esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wy też każdy mecz Barcy oglądacie w szaliku czy tylko ja mam takiego świra?
12
Ale co Balde posłał ciasteczko ala Jordi Alba.
0
Kurde fajnie by było jakby Rekin został już w takiej formie na znacznie dłuższy czas. Problem z "9" byłby z głowy. A nuż w końcu Rekinek został Rekinem.
16
Napisałbym coś o tym afroamerykaninie, ale dostałbym permanent bana.
1
Ferminator. Pięknie.
0
Valencia ma póki co Kac Vegas 2. "To się znowu dzieje".
1
Rekin kąsa po raz kolejny. Mega cieszy w dobrej formie zmiennik (przynajmniej na razie) Lewego.
1
2:0 Panowie i Panie.
1
Matko i córko bez kartki?
0
@BulaKG, gdzie jest Maja?
0
Mimo, że Lewy ma świetne liczby to jak widzę, że Ferran jest na szpicy to jednak mam ostatnio przeświadczenie, że ta gra z przodu będzie się kleić i wyglądać lepiej.
0
@MesQueUnClub96, kiedy zostajesz kibicem obrzydliwego klubu.
2
No i po co został założony klub Real Madryt skoro została już założona FC Barcelona?
1
@ranger3120, uważaj, żeby obydwa buty były tego samego rozmiaru bo tu kolega niżej miał już problemy... i to z jeansami.
4
Nie wiem jak Wy, ale ciężko mi sobie wyobrazić kolejny taki spacerek z Valencią jak ostatnio. Jednak tak wysoka porażka boli i pewnie będą chcieli odegrać się za wszelką cenę i coś przewiduję dziś ciężary. Obym się mylił.
1
@Kidd, bardzo prawdopodobne, że sędziowie nie odegrają większej roli i biali się po prostu po Ogórkach przejadą.
1
@ranger3120, o bogowie, walka!
Zapisz się na grupe fb o gothicu i zapytaj. Tam są sami wyjadacze co zęby potracili na tej grze.
1
@wojopancer, u mnie mówiło się "poklute".
0
Wysoki kurs na Real dziś - 1.5
1
@Comentateiro, jednym z wyjść jest kontrolowane przyjmowanie imigrantów lecz tylko takich, którzy będą chcieli się asymilować...
2
DZIENNIK NARODOWY #3: STANOWSKI JAK ZIOBRO, GIERTYCH POZYWA, BIEJAT MIAŻDŻY
Kanał Zero
55 tys. wyświetleń
1 godzinę temu
55k w godzinę. Niezły wynik.
1
CIA w sobotę przedstawiła nową ocenę dotyczącą pochodzenia pandemii COVID-19, twierdząc, że koronawirus "bardziej prawdopodobnie" wydostał się z chińskiego laboratorium niż przeszedł na ludzi od zwierząt.
Jednak agencja wywiadowcza zaznaczyła, że ma "niską pewność" co do tego ustalenia.
Rzecznik CIA stwierdził, że "pochodzenie związane z badaniami" jest "bardziej prawdopodobne niż naturalne pochodzenie na podstawie dostępnych raportów".
Decyzja o ujawnieniu tej oceny jest jedną z pierwszych podjętych przez nowego dyrektora CIA, Johna Ratcliffe'a, mianowanego przez Donalda Trumpa, który objął to stanowisko w czwartek.
Ratcliffe, który podczas pierwszej kadencji prezydenta Trumpa pełnił funkcję dyrektora wywiadu narodowego, od dawna opowiadał się za teorią wycieku z laboratorium, twierdząc, że COVID najprawdopodobniej pochodzi z wycieku w Instytucie Wirusologii w Wuhan.
Instytut znajduje się 40 minut jazdy od targu Huanan, gdzie pojawiło się pierwsze ognisko zakażeń.
W wywiadzie dla Breitbart News opublikowanym w piątek Ratcliffe powiedział, że chce, aby CIA porzuciła neutralne podejście do kwestii pochodzenia wirusa i "przestała stać z boku".
"Jedną z rzeczy, o których mówiłem wielokrotnie, jest przeciwdziałanie zagrożeniom ze strony Chin na wielu płaszczyznach, a to dotyczy również tego, dlaczego zginęło milion Amerykanów i dlaczego Centralna Agencja Wywiadowcza przez pięć lat stała z boku, nie dokonując oceny pochodzenia COVID," powiedział.
"To dla mnie sprawa do załatwienia od pierwszego dnia."
Jednak urzędnicy przekazali mediom w USA, że nowa ocena nie opiera się na nowych informacjach wywiadowczych i pochodzi sprzed administracji Trumpa. Przegląd został podobno zlecony w ostatnich tygodniach administracji Bidena i ukończony przed objęciem urzędu przez Trumpa w poniedziałek.
Ocena przedstawiona w sobotę opiera się na "niskiej pewności", co oznacza, że dane wywiadowcze ją wspierające są niewystarczające, niejednoznaczne lub sprzeczne.
Nie ma konsensusu co do przyczyny pandemii COVID.
Niektórzy popierają teorię "naturalnego pochodzenia", według której wirus rozprzestrzenił się naturalnie od zwierząt, bez udziału naukowców ani laboratoriów.
Hipoteza wycieku z laboratorium jest przedmiotem gorącej debaty wśród naukowców, w tym wielu, którzy twierdzą, że nie ma na nią jednoznacznych dowodów. Chiny wcześniej odrzuciły tę teorię jako "manipulację polityczną" ze strony Waszyngtonu.
Mimo to kiedyś kontrowersyjna teoria zyskuje na popularności wśród niektórych agencji wywiadowczych.
W 2023 roku dyrektor FBI Christopher Wray powiedział w rozmowie z Fox News, że według oceny jego biura "pochodzenie pandemii najprawdopodobniej wiąże się z potencjalnym incydentem laboratoryjnym."
[bbc.co.uk]
2
@Jakchcesz, la bamba stan umysłu. Porównanie smażonych placków do pewnego piłkarza :D
0
@BorzyKrzys, Ferry to jest GOAT. Na żywo go usłyszeć coś pięknego.
0
@Lionel_Messi10, czy to nie fake? I jeśli nie to kiedy był ten wywiad?
0
@negreanu, jaki punkt regulaminu łamały?
0
@Borneo, On chyba ma jakieś spektrum autyzmu.
2
Najbogatszy człowiek świata wrzuca na swoją tablicę wywiad z D. Tarczyńskim. Grubo.
0
@Filipem, to jest hit, że nigdy nie będąc na tej stronie wie się, że Ci kibice to stan umysłu.
1
Manita na Emirates. Szkoda Pepuli.