esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie ogarniam od wczoraj rewatch The Last of Us sezon 1. Czy warto zagrać potem w grę cz.1/obejrzeć sezon drugi/zagrać w cz.2? Proszę bez spojlerów.
0
@graco14, raczej sektor Interu.
3
@clyde, przecież dopiero co wczoraj było. Mało Ci? :P
0
Kojarzycie kiedy ostatnio mierzyliśmy się z tak silnym zespołem jak Inter, który gra wahadłami?
6
"Opta daje Barcelonie najmniejsze szanse na wygranie Ligi Mistrzów spośród półfinalistów"
Czyli podchodzimy jako underdog. Nie mam nic przeciwko ;)
1
@MesQueUnClub_87, na ten moment to my mamy SP Hiszpanii, a madrycioki wciąż mają do wygrania LL i PK, także poczekałbym z werdyktem ;)
0
@graco14, losują bilety? Widziałem stronkę gdzie normalnie można kupić...
0
Ziomeczki i ziomkinie ktoś może wybiera się do Mediolanu na półfinał?
2
Nie tylko na murawie ma dobry vibe ;)
1
Mateusz Borek: "I co z tego. Real. To i tak. Najlepszy. Klub. W Europie. Jeden słabszy. Sezon. Nic tego nie zmieni. Wkalkulowali pewnie. Tę porażkę. Żeby teraz. Skupić się. Na la lidze. I pucharze króla."
18
Wylew w obronie w meczu rządowych musi być jak zawsze.
0
Piękna klamra tego dwumeczu. Real wyglądał w tej akcji jak City z Nimi w tym sezonie. Chciałbym tylko, żeby jeszcze kibice zaczęli wychodzić z bernabełu.
1
Ernesto Valverde in da mix iksde :D
0
Z innej beczki łapcie takie cudeńko. Niczego nie rozumiem, ale piękne to jest.
0
Tytuł baletnicy tygodnia wygra Lucia Vasquez.
3
Jak świetnie w końcu słucha się komentatorów, którzy nie pudrują tego co się na boisku dzieje i mówią bez ogródek jak czasem obrzydliwie zachowują się rządowi.
0
Raya bez pojęcia. Wystarczy jeden głupi faul na karny i dostaje drugą żółtą i wylatuje...
0
Odegaard to piękny jest piłkarz. Uwielbiam oglądać Jego grę.
0
Arsenal będzie chyba bezpieczniejszy jednak osadzony na swojej połowie niż zostawianie przestrzeni w kontrach dla rządowych.
0
Brawo arbiter. Jestem w szoku totalnie.
2
Jak to będzie karny to przecież wyjdę z siebie i stanę obok.
Najgorsze jest to, że już karnego podyktował dziś tylko w drugą stronę i to podobny, ale tam trzymanie było intensywne, a tutaj to jest po prostu nurek totalny.
1
Hahahah. Rożny?
0
To było do przewidzenia. Pakt z diabłem.
0
Ależ bez pojęcia zachowanie Asensjo :D
5
Uwielbiam kiedy c+ puszcza reklamę podczas hymnu Realu.
3
Kanonierzy nie zepsujcie tego. Plisss.
0
Dziwię się czemu tak wiele ludzi daje zdecydowanie większe szanse Interowi. Przecież Bayernowi wystarczy 1 bramka do dogrywki.
0
@Filipem, gram na bardzo trudnym i wiele godzin spędzonych na arenie, poza tym uwielbiam eksplorację ;)
2
@kuz, ja cisnę Horizon Forbidden West od jakiegoś czasu. Już 100+ godzin i w sumie zbliżam się do końcówki :(, ale całe szczęście jeszcze dodatek przede mną :)
0
Czy ktoś wie czemu dziś kibice BVB gwizdali na swoją legendę Roberta Lewandowskiego?