1

@Kapitan hawk, jak do tego doszło, nie wiem...*

3

Świetny ruch Lewego. Cieszy brameczka. Vamos.

0

To jest teraz idealny mecz od Lewego by postrzelać i pokazać coś od siebie, ale niestety słabo to wygląda dalej.

2

Ależ widać, że Usher ma dziś mega ochotę do gry i pieczętuje brameczką. Vamos!

0

Teraz to już zdecydowanie trzeba wygrać ten mecz.

8

Ciekawym jest, że zarówno Pedri jak i Yamal często pokazują swoją magię, ale to jednak Kanaryjczyk bardziej rozkochał w sobie kibiców i to Jego imię jest skandowane na trybunach najczęściej.

0

@PizzerMan, podbijam.

5

0

@kamiVeB, ale za to popołudniem często męczymy bułę z tego co pamiętam...

0

Średnie poparcie kandydatów we wszystkich dostępnych sondażach:

Rafał Trzaskowski – 38,6%
Karol Nawrocki – 24,55%
Sławomir Mentzen – 23,57%

[chat gepetto]

1

W Konfie jest kwas. Wg. informacji do jakich dotarła D. Wielowieyska, kandydat na prezydenta, Mentzen jest skonfliktowany z szarą eminencją w partii, Wiplerem.

Wipler był zawsze postrzegany jako polityczny patron Mentzena. Ma jednak szereg pretensji i nie ukrywa tego.

Ma żal min. o to, że nie znalazł się na liście w wyborach do PE. Nie wyszło mu też kandydowanie w prezydenckich w Warszawie.

W Konfie, po wyjściu Brauna, pozostały dwie, rywalizujące ze sobą frakcje. Ruch Narodowy Bosaka i Nowa Nadzieja Mentzena. O tym, że daleko tam do jedności, świadczy fakt, że nawet subwencją z budżetu się dzielą.

Ponieważ do PE dostał się S.Tyszka, zwolniło się miejsce na stanowisku Szefa Klubu. Obie frakcje kiedyś ustaliły, że podzielą się obsadą v-ce Marszałka i Przewodniczącego Klubu.

V-ce Marszałkiem został Bosak, a w związku z kandydowaniem Mentzena na Prezydenta, Wipler otrzymał obietnicę, że to właśnie on obejmie przywództwo w Klubie.

Znowu nie wyszło. Narodowcy za nim nie przepadają. Bosak zablokował. Nie może bowiem zapomnieć Wiplerowi, że ten wyrzucił go kiedyś z zarządu Fundacji Republikańskiej. Pozbawił pracy.

Bosak namówił Mentzena, by ten nie upierał się przy kandydaturze Wiplera. W zamian za to, dorzucą się ze swojej części subwencji, na kampanię.

Szefem Klubu został G. Płaczek. Miarka się przebrała.

Doszło już nawet do tego, że Bosak, publicznie określił go mianem… Debila. Grubo.

Wipler bardzo to przeżył. Stara się tego nie okazywać. Mimo konfliktu, zjawił się na Konwencji,ale znowu dostał mokrą szmatą. Nie został zaproszony na scenę by stanąć obok Mentzena i innych, wymienionych, ważnych postaci Konfy.

Kiedy jednym z wywiadów, Bosak został zapytany o skomentowanie słów Czarnka, o rzekomych rozmowach w sprawie koalicji, obśmiał to, mówiąc że to bzdury i nic o tym nie wie.

Okazuje się, że to właśnie Wipler prowadzi, bez upoważnienia, takie rozmowy. Podobno w zamian za przystąpienie do współpracy i ewentualnego poparcia KN w w II Turze, zażądał dla Konfy, stanowiska Premiera.

[Konfaploteczki]

1

https://x.com/NIIESLON/status/1895065786575725049

Mam wrażenie, że wielu ludziom nie było dane wejść na poziom ewolucji typu homo-sapiens.

0

@Yoshi94, często nawet rzeczy oczywiste nie są tak do końca oczywiste.

3



A Wy się kiedyś zastanawialiście, że w tym temacie propaganda idzie nie tylko ze strony rosyjskiej?

1



Kitku zarabia na saszetę.

2

Nawrocki: Jestem przeciw szczep*eniom, z wyjątkiem tych, które powinny być przymusowe (na przykład na "palio")

Mój prezydent.

4



Co tu się odwala?

9

Andreas Christensen z zielonym światłem do gry

Mam wrażenie, że czytam to od miesięcy, a On i tak wciąż jest kontuzjowany.

0

Jak dla mnie powinniśmy odpuścić puchary i skupić się na tym by było mniej kontuzji.

0

Nie myślałem, że te słowa kiedyś wyjdą z moich ust, ale... Tebasie jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie.

0

@Hosh, chyba nie jestem w stanie złego słowa powiedzieć na tę grę nawet jakby wypuścili jakieś totalne gufno ;D

1

@Azazel_Pazuzu, zaraz Ci to zdejmą za szerzenie dezinformacji.

1

Czy jeśli ktoś twierdzi, że nie oczekuje atencji, a pisze, że nie oczekuje atencji to oczekuje atencji czy nie oczekuje atencji?

1

@Lionel_Messi10, o fak. Myślałem, że dostępne tylko dla nielicznych. Od razu pobieram.

0

@Kondziubarca, czy sondaże biorą pod uwagę głosy zza granicy?

1

@Sulimo, przestrzegam, że jest ohydny w smaku i piecze jakbyś kwas pił, ale lekarstwo powinno leczyć, a nie smakować, z takiego założenia wychodzę ;)

0

@Arcybiskup, potencjał na gorące jest. Z chęcią wysłucham tutaj kontrargumentów.

3



Ale mi algorytm yt złoto podpowiedzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?