esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu, zaraz Ci to zdejmą za szerzenie dezinformacji.
1
Czy jeśli ktoś twierdzi, że nie oczekuje atencji, a pisze, że nie oczekuje atencji to oczekuje atencji czy nie oczekuje atencji?
1
@Lionel_Messi10, o fak. Myślałem, że dostępne tylko dla nielicznych. Od razu pobieram.
0
@Kondziubarca, czy sondaże biorą pod uwagę głosy zza granicy?
1
@Sulimo, przestrzegam, że jest ohydny w smaku i piecze jakbyś kwas pił, ale lekarstwo powinno leczyć, a nie smakować, z takiego założenia wychodzę ;)
1
@Sulimo, https://www.wapteka.pl/blog/artykul/olej-z-oregano-wlasciwosci-i-zastosowanie-do-czego-dodawac-i-jak-dawkowac-olejek-z-oregano
Poczytaj.
0
@Arcybiskup, potencjał na gorące jest. Z chęcią wysłucham tutaj kontrargumentów.
3
Ale mi algorytm yt złoto podpowiedzial.
0
@VegetaPolska, dokładnie majster. Daj Jej czas.
1
@sergio5, dobrze. Madrycioki sobie nieświadomie tylko kopią dołki pod sobą takim zachowaniem.
1
Newcastle chyba się za dużo Flickswagen naoglądało.
1
Gościu co cieszynką na kolanach bramkę strzelił.
0
Niukastl z szybkim comebackiem.
0
@Krzysztof1987, moim zdaniem nawet powracający z kontuzji będą mieli już problem, żeby go wygryźć ze składu. Moim zdaniem widać już, że madrycioki będą mieli obrońce na lata.
0
@partymaker, wyboru czego?
1
Czy słowo "zes*ać się" narusza regulamin?
2
Sport: Pozostały ostatnie szczegóły do transferu Vitora Roque do Palmeiras
Ciekawe kto i ile przytulił za ten transfer Brazylijskiego Tygrysa do Europy.
0
Kto by się spodziewał, że Eric będzie wyżej w hierarchii od Araujo.
0
@LukaszFan, nie zgadzam się. Trzeba walczyć o wszystko.
6
Mega cieszą 3 pkt, ale widać spadek formy zespołu od meczu z Vallecano. Z Atleti będziemy musieli wejść na zdecydowanie wyższe obroty.
9
Ferran tą bramką powinien wejść do pierwszego składu, a Lewy niech sobie rzuca butelkami na ławce.
0
Liniowi to jest jakiś dramat dziś. Nie podnosi chorągiewki i potem groźny aut dla Las Palmas...
1
Śmierdziało mi wałkiem, ale... brawo sędzia!
0
Spalony był wcześniej.
1
Nie podoba mi się to granie na 1:0 znowu. W końcu to będzie miało swoje konsekwencje. Trzeba szukać drugiego gola.
0
Ufff. Trochę farta bo od poprzeczki, ale pięknie Olminator. Vamos.
0
Dobra. Jedziemy po 3 pkt w drugiej połowie. Vamos drużyna.
0
@Rupert_Haubica, jak dla mnie obniżył loty dopiero od 2 meczów.
0
@Gaucho, miałem to pisać, ale Marc nie grał jakiś czas, więc dałbym mu jeszcze jakieś kilkanaście/kilkadziesiąt minut dla otuchy, a potem Frankie.
5
Ferran -> Lewy
Olmo -> Fermin
Tak bym to widział.