11

Novac Djokovic (to Neymar): " Who is the best player in the world?"

Neymar Jr : " Leo Messi "

Novac : " I'm talking about this generation now "

Neymar : " Did Messi retire?

Novac : " no "

Neymar : " Well , Leo Messi " ( Laughs)

0

@ranger3120, ładne wyniki ;)

1

Mam wrażenie, że większość z Was tutaj zdecydowanie przesadnie tragizuje. Na ostatnich 5 meczów przegraliśmy 2x, zremisowaliśmy 1x i wygraliśmy 2x. Można to nazwać jakimś mini kryzysem, ale bez przesady. Dajmy Hansiemu czas bo On to wszystko czyta i jeszcze poda się do dymisji...

1

@KRISU77, będzie dobrze ;)
Daj znaka jak będziesz po ;)

3



Fatalny gigachad.

1

@marcin62, ufam redom. Can't wait.

1

@Marian_Pazdzioch, wiedza - cegła - wiedza.

0

@pt9, chat gepetto?

Tak, mogę pomóc! Podaj proszę, jaki masz router (marka i model) oraz do czego potrzebujesz przekierować porty. Dobrze też wiedzieć, jakie porty chcesz przekierować i na jaki adres lokalny. ????

6

Co robił chemik podczas obiadu?
Jod.

1

Już widzę oczyma wyobraźni jak rzeźnicy dziś gimnastycznie wypinają się przed rządowymi.

2

Najwięcej skutecznych interwencji w historii Premier League:

5. Tim Howard - 992
4. Petr Cech - 1005
3. David de Gea - 1157
2. Łukasz Fabiański - 1179
1. Ben Foster - 1248

1

@Kgorecki2500, nie no, z tego co pamiętam to musisz zacząć praktykować u jakiegoś mistrza, żeby posunąć fabułę dalej. Nie zamyka Ci to chyba drogi do najemników ;)

0

@KrychaFCB, ale ten Kierwiński to był chyba trzeźwy. Tam był podobno problem z nagłośnieniem. Też to łyknąłem na początku.

0

@Kgorecki2500, brawo Ty ;)

0

Polacy w formie! Brawo!

2

@norbi77, bo często po prostu łatka zostaje przy zawodniku i bamblowicze mają klapki na oczach. Moim zdaniem po wejściu Ferrana coś zaczęło się dziać w ofensywie.

0

@Mustbe11, poratuj linkiem.

1

@PW27, strzał był precyzyjny. Moim zdaniem mógł się lepiej zachować przy drugim golu.

0

@MesQueUnClub96, chyba obniżono belkę.

0

Amerykanin dał 18 punktów za ten skok Lindvika. Ślepnąc od świateł.

1

@ranger3120, pamiętaj, żeby z torbami nie zostać. Na tak dużego coina zrobił już świetne wyniki, więc mam nadzieję, że już coś sprzedałeś i wziąłeś dla siebie. Jesteśmy na poziomie szczytów z marca 2021 w okolicach 1.98$. To może być istotny opór, aczkolwiek nie ma pewności, że nie odlecimy wyżej ;)

0

Brawo Paweł!!!!!

0

@Mustbe11, daj linka do wypowiedzi Yamala, gdzie ten chce najwyższego kontraktu.

6

Jedyny pozytywny news to, że z Balde jest wszystko w porządku bo nie wyglądało to dobrze.

0

Nie o taki początek weekendu walczyłem...

2

Chyba śmianie się z madrycioków faktycznie odbija nam się czkawką...

0



Jak ktoś ma jeszcze mało i jest masochistą.

1

Już myślałem, że sobie der klassiker obejrzę na relaksie po zwycięstwie Barcy, a standardowo po takich meczach odechciewa mi się już kompletnie piłki na weekend.

2

Kontrowersje, kontrowersjami, błędy indywidualne, błędami indywidualnymi, ale jako zespół zagraliśmy 3x z rzędu w lidze po prostu słabo jako zespół i Hansi musi coś z tym zrobić. Jeśli gra żelazna 11 zazwyczaj wygląda to dobrze, ale wystarczy, że wyleci jakiekolwiek jedno kluczowe ogniwo i często gra się sypie, zmiennicy nie dowożą. Dziś niby sporo uderzeń na bramkę z naszej strony, ale nie przypominam sobie zbyt wiele klarownych sytuacji do zdobycia bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?