1

@Azazel_Pazuzu, zaraz Ci to zdejmą za szerzenie dezinformacji.

1

Czy jeśli ktoś twierdzi, że nie oczekuje atencji, a pisze, że nie oczekuje atencji to oczekuje atencji czy nie oczekuje atencji?

1

@Lionel_Messi10, o fak. Myślałem, że dostępne tylko dla nielicznych. Od razu pobieram.

0

@Kondziubarca, czy sondaże biorą pod uwagę głosy zza granicy?

1

@Sulimo, przestrzegam, że jest ohydny w smaku i piecze jakbyś kwas pił, ale lekarstwo powinno leczyć, a nie smakować, z takiego założenia wychodzę ;)

0

@Arcybiskup, potencjał na gorące jest. Z chęcią wysłucham tutaj kontrargumentów.

3



Ale mi algorytm yt złoto podpowiedzial.

0

@VegetaPolska, dokładnie majster. Daj Jej czas.

1

@sergio5, dobrze. Madrycioki sobie nieświadomie tylko kopią dołki pod sobą takim zachowaniem.

1

Newcastle chyba się za dużo Flickswagen naoglądało.

1

Gościu co cieszynką na kolanach bramkę strzelił.

0

Niukastl z szybkim comebackiem.

0

@Krzysztof1987, moim zdaniem nawet powracający z kontuzji będą mieli już problem, żeby go wygryźć ze składu. Moim zdaniem widać już, że madrycioki będą mieli obrońce na lata.

0

@partymaker, wyboru czego?

1

Czy słowo "zes*ać się" narusza regulamin?

2

Sport: Pozostały ostatnie szczegóły do transferu Vitora Roque do Palmeiras

Ciekawe kto i ile przytulił za ten transfer Brazylijskiego Tygrysa do Europy.

0

Kto by się spodziewał, że Eric będzie wyżej w hierarchii od Araujo.

0

@LukaszFan, nie zgadzam się. Trzeba walczyć o wszystko.

6

Mega cieszą 3 pkt, ale widać spadek formy zespołu od meczu z Vallecano. Z Atleti będziemy musieli wejść na zdecydowanie wyższe obroty.

9

Ferran tą bramką powinien wejść do pierwszego składu, a Lewy niech sobie rzuca butelkami na ławce.

0

Liniowi to jest jakiś dramat dziś. Nie podnosi chorągiewki i potem groźny aut dla Las Palmas...

1

Śmierdziało mi wałkiem, ale... brawo sędzia!

0

Spalony był wcześniej.

1

Nie podoba mi się to granie na 1:0 znowu. W końcu to będzie miało swoje konsekwencje. Trzeba szukać drugiego gola.

0

Ufff. Trochę farta bo od poprzeczki, ale pięknie Olminator. Vamos.

0

Dobra. Jedziemy po 3 pkt w drugiej połowie. Vamos drużyna.

0

@Rupert_Haubica, jak dla mnie obniżył loty dopiero od 2 meczów.

0

@Gaucho, miałem to pisać, ale Marc nie grał jakiś czas, więc dałbym mu jeszcze jakieś kilkanaście/kilkadziesiąt minut dla otuchy, a potem Frankie.

5

Ferran -> Lewy
Olmo -> Fermin

Tak bym to widział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?