esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05, i weź tu się przebierz na wf.
0
@TheNekro94, myślę, że sama władza daje content do robienia materiałów o niej, a zazwyczaj niestety są to rzeczy żenujące, a czasem wręcz podchodzące pod satyrę, więc KZ korzysta. Choć faktycznie raczej bliżej im do prawa niż lewa.
1
Mundo Deportivo: Araujo uzgodnił warunki kontraktu, ale Barça zostawi mu furtkę do odejścia z klubu.
Obniżenie klauzuli odejścia?
0
@MessiForeverTheBest, Lewy jak ma dzień to również spisuje się w tej roli bardzo dobrze, aczkolwiek tych dni ma mniej ostatnio ;/
1
Wczorajsza taktyka z fałszywą "9" była faktycznie na prawdę dobrym rozwiązaniem. Teraz zespoły przygotowujące się do meczu z nami mogą się spodziewać bardziej urozmaiconych wariantów w ofensywie z naszej strony.
1
@ViscaelBarca2007, jest jaki jest, ale z BVB to On nam mecz wygrał.
0
Var ma dziś tyle roboty, że zara im się styki przepalo. Moim zdaniem gol.
0
Widać, że jak zespół jest w gazie to ta nasza wąska ławka jest całkiem szeroka.
0
Mówiłem Wam, że De Jong będzie szefem dziś. Gdyby nie On to nie wiadomo jakby się to potoczyło.
1
Szczęki 4:0. Jedziemy na manite.
0
Lamine jest genialny, ale czasem jest samolubny. Miał 3 gości do podania przy akcji bramkowej, a chciał strzelać i kończyć sam. Szczęśliwie ta piłka dotarła do Rafała.
0
Mamy mecz w PK Barca vs Sędziowie, ale i tak nie dają rady.
2
Przecież to jest jakiś qurfa żart... Co tu się odwala.
0
To są żarty? Co oni kurfa sprawdzają?
2
Bramkarz tylko czeka, aż Yamal sobie piłkę przyjmie, a tu cyk po długim. Jest coś czego ten piłkarz nie potrafi?
1
Tak btw gramy świetnie, ale gdyby nie tytaniczny Pena po raz kolejny to byłoby 2:1.
0
@brd42, to byłyby wtedy kontrowersje o widełki. Nic by to nie zmieniło. Technologia musi działać w więcej niż 60 klatkach i decydujące zdjęcia muszą być w wyższej rozdzielczości.
2
Moim zdaniem ta stopklatka zrobiona jest za późno. Tam nie ma mowy o spalonym.
0
@BORO_12, tak się ogarnęli, że po pierwszej połowie powinni przegrywać 3:0.
2
Spalony? Serio?
0
Kounde piękna angielka.
0
De Jong rozpoczął akcję na 2:1. Nie zapraszam do dyskusji.
0
La zabawa na Montjuic.
1
Gavi chwyta sie za kolano. Nie wygląda to dobrze...
2
Jak tu ich nie kochać?
1
Jest szpalerek :D
1
Dziś De Jong będzie szefem w środku pola.
0
@marcin62, ja dalej przy alko czasem zapalę, ale na ten moment w codziennej rutynie na ten moment od kilku miesięcy już mnie nie ciągnie do fajek.
0
Takie nastawienie przed meczem.
0
@marcin62, ja znowu przerzuciłem się na vape, więc można to chyba nazwać połowicznym sukcesem...