5

Czy Haaland też Wam przypomina Bubu z Dragon Ball?

2

Jestem ciekaw czy Dembele oszalał tak tylko na chwilę czy już na stałe.

0

Na City jeszcze kilka dni temu kurs 2.2 a teraz 1.9.

0

Jak się zapatrujecie na współpracę Tusk-Brzózka?

0

@FCB24, zgadzam się. W meczu z Atletico grał szefa. Trzeba obiektywnie przyznać, że jak dalej się będzie tak rozwijał to biali będą mieli stopera na lata (o ile nie pójdzie siedzieć do kicia).

1

@Kidd, podbijam.

3

0

Zalewski musisz.

1

@BorzyKrzys, kocham ten utwór.

0

@PatrykBarca, i lekarze do Ciebie będą sami dzwonić.

2

Można chaty stawiać, że dziś Inter pokona Fiorentine po ostatnim blamażu.

0

@ViscaelBarca2007, miejmy nadzieję, że Robert mówi to również Yamalowi w cztery oczy.

0

@TheNekro94, to całkiem znany kanał na YT, tzw. Ator ;)

0

@July_6_BcN, i tu jest pies pogrzebany. Mega wkurzające jest to kiedy ktoś zamiast powiedzieć coś wprost, to ochładza relację, a często gęsto po tym ghostuje.

0

@UriBoyka, u mnie zaczęło się to pojawiać notorycznie od jakiegoś czasu, a wcześniej baaaardzo sporadycznie.

0

Czy macie ostatnio problem z błędem "kurza twarz" korzystając z przeglądarki brave?

0

Twoje połączenie nie jest prywatne

Atakujący mogą próbować ukraść Twoje informacje z witryny www.fcbarca.com (na przykład hasła, wiadomości lub karty kredytowe). Dowiedz się więcej o tym ostrzeżeniu

net::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Mieliście ten komunikat również próbując wejść na stronę?

0

Ależ byśmy mieli wczoraj genialne brameczki gdyby wszedł wolej Yamala, albo strzał Kounde po kosmicznej piętce Lamine. Oczywiście przy obu akcjach swoje paluchy maczał oczywiście Harry "Pedri" Potter.

5

Notatnikofi atakujo znuf.

0

@Bobo25, czegoś tak takiego obecnie nie ma, więc na kogo głosować?

7

8 dni oczekiwania na Flickswagen. O zgrozo.

0

@Kitek1640, obrzydliwy klub to i obrzydliwi kibicie, nie ma co się dziwić.

1

Pedri to piękny jest piłkarz.

0

Dani Olmo daje ostatnio kapitalne zmiany, nawet jeśli ma grać takiego zadaniowca jak dziś. Wielka szkoda, że ma takie problemy ze zdrowiem.

0

Fermin się o to prosi od wielu spotkań. Hansi musi mu walnąć w pysk i ogarnąć bo biega ten Fermin bez piłki jak pitbul i poluje na rywali...

2

Co Oni pitolą o tym karnym. Żart, a nie karny.

0

Rafał ależ to jest kot. Lewa, prawa, bez różnicy.

0

Lewy mega inteligentnie przepuścił tą piłkę.

8



Taka ciekawostka.

0

Wąsek niezadowolony. To dobrze, widać że ambitny chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?