajmy o Raphinii.

1

Mamy najwięcej strzelonych bramek w LM, a i gdyby nie ta feralna czerwona kartka w meczu z Monaco, być może bylibyśmy liderem.

0

@Rust_Cohle, dej jakiegoś linka do wideło.

7

Casado dziś 98% celności podań. Szef.

9

"Nieuznana bramka po minimalnym spalonym."
- Marek Jóźwiak o bramce dla Brestu
Śmiechłem.

0

@macio_944, pierwsza połówka była bez szału, ale za to druga i zarazem przez to całokształt jak najbardziej na plus. Serio narzekali podczas drugiej połowy? Nie chce mi się rolować w dół.

0

@JoeSatriani, dajmy już spokój dziś Uszatemu. Zagrał dobry mecz.

0

Szkoda, że Rafał nie jest rotowany bo jest dla nas mega ważny, a gra znowu 90'.

3

Pedri dziś zawodnikiem meczu bez dwóch zdań moim zdaniem. Magiczny występ.

1

Ciekawostka z dzisiejszego meczu to, że pierwszy raz w historii na boisku grała zarówno mama jak i syn. Alejandro Balde, a wcześniej weszła Jego Mama.

9

Gwizdanie na De Jonga to już chyba trochę za dużo...

0

Dobra pierwsza połówka Martina, ale ogólnie nasza gra tak średnio mi się podoba. Mało sytuacji stworzonych i tylko jedno bramkowe prowadzenie. Mam nadzieję, że po przerwie trochę podkręcimy śrubę i uspokoimy ten wciąż niepewny wynik.

1

@Sysia11, oglądasz dziś mecz?

0

Ciekawe czy Martina już uszy pieką kiedy nabawił się nowego przydomka.

0

@Luciano99, męczennik.

0

@Azazel_Pazuzu, nie podoba mi się też czasem Jego agresja kiedy atakuje rywala, jakby to totalnie robił bez pomyślunku. Tak m.in. też dostał kartkę z Celtą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?