esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu Rafał schodzi? O co tu chodzi?
5
No okej, ale też jest spalony. Co było pierwsze?
0
Kurfa... Yamal... Podaj to...
0
Żebyśmy się nie zesrali na początku. BVB na pewno znowu ruszy z animuszem.
0
Ćwiąki, wiemy, że przeglądasz La Bambę. Weź tam powiedz Bartkowi, żeby wykazał trochę więcej werwy przy akcjach bramkowych (oby jak najwięcej) Barcelony.
0
Ale co Longbottom póki co przestawia Guirassyiego to sztos.
4
"Dominacja Barcelony bez pokrycia w golach"
@Redakcja dobrze to skwitowała.
4
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Raphinia miał kilka razy ogromne pretensje do kolegów, że nie zagrali mu na wolne pole.
0
Jak Pena dalej się będzie tak spisywał to Wojtek pogra tylko w PK.
0
Ale jak Bartka Glenia lubię to dziś kompletnie bez emocji komentuje sytuacje Barcy, a jak już ma Borussia to wielkie podniecenie.
Ogólnie dobra połówka w naszym wykonaniu, ale brakuje konkretu.
0
Kurde chciałbym wierzyć w pewne zwycięstwo, ale czuję ciężary.
0
YNWA. Zawsze ciary.
0
@Lucyfffer, a kiedy Inaki wpuścił ostatnio babola? Ostatnio póki co to uratował nas przed kompromitacją z Betisem.
0
Prime Piechna czy Kryszałowicz?
0
Ja bym chciał dziś De Jonga w pierwszym. Może odwdzięczy się Hansiemu za zaufanie.
0
@Czerwo64, Daria Kabała-Malarz, żona Malarz, w C+ odkąd pamiętam.
0
@DragonxNF, którego lepiej nakarmić? Bo krążą różne opinie. Tego co ma najwięcej czy najmniej?
0
Emre Can prawdopodobnie dziś na środku obrony. No po prostu grzechem będzie tego nie wykorzystać.
0
Czemu nie odwołujemy się od kartki dla Hansiego? Ja bym proponował zrobić kompilację chlapania japą przez męczennika w stronę sędziego w sposób agresywny i notoryczne fucki rzucane do arbitra od dżuda i przedstawił to odpowiednim organom, które są odpowiedzialne za takie apelacje. Przecież to jest jawna stronniczość.
0
@graco14, miałeś rację. Wcisnęli, ale wcześniej i to 2 gole.
3
W studiu C+ radosna atmosfera po zwycięstwie "wielkiego realu" (Tomasz Wieszczycki).
3
@ali3gator, problem jest taki, że ten real i tak w kryzysie dobrze punktuje.
16
Czemu Łysy nie przedłużył tego co miernota leżał na murawie?
1
To jest niemożliwe...
1
Bez faulu, bez kartki. Brawo...
1
Forza Lookman! Jedziemy z koksem!
0
Trochę bez sensu te wrzutki od początku meczu na niewysokiego Lookmana.
0
Dobra. Chyba wyłączam.
1
To jest po prostu niemożliwe. real "Prezent" madryt.
1
Reklama XTB i Zlatan genialnie mówiący po polsku. Wiedzieliście?