1

Marca: Barcelonie nadal brakuje miejsca w finansowym fair play, aby przedłużyć umowę z Iñigo Martínezem

Here we go again :D

0

@Eklerek, tak się zastanawiam na ile to było bezpieczne?

1



Pique, why?

3

Jaga ogłasza wykonanie zadania. Brawo.

1

@Safrani, jak Celebrimbor dostał drugi raz kulą ognia to prawie się posikałem ze śmiechu :D
Trzeba przyznać, że ten serial ma wiele niedociągnięć, ale żeby uciec do innej rzeczywistości bez większych oczekiwań jak najbardziej :)

3

@Safrani, jak to mawia Krzysztof M Maj "Pierścienie Niedowładu", aczkolwiek ja nie jestem zbyt wymagający i można było obejrzeć ;)

0

Pululu golazo!!!

0

Padła mi subskrypcja na polsat sport ;/

1

@Iniesta8i, i jak tu mieć inne zdanie o kibicach niż takie, że to w większości troglodyci.

1

"Granice Ukrainy nie zostaną przywrócone do poziomu z 2014 r. I nie jest to ustępstwo wobec Putina: to akceptacja realizmu" – powiedział szef Pentagonu Hegseth

Czyli dajemy przyzwolenie na zbrojne agresje. Brawo.

1

@GeneralXavi, chyba jakiś poważny temat o niepełnosprawnościach.

0



Jeśli ziemia byłaby kulą to wszyscy byśmy z niej pospadali.

2

Rybka nie wytrzymała i kończy mecz podwójnym błędem. Brawo Igulec!

0

Kluczowe momenty drugiego seta. Rybka psuje mniej w tej partii.

0



I pomyśleć, że człowiek tam pracował :D

1

@kubix05, wszystko spoko, ale cebula out ;)

0

Jutgla > Lewy. Factos.

3

@blakkudium, od początku byłem za tym by został.

0

@mekston, będąc szczerym ostatnie gemy tego spotkania były pierwszymi, które zobaczyłem w tym turnieju.

0

@PizzerMan, podbijam.

8

Igor Świątek w ćwierćfinale. Brawo!

0

Pięknie Igulec. Teraz przybić pieczątkę swoim serwem.

5

Najpopularniejsze imiona męskie w UK w 2023 roku:
Muhammad – 4 661 nadanych imion

0

@4drian0, mega jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu. Będzie albo mega hit albo kit.

0

@NeroTFP1, taktyczny.

1

Piłka nożna to gra błędów i nie ma co umniejszać białym tego zwycięstwa. Równie dobrze Cebula też mógł nie faulować i też by karnego nie było.

0

Nie mogę ich oglądać. Za dużo nerwów.

1

Ederson, why????

1

Ćwiąki czyta la bambę i się uruchomił nagle po brameczce Bubu.

0

Fodenik całe szczęście, że wlazłeś butem w pole karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?