esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelonie brakuje skutecznego Roberta Lewandowskiego?
Ja bym powiedział, że Barcelonie brakuje również skutecznego Raphinhi i Yamala.
0
@FCB24, chodzi o to by zrobić to z głową i wywrzeć presję bez ostentacyjnego wymachiwania łapami. Trzeba walczyć o swoje, tak samo jak i w życiu.
0
@robertocarlos76 bo nie mieli w jakikolwiek sposób ich uratować przed naszą nawałnicą.
0
Kounde też trochę powinien bardziej przyprotestować po tej sytuacji, a On po prostu odbiegł jak gdyby nigdy nic. Potrzebujemy czasem zagrać w taką brudną gierkę i wywierać presję.
1
Ludziska spokojnie. Do rozegrania jeszcze 18 meczów. Do zgarnięcia 54 pkt. Wiadomix, że sytuacja komplikuje się z meczu na mecz, ale jesteśmy dopiero na półmetku. Głowy do góry.
5
Naprawdę ktoś tu obwinia Inakiego Pene za bramkę? Przecież ta intuicyjna interwencja była świetna, ale napastnik był bardzo blisko i dobrze wykorzystał sytuację.
0
@robertocarlos76, ale jeśli prawdopodobnie ten karny się należał to czemu mamy nie mieć o to pretensji? Madrycioki często grają piach i to właśnie arbitrzy często ich ratują.
0
@Sau_Ron, najgorsze jest to, że który to już raz? Trening strzelecki do oporu, jak każdemu nie siądzie 10/10 to nie wrócą do domu.
0
Szkoda, że De Jongowi (tak a propos braku uderzeń z dystansu) nie wszedł ten strzał. Piłeczka leciała prawie w okienko, ale obrońca murarzy niestety popisał się świetną interwencją.
0
@KrwawiaceoczyVEB, bez przesady ziomuś.
1
Na Kounde karny był czy nie? Bo jak dla mnie to tam podwójny nelson był zakładany. To są te decyzje sędziowskie, które często decydują o wyniku meczu.
0
@Kasy, Raphinha wybił tę piłkę.
0
Jeszcze se zmianę zostawili na doliczony... Masakra...
4
Nie potrafimy w La Liga od dłuższego czasu i takie są fakty...
2
Inaki Pena niepewnie tym razem przy tym wyjściu i zaczął się cofać.
3
Nie wiem czy nie warto byłoby spróbować wariantu z Olmo na fałszywej "9", zrobić trochę więcej szumu i intensywności w ofensywie.
0
@BezglutenowyPedri, co robią?
0
@blakkudium, obejrzyjcie tę powtórkę kilka razy ze stopklatkami najlepiej. Moim zdaniem ewidentnie piłka odbija się od brzucha. Jak dla mnie Arsenal okradziony z gola.
1
Statystyki Liverpoolu w dzisiejszym meczu to jakiś kosmos. Chyba w tym momencie są drużyną, która sobie stwarza najwięcej okazji w Europie.
Oczekiwane bramki (xG)
3.40
Sytuacje bramkowe
37
Strzały na bramkę
8
Strzały niecelne
14
Strzały zablokowane
15
0
To jest Podlachian language czy Ukrainian language? Jakiś znawca dialektu tutaj?
1
Wilki łapią kontakt na Allianz Arena.
0
@mkl87, NIE na sprzedaż Erica i TAK dla sprowadzenia Rasfroda.
1
Mega cieszy stabilna forma Pawła Wąska!
0
Jestem wielkim fanem Wisły Kraków i Cracovii.
0
Puchar Króla. Sędziowski skandal w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo. VAR nieVARty funta kłaków
Brak odpowiedniej interwencji VAR w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo w sytuacji poprzedzającej gola Kyliana Mbappe na 1:0 to skandal. Sędzia wideo sam rozstrzygnął to, co zgodnie z "Przepisami gry" powinien rozstrzygnąć sędzia Jose Munuera Montero.
[Rafał Rostkowski]
https://sport.tvp.pl/84558193/puchar-krola-sedziowski-skandal-w-meczu-realu-madryt-z-celta-vigo-var-nievarty-funta-klakow
0
@Kgorecki2500, zdecydowanie bardziej wolę gierki gdy widok jest z trzeciej osoby, szczególnie rpg, action-rpg. Ten system walki jakoś też mnie nie przekonuje, ale może kiedyś spróbuję ;)
0
@Mitch_Atleta, również jestem tego zdania, że w takich meczach Wojtek powinien się ogrywać i mieć jak najwięcej styczności z murawą, popykanie kilku podań z obrońcami, kilka lag na Robercika.
0
@Kgorecki2500, KCD?
1
[Santi Ovalle, SER Catalunya] Chciałbym się dowiedzieć, czy jutro zagra Iñaki Peña czy Szczęsny.
Jeszcze nie rozmawiałem z Delą [José Ramonem De la Fuente, trenerem bramkarzy - przyp. red.]. Prześpimy jeszcze tę noc i jutro zadecydujemy.
Moim zdaniem te słowa dają sporą szansę, że zobaczymy jutro Wojtka w bramce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika