esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Novac Djokovic (to Neymar): " Who is the best player in the world?"
Neymar Jr : " Leo Messi "
Novac : " I'm talking about this generation now "
Neymar : " Did Messi retire?
Novac : " no "
Neymar : " Well , Leo Messi " ( Laughs)
0
@ranger3120, ładne wyniki ;)
1
Mam wrażenie, że większość z Was tutaj zdecydowanie przesadnie tragizuje. Na ostatnich 5 meczów przegraliśmy 2x, zremisowaliśmy 1x i wygraliśmy 2x. Można to nazwać jakimś mini kryzysem, ale bez przesady. Dajmy Hansiemu czas bo On to wszystko czyta i jeszcze poda się do dymisji...
2
https://x.com/elbow112/status/1863224207749820754
K.O.
1
@KRISU77, będzie dobrze ;)
Daj znaka jak będziesz po ;)
3
Fatalny gigachad.
1
@marcin62, ufam redom. Can't wait.
1
@Marian_Pazdzioch, wiedza - cegła - wiedza.
0
@pt9, chat gepetto?
Tak, mogę pomóc! Podaj proszę, jaki masz router (marka i model) oraz do czego potrzebujesz przekierować porty. Dobrze też wiedzieć, jakie porty chcesz przekierować i na jaki adres lokalny. ????
6
Co robił chemik podczas obiadu?
Jod.
1
Już widzę oczyma wyobraźni jak rzeźnicy dziś gimnastycznie wypinają się przed rządowymi.
2
Najwięcej skutecznych interwencji w historii Premier League:
5. Tim Howard - 992
4. Petr Cech - 1005
3. David de Gea - 1157
2. Łukasz Fabiański - 1179
1. Ben Foster - 1248
1
@Kgorecki2500, nie no, z tego co pamiętam to musisz zacząć praktykować u jakiegoś mistrza, żeby posunąć fabułę dalej. Nie zamyka Ci to chyba drogi do najemników ;)
0
@KrychaFCB, ale ten Kierwiński to był chyba trzeźwy. Tam był podobno problem z nagłośnieniem. Też to łyknąłem na początku.
0
@Kgorecki2500, brawo Ty ;)
0
Polacy w formie! Brawo!
2
@norbi77, bo często po prostu łatka zostaje przy zawodniku i bamblowicze mają klapki na oczach. Moim zdaniem po wejściu Ferrana coś zaczęło się dziać w ofensywie.
0
@Mustbe11, poratuj linkiem.
1
@PW27, strzał był precyzyjny. Moim zdaniem mógł się lepiej zachować przy drugim golu.
0
@MesQueUnClub96, chyba obniżono belkę.
0
Amerykanin dał 18 punktów za ten skok Lindvika. Ślepnąc od świateł.
1
@ranger3120, pamiętaj, żeby z torbami nie zostać. Na tak dużego coina zrobił już świetne wyniki, więc mam nadzieję, że już coś sprzedałeś i wziąłeś dla siebie. Jesteśmy na poziomie szczytów z marca 2021 w okolicach 1.98$. To może być istotny opór, aczkolwiek nie ma pewności, że nie odlecimy wyżej ;)
0
Brawo Paweł!!!!!
0
@Mustbe11, daj linka do wypowiedzi Yamala, gdzie ten chce najwyższego kontraktu.
6
Jedyny pozytywny news to, że z Balde jest wszystko w porządku bo nie wyglądało to dobrze.
0
Nie o taki początek weekendu walczyłem...
2
Chyba śmianie się z madrycioków faktycznie odbija nam się czkawką...
0
Jak ktoś ma jeszcze mało i jest masochistą.
1
Już myślałem, że sobie der klassiker obejrzę na relaksie po zwycięstwie Barcy, a standardowo po takich meczach odechciewa mi się już kompletnie piłki na weekend.
2
Kontrowersje, kontrowersjami, błędy indywidualne, błędami indywidualnymi, ale jako zespół zagraliśmy 3x z rzędu w lidze po prostu słabo jako zespół i Hansi musi coś z tym zrobić. Jeśli gra żelazna 11 zazwyczaj wygląda to dobrze, ale wystarczy, że wyleci jakiekolwiek jedno kluczowe ogniwo i często gra się sypie, zmiennicy nie dowożą. Dziś niby sporo uderzeń na bramkę z naszej strony, ale nie przypominam sobie zbyt wiele klarownych sytuacji do zdobycia bramki.