2

Spokojnie Mordeczki. W drugiej połowie to weźmiemy na relaksie.

0

@Luciano99, być może jestem przesadnym optymistą. Czas zweryfikuje.

0

Chaos, niechlujność, niedokładność. To zdarza się po raz kolejny. Liczymy na lepszą drugą połówkę.

2

Nie no ten strzał Kunde to była kwintesencja naszej gry w tym meczu. De Jong wejdzie w drugiej połowie i to rozrusza, ja Wam to mówię.

0

Hansi pisał ostatnio o De Jongu, że musi odzyskać wiarę w siebie. Ja też już powoli tracę cierpliwość, ale wciąż mam nadzieję, że Flick go odbuduje.

7



"If you tell me that you love football, and you don't love Barcelona. You have a problem."

94

Lech Kaczyński do izraelskiej minister Juli Tamir:

"Wie Pani dlaczego przed wojną było tak wielu Żydów w Polsce? Bo Polacy zaakceptowali Żydów i przyznali im prawa, których nie mieli w innych krajach. W Polsce były miasta i miasteczka, w których Żydzi stanowili większość...Tysiąc lat wspólnej historii żydowsko - polskiej, co pani wie o tym? (...) Rozumiem ogromną potrzebę wyparcia ze zbiorowej świadomości pamięci o tym co się wydarzyło, ale w końcu wybaczyliście Niemcom. Wybaczyliście im ponieważ mieli pieniądze by zrekompensować wasz ból. My byliśmy biedni. Żyjąc pod sowieckim butem nie mogliśmy nic wam zaoferować, a wy cynicznie skierowaliście ogień oskarżeń na Polskę. Wysyłacie swoich uczniów do Polski, chodzą po naszych ulicach, machają izraelskimi flagami, zioną nienawiścią i strachem. Patrzą na nas jak gdyby zobaczyli diabła, a potem udają się do Berlina, aby tam się bawić . I oni są szczęśliwi w Berlinie, siedzą w kawiarniach niedaleko siedziby Gestapo i czują się komfortowo. W Niemczech widzą kulturę i sztukę, u nas widzą tylko martwe ciała. To wy piszecie historię na nowo."

1

@Faro, widziałem to kiedyś na fejsie, ale jest to genialne.

0

@Rifek, no właśnie nie mogę znaleźć ;/

0

5

"Po opuszczeniu Twittera przez Gazetę Wyborczą, która ma dość dezinformacji, poziom dezinformacji spadł. Paradoks polega na tym, że gdyby im teraz powiedzieć, że mogą wracać, bo poziom dezinformacji spadł, to ów poziom się znowu podniesie i znowu będą musieli odejść. Błędne koło."

- Krzychu Stnowski

1



Klan w formie. Cześć dziadek.

0



Fajne kitku.

2



Hymn na 125-tą rocznicę :)

0

@Stinger_, u mnie 2:0.

1

Piękna była ta bramka. Nie zapomnę tego jak mi wyrąbało transmisję nigdy.

2

@OBSERWATOR2021, https://www.filmweb.pl/serial/Prehistoryczna+apokalipsa-2022-10022007

Polecam.
O kurde. Nawet nie wiedziałem, że jest drugi sezon i to całkiem świeży!

3

@Hosh, to powinno być nagłośnione przez wszystkie mass media, ale nie będzie. Nie jesteśmy suwerennym krajem.

1

@Stinger_, u mnie jeszcze 0:0.

1

@thorin, chyba lepiej komuś zaufanemi zlecić, albo wspomóc się chatem gepetto.

1

@PatrychoO, taktyczny.

0

@DonCarletto, @Marian_Pazdzioch, ależ się czepiacie...

2

Messi: Miałem szczęście, że Bóg zaprowadził mnie do tego miejsca i pozwolił spędzić całe moje życie w tym cudownym klubie.

I jak tu go nie kochać?

2

@macio_944, ja właśnie ogrywam obecnie remaster HZD. Pięknie wygląda i fajnie się gra z DLSS. Poziom bardzo trudny, więc Gromoszczęk i Burzoptak są nie lada wyzwaniem :D

1

@Kgorecki2500, mordeczko, a pierwszą część skończyłeś?

2

@Who_you_mam, ależ ta wypowiedź jest życiowa.

3

Wyobrażam sobie Messiego uśmiechającego pod nosem, siedzącego na kanapie i oglądającego bramkę MacAlistera

2

Ja myślę, że Mapet tęskni za Szwecją.

3

@Culer9002, omg, ale staty.

0

@MOLESTA, chyba był poza kadrą meczową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?