esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JBgomeS, efekt finalny? Spalony, więc akcja defensywna udana.
1
Ależ Donnaruma zagrał dziś kapitalne spotkanie. Paryż analogicznie podobnie zesrał się w majty jak my dzisiaj, ale finalnie to Oni zagrają w półfinale.
0
Hansi: "Kontrolowaliśmy ten dwumecz". No nie zgodzę się. W 75' Borussii brakowało jedynie dwóch goli, tworzyli sytuacje, byli w gazie i trybuny ich niosły.
0
@Kinginiesta, Borussia też miała swoje sytuacje w pierwszym meczu, których nie wykorzystała, także "gdyby babcia miała wąsy".
4
BVB - 3.85
Oczekiwane gole (xG)
Barcelona - 0.49
No troszkę przepaść.
0
@Gaucho, no i? Końcowo tu był spalony.
0
@kamiVeB, Martin w obronie radził sobie nieźle. Gorzej z ofensywą, ale ta ogólnie praktycznie dziś u nas nie istniała.
1
Mega niepokojącym jest to, że wypada Inigo, szef defensywy, i Pedri, spoiwo całego zespołu i jesteśmy innym zespołem...
1
Będąc szczerym teraz osiągając już półfinał niech po prostu będzie co będzie. Bez żadnego huraoptymizmu. Teraz mając w półfinale mając Bayern czy Inter moim zdaniem szanse i z tym i z tym rozkładają się 50/50. Mogą zdecydować detale.
0
Z jednej strony Wojtka odcięło kiedy sprokurował rzut karny, ale potem w drugiej połowie nam uratował d kilka razy.
0
Wielki kubeł zimnej wody wylany na naszych piłkarzy. Ciężary z Leganes, nerwówka dzisiaj. Oby to nie był dłuższy spadek formy motorycznej bo będziemy w czarnej d. Mam nadzieję, że to tylko zlekceważenie przeciwnika lub kolosalna przewaga z pierwszego meczu spowodowała tak słabą grę.
0
Borussii w tym momencie wystarczy strzelenie dwóch bramek w 15 minut. To teoretycznie jest totalnie do zrobienia. Oby nie...
1
De Jong gra super w drugiej połowie, ale to On powinien zejść. Ma kartkę...
No Franek teraz żeś podoł...
0
Ufff. Całe szczęście...
0
Ten wynik w pierwszym meczu paradoksalnie mógł spowodować to co stało się w pierwszych 45' tego spotkania. Secundo strasznym jest jak widać brak Pedriego i to jak nikt sobie nie radzi by wejść choć trochę w Jego buty.
0
Jesteśmy słabsi, a wyobraźcie sobie, że gramy w 10. Byłby koszmar. De Jong z kartką do zmiany.
1
Ale Rafał serio irytyuje czasem tymi wybuchami złości kiedy nie dostaje podań. Można być zirytowanym, ale przesadza ze swoimi reakcjami.
0
Z rotacjami to bym na pierwszą połowę nie przesadzał. Ewentualnie na drugą.
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/4vvdzeEs/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
0
@QQL5, 6/7 ;) ...
0
Mam nadzieję, że dzisiaj nie przyjdzie żadnemu z naszych ulubieńców faulować na czerwoną kartkę. Za dużo już mamy kompromitacji w LM w naszym wykonaniu, a gra w osłabieniu może spowodować niemałe zamieszanie...
1
@macio_944, i obrzydliwy.
0
@Kalipso, zawód jest ogromny, ale i tak obejrzę i ocenię wtedy.
1
@RinooniR, żadna.
10
Ależ to Alaves jest beznadziejne. Gdyby Real się dziś mierzył z wczorajszym Leganes to nie byłoby czego zbierać.
3
Co odwaliło Mekambe? Przecież ewidentnie chciał zrobić krzywdę zawodnikowi...
2
@Sulimo, a żeś zarzucił bangiera. Boję się zaczynać jakąkolwiek wersję bo mnie potem nie ma w życiu :D
50
Po prostu dziękuję.
9
Pragnę przypomnieć, że Fermin miał totalną setkę na 2:0 i wtedy mogłoby być już pozamiatane.
5
Zakopać, zapomnieć. 3pkt. Vamos!
1
Teraz tylko pójść za ciosem i bierzemy 3pkt na spokojnie.