esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eh... Szkoda mi Pepunia...
0
@Pablozeusz, Pep chyba dał sobie miesiąc na poukładanie tego, a jeśli mu nie wyjdzie to poda się do dymisji. Nie wierzę w scenariusz kiedy to City go zwalnia.
0
@PizzerMan, w oczekiwaniu na meczyk :)
4
@D10SLEO, do tej pory się wstydzę jak mogłem głosować po części na nich...
https://x.com/czardam/status/1870409614363160991
https://x.com/Szafarowicz2001/status/1870421178902294990
https://x.com/0nZaloga/status/1870421156945170827
4
@draxidox, ten nagrywający to niezłe siano w głowie.
2
Dzyndzolic pendraka. La bamba bawi i uczy zarazem.
0
@Redakcja, wchodząc w link z detalami kontuzji Yamala - "Strona nie istnieje
Przepraszamy, nie znaleziono strony o podanych kryteriach."
2
@MesQueUnClub96, here we go again.
0
@Damian11, a jak Cię na coś nie stać to weź kredyt, co to za problem.
1
@DragonxNF, korzystam z Brave od wielu lat i również nigdy nie mam reklam, ale taki komunikat jak wyżej pojawił się dopiero drugi raz i zazwyczaj są one jednorazowe :D
0
Blokady reklam naruszają warunki korzystania z YouTube
Wygląda na to, że używasz blokady reklam. Odtwarzanie filmów będzie zablokowane, dopóki YouTube nie znajdzie się na liście dozwolonych lub blokada reklam nie zostanie wyłączona.
Dzięki reklamom miliardy osób na całym świecie mogą korzystać z YouTube.
Możesz korzystać z YouTube bez reklam dzięki YouTube Premium – twórcy będą otrzymywać pieniądze z Twojej subskrypcji.
Macie też problem z Brave? ;)
4
@Wasacz_, szczerze to ja mam to głęboko w dupie. Nie lubię po prostu stać ani po lewej ani po prawej i samemu wyciągać wnioski. Zgodzę się jednak z tym, że tytuł tego commentary faktycznie jest bardzo stronniczy, a wręcz nawet obrzydliwy i w moim przypadku zniechęca do obejrzenia go.
1
@Aragorn33, a jak odniesiesz się do tych słów pewnego użytkownika la bamby: "Przypadek Romanowskiego swietnie pokazuje, ze tu nie chodzi o jakas sprawiedliwosc, ale przede wszystkim o zwykla polityczna zemste na PISowcach i zadowolenie najtwardszego elektoratu, ktory pragnie igrzysk. Czemu tak uwazam? Raz, ze przeciez Romanowski sam wczesniej zglaszal sie do prokuratury by zlozyc zeznania. Wtedy go olano, bo przeciez nie taki byl plan. Planem mialo byc spektakularne w swietle kamer zatrzymanie go przez policje, co tez pozniej mialo miejsce. Dwa, ze Romanowskiego chronil europejski immunitet(o czym z pewnoscia rzadzacy wiedzieli), a pomimo tego policja bezprawnie go zatrzymala."
0
@PizzerMan, co raz bliżej święta ;)
1
@Loli, chodzi mi jedynie o materiały edukacyjne Phila (odcinek "biedamental" m.in.) i Piotra (też tam coś ma jak zacząć na rynku crypto). Zgadzam się w pełni, że w necie jest wystarczająco dużo darmowej wiedzy i nie ma sensu płacić za jakieś kursy i szkolenia na początku.
1
@Kgorecki2500, wszędzie dobrze, ale na/w kartonie najlepiej :D
1
Egzorcyzmy na La Bambie. Podoba się to dla mnie tak o.
0
W materiale między innymi o nowym rosyjskim systemie "Kalinka", który ma być posłużony do walki ze starlinkami Muska.
1
@Bogan, jeśli chodzi o crypto to Phil Konieczny i Piotr Ostapowicz.
2
https://x.com/TheFigen_/status/1869743820222718312
Przecież to jest chore.
0
@Szklaner, z tym czarnym lądem to uważaj bo bana jeszcze wyłapiesz.
1
@ranger3120, new balance, ale najwygodniejsze jakie miałem to skechers.
0
@PizzerMan, zdrówka byku!
0
@Kluivert_P, o kurfa... :D
1
@norbi77, problem jest też taki, że jeśli to, że nie dojeżdżamy fizycznie zostałoby powiedziane publicznie to zaczęła by się mega nagonka i w sumie też byłoby to trochę nieprofesjonalne, więc wewnątrz zespołu może wiedzą gdzie leży problem, ale nie można tego ogłosić i wyszłoby, że sztab Hansiego źle przygotował zespół motorycznie. Wyciąganie wniosków wciąż musimy zostawić na wiosnę przyszłego roku gdzie będziemy (mam nadzieję) walczyć o puchary. Obyśmy tylko ligi nie przegrali już wcześniej...
0
BTC ath. Sky is the limt.
1
A może piłkarze też powinni poświęcić chwilkę tylko dla siebie i wtedy energia witalna by wróciła?
2
@BezglutenowyPedri, dzięki ziomuś. Takiego komentarza właśnie potrzebowałem po tym meczu.
6
Kurła, ale że Anka i Jej bachata tu zaraz wyskoczy to się nie spodziewałem.
0
@macio_944, nie zgodzę się. Moim zdaniem, żeby cokolwiek powiedzieć dobrego to trzeba poczekać na kilka dobrych spotkań na NASZYCH warunkach.