0

@JBgomeS, efekt finalny? Spalony, więc akcja defensywna udana.

1

Ależ Donnaruma zagrał dziś kapitalne spotkanie. Paryż analogicznie podobnie zesrał się w majty jak my dzisiaj, ale finalnie to Oni zagrają w półfinale.

0

Hansi: "Kontrolowaliśmy ten dwumecz". No nie zgodzę się. W 75' Borussii brakowało jedynie dwóch goli, tworzyli sytuacje, byli w gazie i trybuny ich niosły.

0

@Kinginiesta, Borussia też miała swoje sytuacje w pierwszym meczu, których nie wykorzystała, także "gdyby babcia miała wąsy".

4

BVB - 3.85
Oczekiwane gole (xG)
Barcelona - 0.49

No troszkę przepaść.

0

@Gaucho, no i? Końcowo tu był spalony.

0

@kamiVeB, Martin w obronie radził sobie nieźle. Gorzej z ofensywą, ale ta ogólnie praktycznie dziś u nas nie istniała.

1

Mega niepokojącym jest to, że wypada Inigo, szef defensywy, i Pedri, spoiwo całego zespołu i jesteśmy innym zespołem...

1

Będąc szczerym teraz osiągając już półfinał niech po prostu będzie co będzie. Bez żadnego huraoptymizmu. Teraz mając w półfinale mając Bayern czy Inter moim zdaniem szanse i z tym i z tym rozkładają się 50/50. Mogą zdecydować detale.

0

Z jednej strony Wojtka odcięło kiedy sprokurował rzut karny, ale potem w drugiej połowie nam uratował d kilka razy.

0

Wielki kubeł zimnej wody wylany na naszych piłkarzy. Ciężary z Leganes, nerwówka dzisiaj. Oby to nie był dłuższy spadek formy motorycznej bo będziemy w czarnej d. Mam nadzieję, że to tylko zlekceważenie przeciwnika lub kolosalna przewaga z pierwszego meczu spowodowała tak słabą grę.

0

Borussii w tym momencie wystarczy strzelenie dwóch bramek w 15 minut. To teoretycznie jest totalnie do zrobienia. Oby nie...

1

De Jong gra super w drugiej połowie, ale to On powinien zejść. Ma kartkę...

No Franek teraz żeś podoł...

0

Ufff. Całe szczęście...

0

Ten wynik w pierwszym meczu paradoksalnie mógł spowodować to co stało się w pierwszych 45' tego spotkania. Secundo strasznym jest jak widać brak Pedriego i to jak nikt sobie nie radzi by wejść choć trochę w Jego buty.

0

Jesteśmy słabsi, a wyobraźcie sobie, że gramy w 10. Byłby koszmar. De Jong z kartką do zmiany.

1

Ale Rafał serio irytyuje czasem tymi wybuchami złości kiedy nie dostaje podań. Można być zirytowanym, ale przesadza ze swoimi reakcjami.

0

Z rotacjami to bym na pierwszą połowę nie przesadzał. Ewentualnie na drugą.

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/4vvdzeEs/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

0

@QQL5, 6/7 ;) ...

0

Mam nadzieję, że dzisiaj nie przyjdzie żadnemu z naszych ulubieńców faulować na czerwoną kartkę. Za dużo już mamy kompromitacji w LM w naszym wykonaniu, a gra w osłabieniu może spowodować niemałe zamieszanie...

1

@macio_944, i obrzydliwy.

0

@Kalipso, zawód jest ogromny, ale i tak obejrzę i ocenię wtedy.

1

@RinooniR, żadna.

10

Ależ to Alaves jest beznadziejne. Gdyby Real się dziś mierzył z wczorajszym Leganes to nie byłoby czego zbierać.

3

Co odwaliło Mekambe? Przecież ewidentnie chciał zrobić krzywdę zawodnikowi...

2

@Sulimo, a żeś zarzucił bangiera. Boję się zaczynać jakąkolwiek wersję bo mnie potem nie ma w życiu :D

50



Po prostu dziękuję.

9

Pragnę przypomnieć, że Fermin miał totalną setkę na 2:0 i wtedy mogłoby być już pozamiatane.

5

Zakopać, zapomnieć. 3pkt. Vamos!

1

Teraz tylko pójść za ciosem i bierzemy 3pkt na spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?