0

@tomek8756, zapomniałeś dodać "obrzydliwy".

5

@MesQueUnClub96, i te i te kocham. Bez różnicy :)

7

Ja tylko o jedno dziś proszę. Bez jakiegokolwiek głupiego faulu kiedy zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi na czystą pozycję co może skutkować czerwoną kartką. Mam nadzieję, że Hansi im wystarczająco to wbił do głów.

1

@macio_944, może chodziło mu historycznie, a nie konkretnie o ten sezon ;)

5

Robercik w ostatnich 27 meczach przeciwko BVB strzelił... uwaga... 27 goli. Niebywałe.

1



Przeżyjmy to jeszcze raz.

0

Kiedy napisaliście tutaj pierwszy komentarz? U mnie 9 października 2013, 18:47
Kuźwa prawie 12 lat temu...

1

@NeroTFP1, a to peszek :/

1

@NeroTFP1, a jakby się chciało z dedykacją? :)

0

@Borneo, ja to wszystko wiem, że dosłownie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Arsenal po prostu nie ma prawa tego wypuścić, ale rządowi mają podpisany pakt z lucyferem, więc ja się dopiero będę cieszył za tydzień.

2

@El Plutoninho, @Pedri16Future, czy Wy siebie słyszycie? Na terenie tych piekielnych czeluści, już nawet najlepszym, jakaś nieczysta siła odbierała umiejętności piłkarskie. Dziś się radujmy, ale powściągnąłbym ferowanie zbyt szybko wyroku.

0

Niby wszystko fajnie, ale szybkie dwie bramki dla śmietankowych na bernabełu i wszystko zaczyna się praktycznie od nowa...

0

@clyde, no niby tak, ale gdyby babcia miała wąsy... Cieszmy się z tego 3:0 bo to dobra zaliczka, choć śmietnakowych skreślać wciąż nie można.

4

Chyba nie widziałem w życiu piękniejszego dubletu z rzutów wolnych. Pamiętam Leo w Superpucharze Europy z Sevillą, ale nie były chyba to aż tak genialne gole.

3

Ale mi się morda cieszy :D

3

Ten obrzydliwy klub by nie istniał gdyby nie ich genialny bramkarz.

1

Przecież mnie krew jasna zaleje z tym sędzią...

9

Rudiger powinien siedzieć gdzieś zamknięty w pokoju bez klamek za gesty, które ostatnio pokazywał, a tu cyk...

4

Vamos The Gunners! Kiwior mecz życia, a Saka wraca w genialnym stylu po kontuzji. Oby tak było!

1

@MesQueUnClub96,

24



Boże chroń Arsenal.

0

Czemu to Arsenal gra u siebie pierwszy mecz? Było jakieś losowanie?

1

@pride1899, dokładnie ziomuś. Zapomniałem słowa "nie" po prostu. Dzięki za korektę.

2

O Bogowie! Walka!

0

@BorzyKrzys, taktyczny.

15

Koleś dziś wygrał internety.

https://zapodaj.net/plik-WjcuXwOrAg

0

@tbas, ja już pamiętam takie 3:0 dla nas w pierwszym meczu...

0

@MesQueUnClub96, dziękujemy rudemu za genialne okazje na zakupy ;)

3

Rafał dzień wolny spędza razem z rodzinką nad morzem. Miejmy nadzieję, że przewietrzy głowę i powórci Raphinhialdo jakiego znamy z tego sezonu.

https://www.instagram.com/raphinha/

Btw. zastanawia mnie to czemu tutaj poszła aż taka krytyka na Niego, a dzień przed belingCham skopał monitor var i prawie cisza. Wiadomix, że tu buc i nie powinno to dziwić, ale jednak...

0

@FCB_dimiC, bążur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?