0

@Lionel_Messi10, czy to nie fake? I jeśli nie to kiedy był ten wywiad?

0

@negreanu, jaki punkt regulaminu łamały?

0

@Borneo, On chyba ma jakieś spektrum autyzmu.

2



Najbogatszy człowiek świata wrzuca na swoją tablicę wywiad z D. Tarczyńskim. Grubo.

0

@Filipem, to jest hit, że nigdy nie będąc na tej stronie wie się, że Ci kibice to stan umysłu.

1

Manita na Emirates. Szkoda Pepuli.

3

@Szmulek, dobra nie ma szans by taki Espanyol odebrał Realowi punkty.

0

No i jak tu Kiwior ma grać więcej jak ma taką konkurencję...

0

@Sapos93, połowiczna zgoda bo jednak wciąż daje mnóstwo radości dla naszych oczu + liczby ma też chore jak na Jego wiek.

0

Haaland 6 dotknięć piłki w pierwszej połowie.

2

Jury daje dupy po całości. Rekordów skoczni chyba już nigdy się nie doczekamy.

0

Te notoryczne prztyczki w stronę Niemieckich skoczków już powoli zaczynają się robić niesmaczne ze strony komentatorów Eurosportu. Ewidentnie ukryty podtekst polityczny.

0

@July_6_BcN, są nasi skoczkowie czasem memiczni :D

3

Czofenig znowu poza konkurencją.

1

@Coutinho007, dla mnie to obojętne, ale dobry ziomek kibicuje od dawna i mi go szkoda trochę.

0

Brawo Pablo Moustache!

0

To zwycięstwo smakuje 10x lepiej niż to z Valencią. Vamos!

1

Mądra decyzja Hansiego. Araujo z kartką do bazy, a i rozgrywanie Eric zapewni na zdecydowanie wyższym poziomie.

0

@Kondziubarca, szyny też były złe.

13

Maja Strzelczyk w studiu osładza nam tę pierwszą połowę.

3

Trzeba wziąć pod uwagę, że nie zostało nam 45'. Efektywnego czasu gry będzie zdecydowanie mniej bo będą kraść czas w drugiej połowie jeszcze bardziej perfidnie.

0

Obrzydliwie grają, ale trzeba przyznać, że plan na mecz Alaves wykonuje perfekcyjnie. Pytanie teraz jak my ogarniemy fizycznie drugą połowę po boju z Atalantą i do kiedy tamci będą mieli sił by doskakiwać jak piranie.

0

6'? To jest żart.

0

Ewidentnie mamy nie skończyć tego meczu w 11. Scenariusz z góry napisany.

2

Świetne są te okrzyki (delikatnie z takim pozytywnym przekąsem) z trybun na odważne wyjścia Szczęsnego :D

0

Wygrywamy dziś i z Realem i zostaje 1pkt straty. Żadnych wymówek i wpadek więcej.

0

Co jak co, ale z tą czerwoną to ich przekręcili dziś nieźle.

0

Jest kurła, jest!!!!!!!

3

Obiektywnie to musi być czerwo + dodatkowe zawieszenie.

3

Serio ktoś wierzy, że tam przez kolejne 45' nic się nie wturla do bramki Espanyolu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?