- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
25
Przecież Omonię to powinni dożywotnio wy**** ze struktur UEFA za takie rzeczy.
"Armia czerwona wyzwoliła Warszawę"
A tutaj oprawa z meczu z Jagiellonią, gdy te skur... zrobiły oprawę o tym, że ich dziadkowie gonili Polaków (w domyśle nazistów) aż pod Berlin...
2
@Hosh Niestety szeroko pojmowany "zachód" rozumie komunizm inaczej niż my :P
10
@Kgorecki2500 Komunizm komunizmem, niech sobie tam machają Che Gueverą czy sierpem i młotem, wisi mi to. Jednak polityczne oprawy wymierzone w Polskę jako kraj powinny skutkować taką karą, że się nie pozbierają. Szczególnie ta z meczu z Jagiellonią, gdy Polaków porównano do nazistów. A co zrobiła UEFA? Nałożyła śmieszną karę i umyła rączki.
3
@Hosh, to powinno być nagłośnione przez wszystkie mass media, ale nie będzie. Nie jesteśmy suwerennym krajem.
0
@Hosh Ekipa już czeka na koniec meczu...
4
@Hosh Właśnie machanie sierpem i młotem, Che Guevarą albo Stalinem to główny problem. Takie oprawy propagują komunizm, czyli prawdopodobnie najgorszą ideologię w dziejach ludzkości.
Żadna z tych opraw, nie jest de iure wymierzona w Polskę, a jest właśnie komunistyczną propagandą.
Polscy kibice, w większości o poglądach prawicowych siłą rzeczy nie zgadzają się z poglądami komunistów. A kto nie zgadza się z komunistami, ten faszysta. To działa dalej, w końcu Rosja od 2 lat "denazyfikuje Ukrainę".
Analogicznie z "wyzwoleniem Warszawy". Wybranie faktu historycznego, usunięcie tła związanego z powstaniem warszawskim, masowymi gwałtami itd...
Natomiast to wszystko bierze się właśnie z gloryfikowania i "bohaterów" rewolucji.