6

Jedna z kluczowych akcji tego meczu to przestrzelona bomba Rodrygo po czym Rafał popędził z kontrą na 5:1.

5

Pena ta interwencja pod koniec to sztos. Ręka ze stali.

1

Jedynie wielka szkoda, że Wojtek wyleciał bo obstawiam jeszcze kilka bramek dla nas gdyby nie to. Byliśmy zdecydowanie lepsi. Wyobraźcie sobie jakby pięknie smakowało takie 1:7. 2:8 z Bayernem zostałoby odkupione.

12

Miejmy nadzieję, że ten mecz i trofeum zarazem będzie bodźcem dla Araujo by zostać w najlepszym klubie świata.

0

Męczennikowi może wreszcie coś do łba wejdzie po tym jak za każdym razem kiedy realizator pokazywał go na ławce obrywał salwą gwizdów z trybun.

0

Biję się w pierś bo po czerwo dla Szczeny byłem przerażony i obsrany, ale mamy to.
Caaaaampeeeeoneeees!

0

@kuz, oby nie, ale mam złe przeczucia. To jest 10 minut na jedną bramkę średnio. Gramy w 10. Jedyna nadzieja to wyrównać na 10vs10.

0

Przegramy to. To będzie największy wstyd w dziejach piłki klubowej.

0

@Mario96w, jest duże prawdopodobieństwo.

0

Mamy przeyebane. Nie wygramy tego.

1

Hipotetycznie jakby teraz Wojtek dostał czerwoną to mamy przeyebane.

0

Halina mam zawał. Dzwońcie po karetkę.

3

Życzę nam by po przerwie już było jak najmniej emocji bo jeśli my tego do nie dowieziemy (tfuu) to wyjdę z siebie i stanę obok.

3

@AdrianFCB10, creme de la creme.

0

@kamiVeB, śmiechłem :D

9

Nie zapisujmy sobie jeszcze pucharu. Najpierw trzeba zagrać jeszcze dobrą drugą połowę. Jak tamci strzelą bramkę czy dwie to ruszą nawałnicą.

1

Musimy wyjść skoncentrowani na drugą połowę bo te mierdy potrafią strzelać bramki.

4

To jest faul taktyczny. Cama musi wylecieć!

0

Teraz tylko jeszcze potrzebna mała iskra, żeby męczennika wyeliminować.

0

Ale ale ale alo ale ale ale alo!!!!!!!

1

Robercik musisz...

0

Jak można tego nie widzieć na żywo? Masakra. To jest prawie czerwo...

0

Cudeeeeeeńkooooooooo

2

No co jak co, ale szkoda jednak Mapeta.

0

Rafał miał patelnie i się zemściło.

2

Two Steps From The Hell. Kocham.

2

Jestem ciekaw komu Arabusy będą dziś sprzyjać na trybunach.

0

Jak przegramy, a Wojtek wpuści ze 3 bramki to nadal będzie narracja, że Pena gorszy.

1

@maroon, jak w ogóle można myśleć o odpuszczeniu oglądania klasyku będąc kibicem Barcy?

0

Nie ma studia przed meczem na Eleven?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?