15

OLaboga "dla mnie to jedenastka". Na 100% gdyby to było w przeciwną stronę to nagle przypomniałby sobie przepisy.

0

Poczekaj? Voight żenua? A dżud spoko? Przecież dostał lekkiego plaskacza...

2

Jak to jest, że biali strzelają bramki skoro odpuścili już LaLiga?

1

Pięknie się ogląda jak Słoweńcy latają.

2

Alex Destroyer z dobrym skokiem. Brawo.

1

Kolejny z Polaków z fantastycznym skokiem, tym razem Jakub Wolny na progu.

5

Ale urwał Maciej Kot.

0

@goldmetaxa, w życiu. On tylko chce grać w piłkę.

4

Mam wrażenie, że Gerard Moreno jest wiecznie kontuzjowany. Villareal bardzo rzadko może z Niego korzystać...

3

@July_6_BcN, mam czasem wrażenie, że ludzie czasem nie rozmawiają ze soba, bądź po prostu nie potrafią. Komunikacja jest najważniejsza. Niektóre tematy wydają się oczywiste, ale każdy jest inny i inaczej interpretuje, inaczej myśli...

16

Ale co Balde jest kotem od jakiegoś czasu to głowa mała.

2

Gual złoty dotyk, ba... a nawet kilka. Brawo (L)!

0



Tu ciekawa sytuacja.

0

@Michu94, nie zapominaj dodać [parody] bo Ci zdejmą post za sianie dezinformacji.

1

@July_6_BcN, a w konkursie "warunki były jakie były" :D

22

Komentatorzy: "Oni znowu to zrobili!"

Czyli co? Zagrali piach i znowu przeszli dalej?

0

Czy Wam też bramka Lamine przypomniała trochę gola Leo z Betisem gdzie kibice oklaskiwali go na Benito Villamarin? Trochę z innych stron, ale tu też taki delikatny lobik.

0

Gruby Żewłak twierdzi, że Yamal chciał strzelać.

5

Samolot linii Air India wraca awaryjnie z powodu przepełnionych toalet

W trakcie lotu Chicago-Delhi pasażerowie zapchali 11 z 12 toalet w ciągu zaledwie 4 godzin lotu. Jedyną działającą kabiną pozostała klasa biznes. Piloci postanowili nie podejmować żadnego ryzyka i zawrócili. A po lądowaniu samolot był myty przez prawie dwa dni.

[BuckarooBanza]

0

Czy ktoś wie czemu nie było faulu dla Rayo w 93'? Ewidentny stempel zaraz przed polem karnym NA OCZACH sędziego.

0

@daniel32778, możesz sprawdzić :D

0

Co najbardziej lubi jeść Riccardo Calafiori?

0

Ale czemu Real strzela bramki? Przecież Oni już odpuścili ligę.

0

Można się rozejść.

0

Pamiętajcie, że Real już odpuścił ligę.

1

@Adriano99, dokładnie o tym pisałem wczoraj, że ludzie pod wpływem emocji czasem mówią/wypisują głupoty. Wybaczone.

1

Wielki smutek. Myślami z rodziną i całą drużyną...

10



Hansi, piękny to jest człowiek.

0



Cyrk.

0

Nie zdziwię się jak dziś stracimy punkty. W środę zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?