0

Barcelonie brakuje skutecznego Roberta Lewandowskiego?

Ja bym powiedział, że Barcelonie brakuje również skutecznego Raphinhi i Yamala.

0

@FCB24, chodzi o to by zrobić to z głową i wywrzeć presję bez ostentacyjnego wymachiwania łapami. Trzeba walczyć o swoje, tak samo jak i w życiu.

0

@robertocarlos76 bo nie mieli w jakikolwiek sposób ich uratować przed naszą nawałnicą.

0

Kounde też trochę powinien bardziej przyprotestować po tej sytuacji, a On po prostu odbiegł jak gdyby nigdy nic. Potrzebujemy czasem zagrać w taką brudną gierkę i wywierać presję.

1

Ludziska spokojnie. Do rozegrania jeszcze 18 meczów. Do zgarnięcia 54 pkt. Wiadomix, że sytuacja komplikuje się z meczu na mecz, ale jesteśmy dopiero na półmetku. Głowy do góry.

5

Naprawdę ktoś tu obwinia Inakiego Pene za bramkę? Przecież ta intuicyjna interwencja była świetna, ale napastnik był bardzo blisko i dobrze wykorzystał sytuację.

0

@robertocarlos76, ale jeśli prawdopodobnie ten karny się należał to czemu mamy nie mieć o to pretensji? Madrycioki często grają piach i to właśnie arbitrzy często ich ratują.

0

@Sau_Ron, najgorsze jest to, że który to już raz? Trening strzelecki do oporu, jak każdemu nie siądzie 10/10 to nie wrócą do domu.

0

Szkoda, że De Jongowi (tak a propos braku uderzeń z dystansu) nie wszedł ten strzał. Piłeczka leciała prawie w okienko, ale obrońca murarzy niestety popisał się świetną interwencją.

0

@KrwawiaceoczyVEB, bez przesady ziomuś.

1

Na Kounde karny był czy nie? Bo jak dla mnie to tam podwójny nelson był zakładany. To są te decyzje sędziowskie, które często decydują o wyniku meczu.

0

@Kasy, Raphinha wybił tę piłkę.

0

Jeszcze se zmianę zostawili na doliczony... Masakra...

4

Nie potrafimy w La Liga od dłuższego czasu i takie są fakty...

2

Inaki Pena niepewnie tym razem przy tym wyjściu i zaczął się cofać.

3

Nie wiem czy nie warto byłoby spróbować wariantu z Olmo na fałszywej "9", zrobić trochę więcej szumu i intensywności w ofensywie.

0

@BezglutenowyPedri, co robią?

0

@blakkudium, obejrzyjcie tę powtórkę kilka razy ze stopklatkami najlepiej. Moim zdaniem ewidentnie piłka odbija się od brzucha. Jak dla mnie Arsenal okradziony z gola.

1

Statystyki Liverpoolu w dzisiejszym meczu to jakiś kosmos. Chyba w tym momencie są drużyną, która sobie stwarza najwięcej okazji w Europie.

Oczekiwane bramki (xG)
3.40
Sytuacje bramkowe
37
Strzały na bramkę
8
Strzały niecelne
14
Strzały zablokowane
15

0



To jest Podlachian language czy Ukrainian language? Jakiś znawca dialektu tutaj?

1

Wilki łapią kontakt na Allianz Arena.

0

@mkl87, NIE na sprzedaż Erica i TAK dla sprowadzenia Rasfroda.

1

Mega cieszy stabilna forma Pawła Wąska!

0

Jestem wielkim fanem Wisły Kraków i Cracovii.

0

Puchar Króla. Sędziowski skandal w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo. VAR nieVARty funta kłaków

Brak odpowiedniej interwencji VAR w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo w sytuacji poprzedzającej gola Kyliana Mbappe na 1:0 to skandal. Sędzia wideo sam rozstrzygnął to, co zgodnie z "Przepisami gry" powinien rozstrzygnąć sędzia Jose Munuera Montero.

[Rafał Rostkowski]

https://sport.tvp.pl/84558193/puchar-krola-sedziowski-skandal-w-meczu-realu-madryt-z-celta-vigo-var-nievarty-funta-klakow

0

@Kgorecki2500, zdecydowanie bardziej wolę gierki gdy widok jest z trzeciej osoby, szczególnie rpg, action-rpg. Ten system walki jakoś też mnie nie przekonuje, ale może kiedyś spróbuję ;)

0

@Mitch_Atleta, również jestem tego zdania, że w takich meczach Wojtek powinien się ogrywać i mieć jak najwięcej styczności z murawą, popykanie kilku podań z obrońcami, kilka lag na Robercika.

0

1

[Santi Ovalle, SER Catalunya] Chciałbym się dowiedzieć, czy jutro zagra Iñaki Peña czy Szczęsny.

Jeszcze nie rozmawiałem z Delą [José Ramonem De la Fuente, trenerem bramkarzy - przyp. red.]. Prześpimy jeszcze tę noc i jutro zadecydujemy.

Moim zdaniem te słowa dają sporą szansę, że zobaczymy jutro Wojtka w bramce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?