3



No i po co Iga wygrywała ten punkt skoro i tak przegrała?

0

@Rastafarnianin, sceptycznie jestem do tego nastawiony, aczkolwiek podobno globalne ocieplenie podobno oznacza również takie wahania temperatur w obie strony. Nie można wszystkiego łykać jak młody pelikan bo kiedyś nam dziurę ozonową wmawiali.

0

Miejmy nadzieję, że co najmniej taka forma Pawła Wąska pozostanie do końca sezonu.

3

@Arden, recepta na to jest bardzo prosta. Zwyczajnie nie trzeba komentować takiego postu.

2

Nico niczym pamiętny karny Ramosa.

1

Karne w meczu PK z Logrones vs Bilbao.

2

Pena GOAT. Nie zapraszam do dyskusji. Polecam zobaczyć interwencję (1:15 w nagraniu) w meczu z Betisem, która moim zdaniem może celować w top3 sezonu w LaLiga.



1

@tadzik447, i jeszcze sobie ziewnął :D

3

@Katalończyk 99, linia obrony ustawia się wyżej, więc automatycznie bramkarz wychodzi wyżej przecinając prostopadłe piłki. Grając dziś bez varu już nie graliśmy tak wysoko ustawioną linią obrony to i też Wojtek trzymał się bliżej bramki. Odpowiadając na Twoje błędy to var eliminuje ewentualne błędy liniowych, więc cała linia defensywy może grać wyżej bo wie, że var zweryfikuje potencjalny błąd liniowego.

9

- Jaka jest ulubiona ryba Igi?
- Karaś

hehehe.

1

@bronx, ma gwarantowaną pracę w dubbingu po karierze żużlowej.

0

@Krzysztof1987, weź pod uwagę, że graliśmy bez varu, więc pewnie dlatego bramkarz miał inne zdania. Obstawiam, że Wojtek grałby podobnie jak Pena kiedy var będzie do dyspozycji.

0

Janek Błachowicz - urodzony mówca :D

1

Lucjan Brychczy tribute [*]

0

Na Kanale Sportowym leci live po naszym meczu. W studiu OLaboga, a na łączach m.in. Rafał Kowalczyk i Footroll.

0

@MateS, mordo, On nawet jak dziś nie grał to był krytykowany.

9

Gdyby to Pena przepuścił piłkę tak jak Szczena to w tym momencie odbywałby się tutaj publiczny lincz.

5

Nie narzekajcie już na tych zmienników. Przecież na tym kartoflisku ciężko było przewidzieć jak się piłka odbije. Oprócz tych czterech trafień nie mieliśmy dużo więcej świetnych okazji bramkowych nawet przed zmianami.

4

Toni Fernandez pokazał w jednej akcji, że drzemie w Nim potencjał. Fajne prowadzenie piłki i świetne prostopadłe podanie do Fermina.

0

@Lewangoooolsky, Pena jest winny, że nie potrafimy trafiać do bramki w sytuacjach gdzie nawet trzeba to zrobić?

0

@maroon, z Betisem, Celtą i RSSS.

0

Przy drugiej bramce Robercik był chyba na spalonym.

1

Niesamowitym jest to, że Pena, który czasem ratował nas przed kompromitacjami jest teraz nawet krytykowany kiedy nie gra.

0

@Uukasz_93, dostał chyba dwie 19 za ten skok.

2

Fajnie, że Krafti odrobił. Widać po Nim, że dobry chopok jest, taki naturalny, a nie żaden cwaniak.

0

22:37 Marta Ramon (RAC1): Barça wróciła do zasady 1:1 Fair Play. Ma już zgodę LaLigi na rejestrację Daniego Olmo i Pau Víctora i teraz czeka na odpowiedź RFEF. Artykuł 130. nie zostanie zastosowany, ponieważ zwolnienie zawodników było spowodowane czynnikami niezależnymi od klubu.

Czyli legendarny optymizm miał tym razem pokrycie?

0

@sergio5, podobno ten ziomek Jota Jordi jest bardzo mało wiarygodny.

0

@Kamiloza91, nie wiem. Ja go tutaj zacytowałem, po czym post został zdjęty.

0

@draxidox, wszystko. Ciary... Tym bardziej człowiek ubolewa co stało się potem na Anfield...

0

To teraz możemy mięć combo. Sprzedana loża + brak rejestracji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?