0

Czy Dembele zwariował?

2

Hehehehhe Piotrek.

Czasem rozmawiają z Nim jak z niepełnosprawnym, choć wcale im się nie dziwie.

0

Czofenig poza jakimkolwiek zasięgiem.

2

Ostatnia nadzieja w Dawidzie "Warunki były jakie były" Kubackim.

3

Nasi w drugiej serii trzymają stabilny poziom póki co.

0

@lithotripter, serio? :D

0

Komentatorom na Eurosporcie ewidentnie bliżej do prawa niż lewa :D

2

@Lionel_Messi10, ktoś tu wcześniej mądrze napisał, że tu raczej nie chodzi tylko o kasę, ale o wyrazy sprzeciwu wobec Grubego.

2

Póki co sędziowie ewidentnie zabijają ten konkurs. Jak ktoś skoczy daleko to od razu belka w dół, a jak najlepsi nie potrafią dalej polecieć to nie podniosą... Bez sensu.

1

@MesQueUnClub96, fajnie gdyby to był początek wielkiej kariery Pawła.

19

U Was też się mówi/mówiło na wizjer judasz?

0

@Rafalloxfcb, chodzi mi o to, że wcześniej nigdy nie dostałem takiego komunikatu, a używam regularnie i często intensywnie.

0

@ElKamil, też jestem za budowaniem Wojtka, ale to jest miecz obosieczny bo jak to się nie uda to zostanie nam wpuszczenie obrażonego, bez rytmu meczowego Peny co równie może nie skończyć się dobrze. Inakiego dałbym na PK w takim razie, a Szczęsny na LaLigę i LM.

2

@prokofiew, no właśnie grzecznie napisałem czemu Niemcy wciskają (chyba tego słowa się doczepił) nam używane elektryki. Chyba zaczyna się powoli coś w stylu cenzurowania gpt.

0

Chyba większość zapomina tutaj, że Zalewski sam się do Interu nie wypożyczył tylko to jednak klub z Mediolanu dokonuje takiego ruchu, domniemam iż w jakimś celu.

1

"Ta treść może naruszać nasze zasady użytkowania"

Mieliście już taki komunikat od GPT 4? Dziś pierwszy raz dostałem taką notkę.

1

@Mitch_Atleta, moim zdaniem Inaki miał pecha bo zaliczał świetne interwencje w meczach gdzie ofensywa nie dojeżdżała i traciliśmy punkty. Racja, że bez Szczęsnego nie przegrywamy, ale za to cały zespół gra zdecydowanie lepiej i strzelamy teraz mnóstwo bramek ponownie.

3

Hansi Flick: Wojciech Szczęsny jest numerem 1

Mister powtarza to od pewnego czasu bardzo często, a jeszcze niedawno to jasno mówił o tym, że nie ma powodu zmieniać Inakiego. Moim zdaniem jest tu też jakiś podtekst pozasportowy i nie sądzę by jedno spóźnienie tak na to wpłynęło bo Wojtek wcale nie pokazuje lepszej dyspozycji od Peny.

0

@comtedurgell, tyle że ja nie żartowałem ;)

0

@PizzerMan, podbijam.

2

"Barcelona didn’t beat Atalanta so Real Madrid get Man City instead of Club Brugge or Sporting. Tactical masterclass"

0

@Aragorn33, a czemu by nie wykorzystać tej energii, która się marnuje np do kopania BTC?

0

Chiny planują budowę ogromnej elektrowni słonecznej w przestrzeni kosmicznej o szerokości około jednego kilometra. Projekt ten ma na celu pozyskiwanie energii słonecznej w kosmosie i przesyłanie jej na Ziemię. Według doniesień, energia zbierana przez taką stację w ciągu roku mogłaby odpowiadać całkowitej ilości energii, jaką można uzyskać ze wszystkich zasobów ropy naftowej na Ziemi.

Plan zakłada umieszczenie stacji na orbicie geostacjonarnej na wysokości około 36 000 kilometrów nad Ziemią. Stacja miałaby być zbudowana z modułów wynoszonych przez ciężkie rakiety zdolne do transportu ładunków o masie co najmniej 150 ton. Zakończenie budowy i uruchomienie stacji planowane jest na rok 2035, z perspektywą dalszego rozwoju i budowy międzynarodowej bazy badawczej na Księżycu.

Inne kraje, takie jak Stany Zjednoczone, Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) oraz japońska agencja JAXA, również badają możliwości budowy satelitów słonecznych w kosmosie.

[chat gepetto]

4

@Kgorecki2500, wszystko spoko, ale tłuczone ziemniaczki jakoś lepiej smakują ;D

0

@FcPortoFan1999, Mariusz.

3

Barbara Nowacka
@barbaraanowacka
Feministka, matka, informatyczka, MBA. Ministra Edukacji. Posłanka na Sejm RP, Przewodnicząca
@InicjatywaPL,Wiceprezeska Fundacji im. I. Jarugi-Nowackiej.

Jak widać feminizm ważniejszy niż rodzicielstwo.

0

@Azazel_Pazuzu, kolega @bari_94 wyżej trafnie napisał. Rewolucji bym się nie spodziewał niestety. Wiadomo też wszem i wobec, że są patenty, które są wykupowane za ogromne pieniądze tylko po to, żeby wylądować następnie w niszczarce.

1

@NeroTFP1, niestety te spadki formy przydarzają mu się co raz częściej. "Chcę pokazać, że wiek to tylko liczba", więc niech to pokaże, a nie tylko puste słówka. Być liderem strzelców LaLiga w zespole, który zdobył już +100 bramek w tym sezonie to nie sztuka. W meczach gdzie traciliśmy punkty potrzebowaliśmy Jego bramek.

0

@July_6_BcN, no bez jaj, ale normalny człowiek nie dźga drugiego nożem.

0

@Safrani, coś o wodorze cicho ostatnio też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?