esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCBparasiempre, mordeczko to nie rozchodzi się co Ty uważasz na temat tej bramki i jak Ty to widzisz. Tu chodzi o przepisy, które jasno mówią o tym, że w takich sytuacjach jest odgwizdywany spalony. Też po pierwszej powtórce byłem w ciężkim szoku i pachniało skandalem. Nie brnij w to dalej bo nie masz racji. Na dodatek jeszcze widać, że ten zawodnik intencjonalnie blokuje Inigo, a nie "stoi sobie w miejscu i nic nie robi".
0
Gdyby nie var to Vini by chciał tylko grać w piłkę.
0
@PizzerMan, podbijam.
2
@heniusss, dokładnie, Żyjemy w czasach gdzie naprawdę trzeba chyba weryfikować każdego newsa...
4
100 meczów Lamine Yamala w dorosłej piłce.
Jeśli choć troszeczkę ta kariera będzie przypominać tę Leo to przed nami cudowne lata, ale fajnie byłoby to potwierdzić trofeami.
2
@Zoker, zgadzam się z każdym, tym bardziej dziwi mnie oburzenie Piotra Urbana wczoraj w studiu Eleven, dla którego to oczywisty karny.
0
https://streamable.com/q56dsq
Co sądzicie o tej sytuacji z Olmo? Btw wielka szkoda, że to nie weszło bo byśmy mieli kandydata do bramki sezonu. Smutne jest to jak Dani jest szklany bo jak gra to zazwyczaj prezentuje się kapitalnie.
0
@A4ron, chodzi o to oszustwo na blika?
0
@Coutinho007, chłopie co Ty wrzucasz? Wczoraj o tym pisałem to zostałem zlinczowany za sianie dezinformacji :D
7
MVP - Most Valuable Pedri.
2
@Rifek, jeśli mogę pomóc w taki sposób to co w tym złego?
3
@Comentateiro, ten komentarz... brzmi... normalnie. Na pewno notatnik? Na pewno?
13
@A4ron, 1. Natychmiastowe zgłoszenie do banku
Twój znajomy powinien jak najszybciej skontaktować się z infolinią Santander Banku i zgłosić oszustwo. Numer infolinii to: 1 9999 (dla klientów z Polski) lub +48 61 81 19999 (dla klientów z zagranicy).
Powinien dokładnie opisać sytuację i zażądać zwrotu środków przez chargeback lub reklamację oszustwa.
Jeśli środki nie zostały jeszcze wypłacone przez oszusta, bank może spróbować je zablokować.
2. Zgłoszenie na policję
Musi udać się na policję i zgłosić przestępstwo oszustwa internetowego.
Powinien zabrać ze sobą wydruk rozmowy, potwierdzenia przelewów BLIK oraz zgłoszenie do banku.
Warto naciskać na policję, by jak najszybciej skontaktowała się z bankiem oszusta.
3. Reklamacja w banku (Santander)
Powinien złożyć pisemną reklamację w Santanderze, opisując szczegółowo sytuację.
Jeśli bank odrzuci reklamację, warto odwołać się do Rzecznika Finansowego.
4. Czy da się odzyskać pieniądze?
Jeśli przelew BLIK został odebrany przez oszusta, odzyskanie pieniędzy może być trudne.
Jeśli pieniądze trafiły na konto innej osoby, bank może pomóc w ustaleniu odbiorcy.
Można też próbować procedury chargeback, choć banki często odmawiają w takich przypadkach.
5. Co dalej?
Jeśli Santander odmówi zwrotu, warto złożyć skargę do Rzecznika Finansowego lub Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).
Trzeba też ostrzec znajomych i rodzinę, by uważali na podobne oszustwa.
[chat gepetto]
12
Ale co Rayo miało patelnię pod koniec z baniaka. Mamy trochę szczęścia zgarniając 3pkt, aczkolwiek sytuacji też trochę zmarnowaliśmy wcześniej.
0
@Varkond, https://streamable.com/q56dsq
Najpierw piłka, potem noga.
0
Co z tym karnym na Olmo? Chyba nie było bo bramkarz piłkę najpierw trafił?
1
Bardzo niepokoi ostatnio Lewy bo uważam, że jest ciałem obcym w tym zespole od jakiegoś czasu. Jego irytacja i rzucenie butelką o ziemię po zmianie może być tego potwierdzeniem. Jedynie liczby go bronią.
2
Pedri pięknym piłkarzem jest.
2
Oczy krwawiły dziś często oglądając ten mecz, ale bardzo ważne 3 pkt. Brawo Barca Xaviego!
1
Trochę wstydliwa ta końcówka dla nas. Rayo na nas turbo siadło. Plus jest taki, że Hansi na pewno zrobi im suszarkę w szatni i raczej już to się nie powtórzy w drugiej połowie.
0
@GeraltzKatalonii, jaka sytuacja z Fortem? Cubarsi faktycznie zrobił podobny błąd co gracz Rayo przy karnym i powinna być "11".
2
Powiem Wam, że na początku byłem zniesmaczony i chciałem się pod ziemię zapaść, że taki skandal ze spalonym nam się przytrafił, ale po kilku następnych powtórkach ewidentnie widać, że czarnoskóry gracz Rayo ewidentnie robi wyblok na Inigo, który inaczej spokojnie zdąrzyłby do strzalającego napastnika.
0
@Inko, przekonania nie mam, ale jeśli takie słowa padły to wyszły z ust jakiś troglodytów moim zdaniem.
4
Tak się czasem zastanawiam, czy faktycznie nie jestem ksenofobem, ale w kierunku właśnie tych ludzi(?) co rzucają takim tekstami do tego człowieka, czy niektórzy faktycznie nie urodzili się bez jakiejś klepki i nie jest im dane by nazywać ich homo-sapiens (choć pewnie dla Nich to była by obraza).
2
Ławka rezerwowych: Cardenas, Aridane, Trejo, Guardiola, Gumbau, Balliu, Embarba, Pacha, Oscar Valentin, De la Sias, Pelayo, Eto'o.
Kuźwa Eto'o na ławie w Rayo.
0
Ależ mnie cieszy dziś Fort w pierwszym składzie. Oby chłopak wykorzystał szansę w 150%. Ciekawi mnie też czy to dlatego, że może... Kounde się spóźnił?
0
Już za chwilę Barcelona zmierzy się na Montjuïc z Rayo Vallecano, mając szansę na objęcie prowadzenia w lidze. Na kogo postawił dziś Hansi Flick?
Barcelona: Szczęsny - Fprt, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Pedri, De Jong - Lamine Yamal, Gavi, Raphinha - Lewandowski.
Ławka rezerwowych: Iñaki Peña, Kochen, Koundé, Eric García, Araujo, Gerard Martin, De Jong, Torre, Olmo, Ansu Fati, Pau Victor, Ferran Torres.
@Redakcja, literówka przy Fort i De Jong jest w składzie i na ławie zarazem.
0
@Kgorecki2500, Wypuszczanie kota bez nadzoru to wyrok śmierci – samochody, trutki, agresywne zwierzęta czy choroby mogą zakończyć jego życie szybciej, niż myślisz.
Koty zabijają miliony ptaków i małych ssaków rocznie, przyczyniając się do dewastacji ekosystemu – twój kot może być częścią tego problemu.
Wiele kotów wraca do domu z ranami po walkach, pogryzieniami, pasożytami i infekcjami – rachunki za leczenie mogą cię kosztować więcej niż zabezpieczenie domu czy budowa wybiegu.
Kot na ulicy to łatwy cel dla ludzi o złych intencjach – kradzież, znęcanie się, a nawet celowe trucie są niestety codziennością.
To, że nic się nie stało do tej pory, nie znaczy, że się nie stanie. To trochę jak z niezapinaniem pasów w samochodzie – możesz przejechać setki kilometrów bez wypadku, ale wystarczy jeden moment, by skończyło się tragedią.
Troszkę wskazówek z pomocą chata gepetto.
0
@Kgorecki2500, jak to wróci? Puszczasz go samopas?
0
@Seba_23, zluzuj poślady. Przecież wszyscy wiedzą, że to się nie wydarzy, a la bamba satyrą stoi ;)