5

@Rupert_Haubica, nie. Po prostu wygląda od jakiegoś czasu jak niepasujący element do tej układanki.

1

Lewy niestety znowu nieobecny...

0

Trochę martwi, że gorzej ostatnio wyglądamy, niż wtedy kiedy regularnie gramy co 3/4 dni.

1

Xavineta drugi tydzień z rzędu póki co.

7

Czy sędzia zabrał ze soba dziś kartki? Przecież mnie zaraz krew jasna zaleje.

4

Drugi faul taktyczny znowu brak kartki...

1

Relevo: Flick zamierza skończyć z wymówkami w Barcelonie

Nasz Mister z rigczem.

0

Arsenal miał gonić LFC prawda... prawda?

0

Nieśmiertelny Dżarod Bołen.

1

@fart, czy masz dla nas lepszego kandydata? Nawrocki? Czaskowski?

0

@Encore, Xardas! Ciągle ten Xardas!

0



Ponad 50k na live u Mentzena. Czy go lubić czy nie to ma rozmach skurczysyn.

1



Trochę o nowym Gothiczku.

1

@Pazuzu, edge, brave.

0

@OzzyFCB, miej to na uwadze, że nie ważne w jakiej formie jest Real to bardzo często w LM zespół nawet od nich mocniejszy po prostu sra w gacie.

2

@marcin62, oglądam teraz KCD 2 na streamach i powoli żałuję, że sam nie poznaję tej historii, ale może kiedyś ruszę od KCD 1, więc pewnie i tak nic już nie będę pamiętał :)

1

Klasyk w finale LM to byłoby jedno z większych wydarzeń w piłce tego wieku moim zdaniem.

0

@Borneo, czy Casado kiedykolwiek był próbowany na PO?

32

Życzę nam przede wszystkim tego byśmy ten dwumecz z Benficą zagrali 180 minut w 11 bo wiemy, że to bywa różnie z nami...

1

@xvcWinterSoldier, śmieszne i tragiczne zarazem.

"przecież to jest nokaut" ;D

1

@BorzyKrzys, piłeś? Nie pisz ;D

0

@BorzyKrzys, Forza Inter ;)

2

@blakkudium, i całe kurła szczęście.

5

Jerzy Dudek: „Widziałem - bilety po dwie stówy, po 260, 360, 120… Od razu mówię, że to będzie bardzo przykre doświadczenie. Jak gram w legendach Realu to bilety są po 10 euro. W Liverpoolu - po 15-20 funtów”.

Dudek Jerzy sra na wieży gra w legendach rządowych? No czymejcie mnie.

0

Śmieszki z Endricka były i porównania do Roque, a czas pokazał, że jednak chyba madryciok zrobi większą karierę bo tygrysek już jedną nogą z powrotem w Brazylii.

2

@Commando, na ten moment jeszcze nie wiem, ale jeśli pójdę zagłosować to jest na to szansa. Na pewno ani pis ani peło.

1

- A gdyby pan został prezydentem czy ta Pańska prezydentura różniły się od prezydentury Andrzeja Dudy?
- Dwie zasadnicze różnice. Pierwsza – to będzie bardzo aktywna prezydentura. To znaczy, obecnie Andrzej Duda jest bierny. A ile było zwołanych rad gabinetowych? Trzy czy cztery przez całą kadencję? A pan by zwoływał co tydzień, co dwa tygodnie?
Dlaczego nie, panie redaktorze? Prezydent, który mówi – już panu redaktorowi to mówię, bo to jest mój pomysł, jestem z niego bardzo zadowolony – zmieni w ogóle system polityczny w Polsce. W tym momencie prezydent mówi, że oceni daną ustawę dopiero wtedy, kiedy ona wyląduje na jego biurku. Wtedy może albo całą przyjąć, albo odrzucić, albo wysłać do Trybunału.

A ja zrobię inaczej. Co dwa tygodnie, albo nawet i co tydzień – jak będzie taka potrzeba – będę zwoływał Radę Gabinetową. Cały rząd będzie do mnie przyjeżdżał po to, żeby ze mną porozmawiać. Prezydent prowadzi spotkanie Rady Gabinetowej i po kolei będę odpytywał każdego ministra: nad czym teraz pracuje, jakie ma projekty ustaw i jakie tam są zapisy. I od razu im będę mówił: jeżeli ten zapis zostanie albo jeżeli nie zostanie zmieniony tak, jak ja chcę, to możecie sobie nad tym pracować bez znaczenia – i tak tego nie podpiszę. Dzięki czemu jako prezydent tak naprawdę będę prowadził pracę tego rządu i będę mówił od razu, nad czym mogą pracować, a nad czym nie, bo jest to kompletnie bez sensu.
Dzięki temu prezydent po raz pierwszy będzie miał wpływ na proces legislacyjny w Polsce – na stanowienie prawa, na kierunki działań tego rządu.
– Czyli co, rozepnie się pan, jeśli chodzi o uprawnienia? – Tak, się rozepchnę.
– W tej Radzie Gabinetowej mogą powiedzieć: „Panie prezydencie, pan to sobie może gadać”. – To sobie mogę podpisać albo nie. Więc jeżeli nie podpiszę, to oni sobie mogą dopiero gadać. I nic z tym nie zrobią.

Fragment rozmowy Rymanowskiego z Mentzenem.

6



Tam to nie mają kija w dupie ;)

1



Szkalowanie Zielińskiego ze strony USA wchodzi na wyższe obroty.

1

@gaucho104, i to się rozumie mordeczko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?