3

Chat gepetto przejmuje la bambe. Achtung.

0



Przygotowania Karasia do nowego sezonu.

0

@BorzyKrzys, to takie bardziej eurodance/hands up/dance ;)

1

@gumaz, gaz łzawiący przeciwko nastolatkom?

4

Moim zdaniem Raphinha na ten moment nie jest na sprzedaż za dosłownie żadne pieniądze.

0

@PizzerMan, podbijam :)

0

Maciek Miko: "Jeżeli Robert nie strzela bramek, jest zbędny"

Zgadzacie się?

0

@peetwithbarca, a na dodatek mimo ogromnej liczby strzelonych bramek to wciąż jesteśmy koszmarnie nieskuteczni.

0

@BorzyKrzys, oznaczaj mordeczko. Mój współlokator to prawdziwy wariat tranceowy, ja z resztą też bardzo lubię.

2

@Lisek, Michał.

0

Ten współprowadzący studio LM razem z Bartkiem Gleniem jakiś taki totalnie bezpłciowy i bez wyrazu...

1

Mapa elektrowni atomowych poniżej. Przecież to jest jakiś żart...

https://www.carbonbrief.org/mapped-the-worlds-nuclear-power-plants/

0

@PizzerMan, podbijam. Dzionek spoko. Czekamy na meczycho wieczorem.

3

2. Przed obroną jeszcze dużo pracy

Moim zdaniem wczoraj cały zespół bronił tragicznie, nie byliśmy kolektywem w defensywie i praktycznie każda akcja Benfici śmierdziała wczoraj golem. Remontada robi wrażenie i tych emocji, które wczoraj przeżyliśmy nikt nam nie zabierze, ale trzeba przyznać, że mimo ogromnego mentalu, który wczoraj pokazaliśmy to mielismy furę szczęścia. Zgodzę się również z tym, że jeśli był karny na Yamalu to również był w końcówce po faulu Fermina i wtedy całkowicie inaczej podchodzilibyśmy do rezultatu końcowego bo prawdopodobnie byłoby 5:4 w drugą stronę.

0

@10LionelMessi10, kurfa. Chyba późna godzina zrobiła swoje :D

Gra skojarzeń zadziałała i zamiast Brighton & Hove Albion wyszło West Bromwich Albion ;D

1



Fajny gest ze strony WBA. Swego czasu kibice stworzyli nawet przyśpiewkę na Jego cześć.

1



Reakcje footrolla na dzisiejsze bramki to złoto (są timestampy) :D
"L jak Roberciiik" jest genialne :D

1

Jakaś bójka była po meczu podobno i musiała interweniować policja. Ktoś, coś?

0

@clyde, latarnia sędziowania nie świeciła dziś zbyt jasno.

30

No i po co dziś wygraliśmy, jak przed chwilą zremisowaliśmy z heftafe.

3

Wojtek po meczu się wypowiedział, że był tam karny. Dziwne, że na żywo nie czuł kontaktu, ale dopiero po zobaczonych powtórkach to stwierdził.

0



ZP loading...?

3

Raphinha: "I will kill and die for this team."

Po prostu kapitan.

4

Hansi Flick o błędach Wojciecha Szczęsnego: "Który piłkarz nie popełnia błędów? Razem wygrywamy i razem przegrywamy."

Mister szefito.

1



Fancy Hansi po pierwszej połówce.

1

@KamQiX, podobno według przepisów w takiej sytuacji Wojtek zabiera okazję do strzelenia bramki i nawet bez kontaktu jest karny. Ja osobiście pierwsze słyszę, ale tak pisali tutaj.

8



Chyba se zrobię z tego avatar.

0

@Marcelinho99, celna uwaga.

1

Lewandowski dwie brameczki z karniaczków, ale co się piłka znowu od Niego czasem odbija... :D

3

Araujo bardzo nieodpowiedzialnie przy akcji, której finiszem był samobój. Ronald był spóźniony do rywala, ponieważ pokazywał, że był spalony, podczas gdy cały czas Benfika miała groźną akcję zaraz pod naszą bramką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?