esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10, czy to nie fake? I jeśli nie to kiedy był ten wywiad?
0
@negreanu, jaki punkt regulaminu łamały?
0
@Borneo, On chyba ma jakieś spektrum autyzmu.
2
Najbogatszy człowiek świata wrzuca na swoją tablicę wywiad z D. Tarczyńskim. Grubo.
0
@Filipem, to jest hit, że nigdy nie będąc na tej stronie wie się, że Ci kibice to stan umysłu.
1
Manita na Emirates. Szkoda Pepuli.
3
@Szmulek, dobra nie ma szans by taki Espanyol odebrał Realowi punkty.
0
No i jak tu Kiwior ma grać więcej jak ma taką konkurencję...
0
@Sapos93, połowiczna zgoda bo jednak wciąż daje mnóstwo radości dla naszych oczu + liczby ma też chore jak na Jego wiek.
0
Haaland 6 dotknięć piłki w pierwszej połowie.
2
Jury daje dupy po całości. Rekordów skoczni chyba już nigdy się nie doczekamy.
0
Te notoryczne prztyczki w stronę Niemieckich skoczków już powoli zaczynają się robić niesmaczne ze strony komentatorów Eurosportu. Ewidentnie ukryty podtekst polityczny.
0
@July_6_BcN, są nasi skoczkowie czasem memiczni :D
3
Czofenig znowu poza konkurencją.
1
@Coutinho007, dla mnie to obojętne, ale dobry ziomek kibicuje od dawna i mi go szkoda trochę.
0
Brawo Pablo Moustache!
0
To zwycięstwo smakuje 10x lepiej niż to z Valencią. Vamos!
1
Mądra decyzja Hansiego. Araujo z kartką do bazy, a i rozgrywanie Eric zapewni na zdecydowanie wyższym poziomie.
0
@Kondziubarca, szyny też były złe.
13
Maja Strzelczyk w studiu osładza nam tę pierwszą połowę.
3
Trzeba wziąć pod uwagę, że nie zostało nam 45'. Efektywnego czasu gry będzie zdecydowanie mniej bo będą kraść czas w drugiej połowie jeszcze bardziej perfidnie.
0
Obrzydliwie grają, ale trzeba przyznać, że plan na mecz Alaves wykonuje perfekcyjnie. Pytanie teraz jak my ogarniemy fizycznie drugą połowę po boju z Atalantą i do kiedy tamci będą mieli sił by doskakiwać jak piranie.
0
6'? To jest żart.
0
Ewidentnie mamy nie skończyć tego meczu w 11. Scenariusz z góry napisany.
2
Świetne są te okrzyki (delikatnie z takim pozytywnym przekąsem) z trybun na odważne wyjścia Szczęsnego :D
0
Wygrywamy dziś i z Realem i zostaje 1pkt straty. Żadnych wymówek i wpadek więcej.
0
Co jak co, ale z tą czerwoną to ich przekręcili dziś nieźle.
0
Jest kurła, jest!!!!!!!
3
Obiektywnie to musi być czerwo + dodatkowe zawieszenie.
3
Serio ktoś wierzy, że tam przez kolejne 45' nic się nie wturla do bramki Espanyolu?