esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marca: Barcelonie nadal brakuje miejsca w finansowym fair play, aby przedłużyć umowę z Iñigo Martínezem
Here we go again :D
0
@Eklerek, tak się zastanawiam na ile to było bezpieczne?
1
Pique, why?
3
Jaga ogłasza wykonanie zadania. Brawo.
1
@Safrani, jak Celebrimbor dostał drugi raz kulą ognia to prawie się posikałem ze śmiechu :D
Trzeba przyznać, że ten serial ma wiele niedociągnięć, ale żeby uciec do innej rzeczywistości bez większych oczekiwań jak najbardziej :)
3
@Safrani, jak to mawia Krzysztof M Maj "Pierścienie Niedowładu", aczkolwiek ja nie jestem zbyt wymagający i można było obejrzeć ;)
0
Pululu golazo!!!
0
Padła mi subskrypcja na polsat sport ;/
1
@Iniesta8i, i jak tu mieć inne zdanie o kibicach niż takie, że to w większości troglodyci.
1
"Granice Ukrainy nie zostaną przywrócone do poziomu z 2014 r. I nie jest to ustępstwo wobec Putina: to akceptacja realizmu" – powiedział szef Pentagonu Hegseth
Czyli dajemy przyzwolenie na zbrojne agresje. Brawo.
1
@GeneralXavi, chyba jakiś poważny temat o niepełnosprawnościach.
0
Jeśli ziemia byłaby kulą to wszyscy byśmy z niej pospadali.
2
Rybka nie wytrzymała i kończy mecz podwójnym błędem. Brawo Igulec!
0
Kluczowe momenty drugiego seta. Rybka psuje mniej w tej partii.
0
I pomyśleć, że człowiek tam pracował :D
1
@kubix05, wszystko spoko, ale cebula out ;)
0
Jutgla > Lewy. Factos.
3
@blakkudium, od początku byłem za tym by został.
0
@mekston, będąc szczerym ostatnie gemy tego spotkania były pierwszymi, które zobaczyłem w tym turnieju.
0
@PizzerMan, podbijam.
8
Igor Świątek w ćwierćfinale. Brawo!
0
Pięknie Igulec. Teraz przybić pieczątkę swoim serwem.
5
Najpopularniejsze imiona męskie w UK w 2023 roku:
Muhammad – 4 661 nadanych imion
0
@4drian0, mega jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu. Będzie albo mega hit albo kit.
0
@NeroTFP1, taktyczny.
1
Piłka nożna to gra błędów i nie ma co umniejszać białym tego zwycięstwa. Równie dobrze Cebula też mógł nie faulować i też by karnego nie było.
0
Nie mogę ich oglądać. Za dużo nerwów.
1
Ederson, why????
1
Ćwiąki czyta la bambę i się uruchomił nagle po brameczce Bubu.
0
Fodenik całe szczęście, że wlazłeś butem w pole karne.