1

@kubix05, i weź tu się przebierz na wf.

0

@TheNekro94, myślę, że sama władza daje content do robienia materiałów o niej, a zazwyczaj niestety są to rzeczy żenujące, a czasem wręcz podchodzące pod satyrę, więc KZ korzysta. Choć faktycznie raczej bliżej im do prawa niż lewa.

1

Mundo Deportivo: Araujo uzgodnił warunki kontraktu, ale Barça zostawi mu furtkę do odejścia z klubu.

Obniżenie klauzuli odejścia?

0

@MessiForeverTheBest, Lewy jak ma dzień to również spisuje się w tej roli bardzo dobrze, aczkolwiek tych dni ma mniej ostatnio ;/

1

Wczorajsza taktyka z fałszywą "9" była faktycznie na prawdę dobrym rozwiązaniem. Teraz zespoły przygotowujące się do meczu z nami mogą się spodziewać bardziej urozmaiconych wariantów w ofensywie z naszej strony.

1

@ViscaelBarca2007, jest jaki jest, ale z BVB to On nam mecz wygrał.

0

Var ma dziś tyle roboty, że zara im się styki przepalo. Moim zdaniem gol.

0

Widać, że jak zespół jest w gazie to ta nasza wąska ławka jest całkiem szeroka.

0

Mówiłem Wam, że De Jong będzie szefem dziś. Gdyby nie On to nie wiadomo jakby się to potoczyło.

1

Szczęki 4:0. Jedziemy na manite.

0

Lamine jest genialny, ale czasem jest samolubny. Miał 3 gości do podania przy akcji bramkowej, a chciał strzelać i kończyć sam. Szczęśliwie ta piłka dotarła do Rafała.

0

Mamy mecz w PK Barca vs Sędziowie, ale i tak nie dają rady.

2

Przecież to jest jakiś qurfa żart... Co tu się odwala.

0

To są żarty? Co oni kurfa sprawdzają?

2

Bramkarz tylko czeka, aż Yamal sobie piłkę przyjmie, a tu cyk po długim. Jest coś czego ten piłkarz nie potrafi?

1

Tak btw gramy świetnie, ale gdyby nie tytaniczny Pena po raz kolejny to byłoby 2:1.

0

@brd42, to byłyby wtedy kontrowersje o widełki. Nic by to nie zmieniło. Technologia musi działać w więcej niż 60 klatkach i decydujące zdjęcia muszą być w wyższej rozdzielczości.

2

Moim zdaniem ta stopklatka zrobiona jest za późno. Tam nie ma mowy o spalonym.

0

@BORO_12, tak się ogarnęli, że po pierwszej połowie powinni przegrywać 3:0.

2

Spalony? Serio?

0

Kounde piękna angielka.

0

De Jong rozpoczął akcję na 2:1. Nie zapraszam do dyskusji.

0

La zabawa na Montjuic.

1

Gavi chwyta sie za kolano. Nie wygląda to dobrze...

2

Jak tu ich nie kochać?

1

Jest szpalerek :D

1

Dziś De Jong będzie szefem w środku pola.

0

@marcin62, ja dalej przy alko czasem zapalę, ale na ten moment w codziennej rutynie na ten moment od kilku miesięcy już mnie nie ciągnie do fajek.

0

Takie nastawienie przed meczem.


0

@marcin62, ja znowu przerzuciłem się na vape, więc można to chyba nazwać połowicznym sukcesem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?