0

Właśnie ogarniam od wczoraj rewatch The Last of Us sezon 1. Czy warto zagrać potem w grę cz.1/obejrzeć sezon drugi/zagrać w cz.2? Proszę bez spojlerów.

0

@graco14, raczej sektor Interu.

3

@clyde, przecież dopiero co wczoraj było. Mało Ci? :P

0

Kojarzycie kiedy ostatnio mierzyliśmy się z tak silnym zespołem jak Inter, który gra wahadłami?

6

"Opta daje Barcelonie najmniejsze szanse na wygranie Ligi Mistrzów spośród półfinalistów"

Czyli podchodzimy jako underdog. Nie mam nic przeciwko ;)

1

@MesQueUnClub_87, na ten moment to my mamy SP Hiszpanii, a madrycioki wciąż mają do wygrania LL i PK, także poczekałbym z werdyktem ;)

0

@graco14, losują bilety? Widziałem stronkę gdzie normalnie można kupić...

0

Ziomeczki i ziomkinie ktoś może wybiera się do Mediolanu na półfinał?

2



Nie tylko na murawie ma dobry vibe ;)

1

Mateusz Borek: "I co z tego. Real. To i tak. Najlepszy. Klub. W Europie. Jeden słabszy. Sezon. Nic tego nie zmieni. Wkalkulowali pewnie. Tę porażkę. Żeby teraz. Skupić się. Na la lidze. I pucharze króla."

18

Wylew w obronie w meczu rządowych musi być jak zawsze.

0

Piękna klamra tego dwumeczu. Real wyglądał w tej akcji jak City z Nimi w tym sezonie. Chciałbym tylko, żeby jeszcze kibice zaczęli wychodzić z bernabełu.

1

Ernesto Valverde in da mix iksde :D

0

Z innej beczki łapcie takie cudeńko. Niczego nie rozumiem, ale piękne to jest.


0

Tytuł baletnicy tygodnia wygra Lucia Vasquez.

3

Jak świetnie w końcu słucha się komentatorów, którzy nie pudrują tego co się na boisku dzieje i mówią bez ogródek jak czasem obrzydliwie zachowują się rządowi.

0

Raya bez pojęcia. Wystarczy jeden głupi faul na karny i dostaje drugą żółtą i wylatuje...

0

Odegaard to piękny jest piłkarz. Uwielbiam oglądać Jego grę.

0

Arsenal będzie chyba bezpieczniejszy jednak osadzony na swojej połowie niż zostawianie przestrzeni w kontrach dla rządowych.

0

Brawo arbiter. Jestem w szoku totalnie.

2

Jak to będzie karny to przecież wyjdę z siebie i stanę obok.

Najgorsze jest to, że już karnego podyktował dziś tylko w drugą stronę i to podobny, ale tam trzymanie było intensywne, a tutaj to jest po prostu nurek totalny.

1

Hahahah. Rożny?

0

To było do przewidzenia. Pakt z diabłem.

0

Ależ bez pojęcia zachowanie Asensjo :D

5

Uwielbiam kiedy c+ puszcza reklamę podczas hymnu Realu.

3

Kanonierzy nie zepsujcie tego. Plisss.

0

Dziwię się czemu tak wiele ludzi daje zdecydowanie większe szanse Interowi. Przecież Bayernowi wystarczy 1 bramka do dogrywki.

0

@Filipem, gram na bardzo trudnym i wiele godzin spędzonych na arenie, poza tym uwielbiam eksplorację ;)

2

@kuz, ja cisnę Horizon Forbidden West od jakiegoś czasu. Już 100+ godzin i w sumie zbliżam się do końcówki :(, ale całe szczęście jeszcze dodatek przede mną :)

0

Czy ktoś wie czemu dziś kibice BVB gwizdali na swoją legendę Roberta Lewandowskiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?