1

@Mitch_Atleta, sam się sobie dziwię, że łyknąłem :D

0

@Mow_mi_Douglas, to porównanie jest niesprawiedliwe moim zdaniem. FDJ osiągnął tę liczbę minut w zespole grającym zdecydowanie gorzej i nie strzelającym po czasem 5+ goli na mecz.

0

https://x.com/MenajSports/status/1878579730905264593

Czy to się wydarzyło podczas ostatniego meczu?

0

@MOLESTA, już lubię chłopa.

2

Tak swoją drogą wczoraj Cubarsi kiedy zajął miejsce na ŚLO po kontuzji Inigo to słał przepiękne podania.

0

@blakkudium, ale ewidentnie po zachowaniu Araujo na tym filmiku można wywnioskować, że w informacjach o Jego odejściu jest co najmniej ziarnko prawdy.

7

Szczęsny przeszedł na emeryturę, wrócił i zdobył trofeum w Arabii Saudyjskiej przed Cristiano Ronaldo.

[Troll Football]

0

@TR3YWAY, taktyczny.

0

@AduŚ07, napiszę na priv.

0

Czy mamy tu na la bambie jakiś ludzi po medycynie?

1



Cubarsi z aluzją niczym "stay" z Interstellar?

27

30 G/A (!) in 26 games for Raphinha

19 goals, 11 assists. ✨

Rafał giga-chad.

5



Skrót pierwszej połowy.

8



Ale to jest złoto.

4

Czasem zapominam, że Yamal ma wciąż 17 lat. Przecież to jest chore.

2



Lubię po wygranych meczykach obejrzeć sobie reakcje footrolla po bramkach, a szczególnie jeszcze po takim spotkaniu :D

3

@Lionel_Messi10, więc portofan oficjalnie stracił prowadzenie w średniej liczbie komentarzy na dzień. Tutaj wychodzi 1471 dziennie.

1

@okiemtypera_lucaxx95, zapomniałeś o tym, że Camavinga powinien wylecieć z drugą żółtą już w pierwszych 45'.

0



Tu jeszcze wywiady po meczowe między innymi.

1

@jacob345, ale za stratę przy bramce Mekambe należy mu się bura.

6

@PizzerMan, więc ten post stał się nieświadomie jeszcze bardziej wartościowy :D

4

Robercik cichy występ, ale gol i asysta, więc jak najbardziej na +

1

@DragonxNF, już po niestety chyba ;/

0



Tu celebracja jeszcze live.

2

My love has got no money, he's got his strong beliefs. Nanananannananana

4

I jeszcze nasz hymn na obcej ziemi. Piękne chwile.

5

Hahahah. Lapcio :D

0

Raphinha jaki szef w oksach :D

15



Pique nie zawodzi :D

0

Jak ja się cieszę, że sędzia dziś nic nie wydrukował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?