esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ethereum wreszcie odpala.
3
Guler dzisiaj grał?
0
Domyślam się co dzieje się u rządowych.
"Słyszysz wycie? Znakomicie."
1
Endrick -> Szczur z orlika. La bamba w formie.
0
Zrobię sobie fajną fryzurę to będę lepszy. Co nie? Co nie?
2
Arne Slot nanananana.
0
No to co mordeczki. Nie odrobią chyba już tego po za swoją twierdzo bernabełu?
4
Tu nie ma kartki? To jest jakiś kurfa żart. Nie wierzę...
5
Tak jest!!!!!!!!!!!!!
0
Vasquez powinien zmienić zawód na aktorstwo. Genialnie to robi.
0
Nunez, Gravenberch i MacAlister z żółtymi kartkami. Oby dobrze nimi zarządzali...
1
@Piotii16, by chat gepetto:
Co może pomóc?
Światłoterapia – specjalne lampy do terapii światłem mogą pomóc w łagodzeniu objawów.
Aktywność fizyczna – nawet spacer na świeżym powietrzu może poprawić samopoczucie.
Dbaj o rutynę – regularne pory snu, zdrowe jedzenie i techniki relaksacyjne (np. mindfulness, joga).
Wsparcie terapeutyczne – psychoterapia, zwłaszcza jeśli czujesz, że objawy się nasilają.
5
@Redakcja, La Rambla dark mode. Myśleliście?
4
Ze 101 bramek strzelonych przez Robercika, aż 42 zostały zdobyte na wyjazdach. Massive.
0
@Deviler, nie zapominajmy o Raphinii.
1
Mamy najwięcej strzelonych bramek w LM, a i gdyby nie ta feralna czerwona kartka w meczu z Monaco, być może bylibyśmy liderem.
0
@Rust_Cohle, dej jakiegoś linka do wideło.
7
Casado dziś 98% celności podań. Szef.
9
"Nieuznana bramka po minimalnym spalonym."
- Marek Jóźwiak o bramce dla Brestu
Śmiechłem.
0
@macio_944, pierwsza połówka była bez szału, ale za to druga i zarazem przez to całokształt jak najbardziej na plus. Serio narzekali podczas drugiej połowy? Nie chce mi się rolować w dół.
0
@JoeSatriani, dajmy już spokój dziś Uszatemu. Zagrał dobry mecz.
0
Szkoda, że Rafał nie jest rotowany bo jest dla nas mega ważny, a gra znowu 90'.
3
Pedri dziś zawodnikiem meczu bez dwóch zdań moim zdaniem. Magiczny występ.
1
Ciekawostka z dzisiejszego meczu to, że pierwszy raz w historii na boisku grała zarówno mama jak i syn. Alejandro Balde, a wcześniej weszła Jego Mama.
9
Gwizdanie na De Jonga to już chyba trochę za dużo...
0
Dobra pierwsza połówka Martina, ale ogólnie nasza gra tak średnio mi się podoba. Mało sytuacji stworzonych i tylko jedno bramkowe prowadzenie. Mam nadzieję, że po przerwie trochę podkręcimy śrubę i uspokoimy ten wciąż niepewny wynik.
1
@Sysia11, oglądasz dziś mecz?
0
Ciekawe czy Martina już uszy pieką kiedy nabawił się nowego przydomka.
0
@Luciano99, męczennik.
0
@Azazel_Pazuzu, nie podoba mi się też czasem Jego agresja kiedy atakuje rywala, jakby to totalnie robił bez pomyślunku. Tak m.in. też dostał kartkę z Celtą.