esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Real Madryt przeniesie się do Serie A? Sensacyjny scenariusz jest możliwy
Real Madryt może rozważyć zmianę ligi, a jednym z potencjalnych kierunków jest włoska Serie A. Kataloński serwis Sport twierdzi, że ten sensacyjny scenariusz nie jest niemożliwy.
[goal.pl]
Klub mem.
0
@marcin62, Elden Ring jest na ten moment moim pierwszym soulslike i początki były trudne, ale potem pięknie się grało, aczkolwiek niezliczona ilość kuref poleciała i czasem po kilkanaście godzin z bossem trzeba się było męczyć. Nightreign? Jaram się.
2
@Eklerek, kiedy się obudziłeś? Sędziowie zawsze takie karne gwiżdżą.
22
https://x.com/gregor_konop/status/1890681454364955079
Iksde. Czasy bez kija w dupie.
0
Mamy jakieś nowe info co powiedział ten burak dżud?
0
@FioletoweOczy, luzik. Możemy zaufać AI w tym przypadku. Na pewno broń nuklearna będzie w bezpiecznych rękach. Czasem mam wrażenie, że AI już przejęła władzę nad ludzkością i metodą powolnego gotowania żaby się za nas bierze.
0
@Luciano99, jedynie Twój status przy nicku broni Cięprzed banem :D
0
Musimy to pojutrze wykorzystać, po prostu musimy.
10
Zaczyna mnie irytować ten Ancelotti wiecznie wpatrując się w ten ekran czy "czegoś" tam nie było...
0
Co On ma w deklu. Popycha go tworząc groźny stały fragment...
2
Mam wrażenie, że Osasuna się podkłada. To jest niemożliwe żeby grać tak tragicznie w przewadze...
1
Osasuna musi coś strzelić bo biali wcisną prędzej czy później. Chociaż remis, proszę...
2
Ten Asencio to naprawdę jest kozak trzeba obiektywnie przyznać.
1
"Mogło zaboleć" - Ćwiąki ironicznie o brutalnym faulu Francuza...
0
@regatta52, to było bardzo ostre wejście Francuza. Pomarańczowa jak nic.
0
Czy dalej jest zasada, że nie karamy podwójnie czyli czerwo i karny zarazem?
0
Camavinga druga żółta i Real gra w 9!!! A nie... czekaj... zesrałem się.
0
"Atak na kartkę moim zdaniem". Ćwiąki jak Cię lubię, ale kurła proszę Cię...
3
Zobaczymy co stoi wyżej w hierarchii, wyzywanie czy drapanie po nosie.
0
W Hiszpanii w odczytywanie z ruchu ust potrafią i mam nadzieję, że niedługo będziemy mieć wszystko jak na dłoni. Jestem wręcz przekonany, że kara dla dżuda będzie dłuższa niż standardowo. To jest burak i buc rzucający mięsem kiedy popadnie.
0
Ale Franek Garcia wyleciał za bandę :D
0
Osasuno musisz. Proszę.
1
Zauważyłem, że odkąd Fancy Hansi wprowadził futbol totalny w Barcelonie i granie mega wysoko ustawioną linią obrony to wiele zespołów podpatrzyło jak wysoko gra również bramkarz i teraz sami to stosują.
0
@Gibbon_FCB, Mapet sam to powinien kończyć, a podał męczennikowi za pelcy.
0
Jak oni wywierają presję na sędziów to jest jakaś aberracja. To się musi skończyć bo myślą wiecznie, że są ponad kimś.
0
@Senstin, zadałem pytanie do dyskusji.
0
Analogia do potencjalnego czerwo dla Camavingi i czerwo Fermina?
5
To jest niemożliwe jak Tibo to przerzucił nad poprzeczką...
0
@WiemJak, faul jest na pewno, ale nie wiem czy On tutaj wybiega czy wbiega w pole karne.
0
@Messibestplayerintheworld, motoryka i fizyczność jak najbardziej można zrozumieć, ale uważam, że jak jest stopa ułożona to i w meczu oldboyów można posłać ciasteczko, chociażby Ronaldinho brameczka z wolnego jakiś czas temu.