esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jedna z kluczowych akcji tego meczu to przestrzelona bomba Rodrygo po czym Rafał popędził z kontrą na 5:1.
5
Pena ta interwencja pod koniec to sztos. Ręka ze stali.
1
Jedynie wielka szkoda, że Wojtek wyleciał bo obstawiam jeszcze kilka bramek dla nas gdyby nie to. Byliśmy zdecydowanie lepsi. Wyobraźcie sobie jakby pięknie smakowało takie 1:7. 2:8 z Bayernem zostałoby odkupione.
12
Miejmy nadzieję, że ten mecz i trofeum zarazem będzie bodźcem dla Araujo by zostać w najlepszym klubie świata.
0
Męczennikowi może wreszcie coś do łba wejdzie po tym jak za każdym razem kiedy realizator pokazywał go na ławce obrywał salwą gwizdów z trybun.
0
Biję się w pierś bo po czerwo dla Szczeny byłem przerażony i obsrany, ale mamy to.
Caaaaampeeeeoneeees!
0
@kuz, oby nie, ale mam złe przeczucia. To jest 10 minut na jedną bramkę średnio. Gramy w 10. Jedyna nadzieja to wyrównać na 10vs10.
0
Przegramy to. To będzie największy wstyd w dziejach piłki klubowej.
0
@Mario96w, jest duże prawdopodobieństwo.
0
Mamy przeyebane. Nie wygramy tego.
1
Hipotetycznie jakby teraz Wojtek dostał czerwoną to mamy przeyebane.
0
Halina mam zawał. Dzwońcie po karetkę.
3
Życzę nam by po przerwie już było jak najmniej emocji bo jeśli my tego do nie dowieziemy (tfuu) to wyjdę z siebie i stanę obok.
3
@AdrianFCB10, creme de la creme.
0
@kamiVeB, śmiechłem :D
9
Nie zapisujmy sobie jeszcze pucharu. Najpierw trzeba zagrać jeszcze dobrą drugą połowę. Jak tamci strzelą bramkę czy dwie to ruszą nawałnicą.
1
Musimy wyjść skoncentrowani na drugą połowę bo te mierdy potrafią strzelać bramki.
4
To jest faul taktyczny. Cama musi wylecieć!
0
Teraz tylko jeszcze potrzebna mała iskra, żeby męczennika wyeliminować.
0
Ale ale ale alo ale ale ale alo!!!!!!!
1
Robercik musisz...
0
Jak można tego nie widzieć na żywo? Masakra. To jest prawie czerwo...
0
Cudeeeeeeńkooooooooo
2
No co jak co, ale szkoda jednak Mapeta.
0
Rafał miał patelnie i się zemściło.
2
Two Steps From The Hell. Kocham.
2
Jestem ciekaw komu Arabusy będą dziś sprzyjać na trybunach.
0
Jak przegramy, a Wojtek wpuści ze 3 bramki to nadal będzie narracja, że Pena gorszy.
1
@maroon, jak w ogóle można myśleć o odpuszczeniu oglądania klasyku będąc kibicem Barcy?
0
Nie ma studia przed meczem na Eleven?