0

Znowu Rafał schodzi? O co tu chodzi?

5

No okej, ale też jest spalony. Co było pierwsze?

0

Kurfa... Yamal... Podaj to...

0

Żebyśmy się nie zesrali na początku. BVB na pewno znowu ruszy z animuszem.

0

Ćwiąki, wiemy, że przeglądasz La Bambę. Weź tam powiedz Bartkowi, żeby wykazał trochę więcej werwy przy akcjach bramkowych (oby jak najwięcej) Barcelony.

0

Ale co Longbottom póki co przestawia Guirassyiego to sztos.

4

"Dominacja Barcelony bez pokrycia w golach"

@Redakcja dobrze to skwitowała.

4

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Raphinia miał kilka razy ogromne pretensje do kolegów, że nie zagrali mu na wolne pole.

0

Jak Pena dalej się będzie tak spisywał to Wojtek pogra tylko w PK.

0

Ale jak Bartka Glenia lubię to dziś kompletnie bez emocji komentuje sytuacje Barcy, a jak już ma Borussia to wielkie podniecenie.

Ogólnie dobra połówka w naszym wykonaniu, ale brakuje konkretu.

0

Kurde chciałbym wierzyć w pewne zwycięstwo, ale czuję ciężary.

0

YNWA. Zawsze ciary.

0

@Lucyfffer, a kiedy Inaki wpuścił ostatnio babola? Ostatnio póki co to uratował nas przed kompromitacją z Betisem.

0

Prime Piechna czy Kryszałowicz?

0

Ja bym chciał dziś De Jonga w pierwszym. Może odwdzięczy się Hansiemu za zaufanie.

0

@Czerwo64, Daria Kabała-Malarz, żona Malarz, w C+ odkąd pamiętam.

0

@DragonxNF, którego lepiej nakarmić? Bo krążą różne opinie. Tego co ma najwięcej czy najmniej?

0

Emre Can prawdopodobnie dziś na środku obrony. No po prostu grzechem będzie tego nie wykorzystać.

0

Czemu nie odwołujemy się od kartki dla Hansiego? Ja bym proponował zrobić kompilację chlapania japą przez męczennika w stronę sędziego w sposób agresywny i notoryczne fucki rzucane do arbitra od dżuda i przedstawił to odpowiednim organom, które są odpowiedzialne za takie apelacje. Przecież to jest jawna stronniczość.

0

@graco14, miałeś rację. Wcisnęli, ale wcześniej i to 2 gole.

3

W studiu C+ radosna atmosfera po zwycięstwie "wielkiego realu" (Tomasz Wieszczycki).

3

@ali3gator, problem jest taki, że ten real i tak w kryzysie dobrze punktuje.

16

Czemu Łysy nie przedłużył tego co miernota leżał na murawie?

1

To jest niemożliwe...

1

Bez faulu, bez kartki. Brawo...

1

Forza Lookman! Jedziemy z koksem!

0

Trochę bez sensu te wrzutki od początku meczu na niewysokiego Lookmana.

0

Dobra. Chyba wyłączam.

1

To jest po prostu niemożliwe. real "Prezent" madryt.

1

Reklama XTB i Zlatan genialnie mówiący po polsku. Wiedzieliście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?