esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756, zapomniałeś dodać "obrzydliwy".
5
@MesQueUnClub96, i te i te kocham. Bez różnicy :)
7
Ja tylko o jedno dziś proszę. Bez jakiegokolwiek głupiego faulu kiedy zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi na czystą pozycję co może skutkować czerwoną kartką. Mam nadzieję, że Hansi im wystarczająco to wbił do głów.
1
@macio_944, może chodziło mu historycznie, a nie konkretnie o ten sezon ;)
5
Robercik w ostatnich 27 meczach przeciwko BVB strzelił... uwaga... 27 goli. Niebywałe.
1
Przeżyjmy to jeszcze raz.
0
Kiedy napisaliście tutaj pierwszy komentarz? U mnie 9 października 2013, 18:47
Kuźwa prawie 12 lat temu...
1
@NeroTFP1, a to peszek :/
1
@NeroTFP1, a jakby się chciało z dedykacją? :)
0
@Borneo, ja to wszystko wiem, że dosłownie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Arsenal po prostu nie ma prawa tego wypuścić, ale rządowi mają podpisany pakt z lucyferem, więc ja się dopiero będę cieszył za tydzień.
2
@El Plutoninho, @Pedri16Future, czy Wy siebie słyszycie? Na terenie tych piekielnych czeluści, już nawet najlepszym, jakaś nieczysta siła odbierała umiejętności piłkarskie. Dziś się radujmy, ale powściągnąłbym ferowanie zbyt szybko wyroku.
0
Niby wszystko fajnie, ale szybkie dwie bramki dla śmietankowych na bernabełu i wszystko zaczyna się praktycznie od nowa...
0
@clyde, no niby tak, ale gdyby babcia miała wąsy... Cieszmy się z tego 3:0 bo to dobra zaliczka, choć śmietnakowych skreślać wciąż nie można.
4
Chyba nie widziałem w życiu piękniejszego dubletu z rzutów wolnych. Pamiętam Leo w Superpucharze Europy z Sevillą, ale nie były chyba to aż tak genialne gole.
3
Ale mi się morda cieszy :D
3
Ten obrzydliwy klub by nie istniał gdyby nie ich genialny bramkarz.
1
Przecież mnie krew jasna zaleje z tym sędzią...
9
Rudiger powinien siedzieć gdzieś zamknięty w pokoju bez klamek za gesty, które ostatnio pokazywał, a tu cyk...
4
Vamos The Gunners! Kiwior mecz życia, a Saka wraca w genialnym stylu po kontuzji. Oby tak było!
1
@MesQueUnClub96,
24
Boże chroń Arsenal.
0
Czemu to Arsenal gra u siebie pierwszy mecz? Było jakieś losowanie?
1
@pride1899, dokładnie ziomuś. Zapomniałem słowa "nie" po prostu. Dzięki za korektę.
2
O Bogowie! Walka!
0
@BorzyKrzys, taktyczny.
15
Koleś dziś wygrał internety.
https://zapodaj.net/plik-WjcuXwOrAg
0
@tbas, ja już pamiętam takie 3:0 dla nas w pierwszym meczu...
0
@MesQueUnClub96, dziękujemy rudemu za genialne okazje na zakupy ;)
3
Rafał dzień wolny spędza razem z rodzinką nad morzem. Miejmy nadzieję, że przewietrzy głowę i powórci Raphinhialdo jakiego znamy z tego sezonu.
https://www.instagram.com/raphinha/
Btw. zastanawia mnie to czemu tutaj poszła aż taka krytyka na Niego, a dzień przed belingCham skopał monitor var i prawie cisza. Wiadomix, że tu buc i nie powinno to dziwić, ale jednak...
0
@FCB_dimiC, bążur.