1

@marcin62, ale za to jest nasz Pepula.

2

Liverpool przegrywa to wszyscy w norach siedzą, a jak City dostaje w czapę od ogórków to wszyscy ochy i achy.

0

@Roobo, niestety w obecnych czasach gdzie to sondaże wygrywają wybory nie ma większej szansy by wygrał ktoś inny niż ktoś z tej parszywej dwójki.

1

@malypuzon, wielką niewiadomą jest, który z tych użytkowników akurat trafił na tę listę :D

1

@DLFCB, z perspektywy rodzica Ci nie pomogę, ale polecam przesłuchać nagrania z live u "321crypto". Jest na yt, ale mega czasochłonnym byłoby znaleźć konkretny gdzie właśnie wypowiadali się właśnie rodzice z podobnym problemem.


Proponuję zawsze przewijać do rozmów. Często w materiałach są timestamps i łatwiej nawigować.

1

@DLFCB, to nie jest porada medyczna, ale myślę, że warto się zainteresować.

https://www.naturoterapiawpraktyce.pl/artykul/naturalne-leczenie-autyzmu-i-podloze-schorzenia

0

@La Pulgaa, ej mordo... Nie bierz zazwyczaj na la bambie rzeczy dosłownie :D

1

@GeneralXavi, ja oglądam tego gościa, ale On jest z Białorusi, więc akcentu raczej nie łap od Niego :D

https://www.youtube.com/@IvanOnTech

0

@clyde, podbijam. Dawać w gorące bamblowicze.

1

@norbi77, oj ciężko było by wybrać najlepszy, choć z Gladiatora to jest topka na pewno.

1

Surrealistyczna reakcja Real Madrid TV: Zszedłbym z boiska i przestałbym grać w tej brudnej Lidze Negreiry

Ktoś się w końcu powinien zająć tą obrzydliwą "tv" tego obrzydliwego klubu. Jak LaLiga, sędziowie wciąż może przymykać na to oko?

8

Sevilla w tym sezonie to ligowy przeciętniak. Jak zagramy choć na podobnym poziomie jutro co ostatnio i będziemy skuteczni to powinniśmy zgarnąć 3pkt.

1

A u białych to był jakiś taki Fuler czy Muller? On gra jeszcze?

0

Correa wchodzi. Można chaty stawiać, że wsadzi bramę.

0

@July_6_BcN, może być.

0

@FCBparasiempre, taktyczny.

1

@Kgorecki2500, chyba w Jagodnie ciężko o jakieś zamówienia? :P
Ja w zachodniej części Edynburga czasem czekałem po 1-2h na zamówienie mając włączone Uber Eats i Deliveroo jednocześnie. W centrum to wiadomix, mogłem sobie w zamówieniach przebierać ;)

4

@July_6_BcN, z sikaniem akurat na plus. Ba, nawet zaleca się facetom sikanie na siedząco w celach prozdrowotnych.

1

@capoN, Na podstawie opisu objawów tego użytkownika mogę zasugerować kilka potencjalnych kierunków do rozważenia:

1. Problemy gastrologiczne
Może to być związane z refluksem żołądkowo-przełykowym lub nadkwasotą. Objawy poranne (ból brzucha, mdłości) często są związane z nocnym refluksem.
Zalecenia: Unikać ciężkich i tłustych kolacji, spróbować podniesienia wezgłowia łóżka, a także można rozważyć konsultację z gastrologiem i ewentualne wprowadzenie inhibitorów pompy protonowej (IPP) na próbę.
2. Zaburzenia hormonalne
Kortyzol (hormon stresu) naturalnie jest najwyższy rano. U niektórych osób zaburzenia jego rytmu mogą powodować objawy podobne do opisanych.
3. Nadwrażliwość jelitowa lub SIBO
Dyskomfort żołądkowy i problemy z porannym apetytem mogą sugerować problem z florą bakteryjną jelit.
4. Zaburzenia snu
Nawet jeśli użytkownik śpi 7-8 godzin, jakość snu może być słaba (bezdech senny, mikroprzebudzenia, problemy z fazą REM).
Dobrym pomysłem byłoby przeanalizowanie jakości snu, np. za pomocą smartwatcha albo badania polisomnograficznego.
5. Niedobory mikroelementów
Choć wyniki krwi są idealne, badania krwi nie zawsze wychwytują niedobory magnezu, cynku czy problemów z gospodarką żelazem (ferrytyna).
6. Psychosomatyka
Mimo że użytkownik twierdzi, że stres jest niski, objawy poranne bywają również reakcją organizmu na ukryty stres lub podświadome napięcie.
Zalecenia:
Badania: gastroskopia, badanie kortyzolu w dobowym profilu, sprawdzenie markerów jelitowych (np. kalprotektyny).
Dieta: spróbować delikatnych śniadań opartych na gotowanych produktach (np. ryż na mleku kokosowym, kompoty).
Suplementacja: wprowadzenie magnezu i probiotyków (szczególnie jeśli były już problemy z jelitami).

By chat gepetto.

4

@kubix05, ciary zawsze jak to oglądam. Nie zapomnę nigdy tego uczucia po tej bramce, a podobne w sumie towarzyszyło przy golu Iniesty na Stamford Bridge.

0

@gumaz, wrzucanie farszu rodzynkowego łopatą do zbiornika przy produkcji ciasteczek. Robisz w fartuchu, który cały czas się klei od tego farszu i na dodatek krępuje Ci ruchy. Dramat.

1

@Kgorecki2500, Ty się odchudzasz? Małe te porcje :D

2

Myślę, że Łysy z Brejzers by się nie powstydził dzisiejszego performance Barcelony.

3

Wyobraźcie sobie, że Wojtek i Lewy mają po 25 lat i jeszcze tyle czasu przed nami, żeby pałać się grą naszych rodaków w ukochanym klubie.

1

@don'T.R.I.P.e, no ale jednak w Dortmundzie nam dupsko uratował.

0

@Fake69, tu gdzie mieszkam jest ciężko ostatnio o 20 w lato.

0

Co Barca zakłada ostatnio te pułapki offsiedowe to ociera się o perfekcję. Sztos.

0

@Kredon, a ja tam się do Niego trochę przekonuje. Początki miał bardzo słabe.

0

Ten mecz wygląda jakby grała 6a z 3c.

4

Szkoda mi tych Nietoperzy już trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?