esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No z kontuzji to nie ma co się śmiać chyba.
3
Kartka kur!!!!!!!!
3
Ja już stoję. Nie dam rady oglądać na siedząco, za dużo emocji.
3
Wojtula bez czerwo i niepotrzebnych fauli... Plisssss...
0
Na majku chyba mają jakiś problem i ogólnie z dźwiękiem. U mnie słuchać jak w mono.
1
Ja pitole. Cały się trzęsę... Vamos!!
6
Nie wiem czy już dziś było, ale Maja Strzelczyk powiedzieć TOP to mało.
12
Jerzy Dudek i klątwa tuhameniego.
0
Studio jak coś z oficjalki.
0
Ostatnio 40 strzałów i jeden gol. Musimy być dziś pod bramką obrzydliwych zdecydowanie bardziej skuteczni.
0
@TR3YWAY, sztos.
0
Kiedy masz potwierdzać, że jesteś człowiekiem, ale korzystasz z Edge z adblockiem i masz to w pupie.
1
Oby dziś bez żadnej czerwonej kartki i byśmy dobrze ustawiali pułapki offsiedowe... Mallorca kilka razy się urwała z nich ostatnio...
0
Co sądzicie o Dominiku Piechocie? Zasłużył na drugą szansę jako dziennikarz?
0
Panowie i Panie, dokładnie 11 lat temu z mojej tablicy na fejsie. To musi być znak.
https://zapodaj.net/plik-xK5yFu3Ngz
20
Śmiechłem ;D
Btw miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli bo balonik jest tak pompowany, że jak nie daj Bóg nam się nie uda (ha tfffu!) to większość tutaj się chyba pod ziemię zakopie. Ja szczerze skromne jeden zerko biorę w ciemno.
1
Atlético Madryt na portalu X: "To jest nie do zniesienia. Dość szargania wizerunku hiszpańskiego futbolu #KoniecNękaniaSędziówTeraz
1
@PatrychoO, Fati to chyba na ławie zawsze siedzi w tych zwycięskich teamach.
8
Najlepsze jest to, że prześcieradła tym ruchem narobili sobie gówna tak czy siak. Jak im się uda to skandal na cały świat, a jak nie to też skandal za to, że w ogóle wyszli z takim żądaniem. Brzydzę się.
0
@BorzyKrzys, kuźwa znowu taktyk :D
8
Javier Tebas za pośrednictwem mediów społecznościowych w kierunku Realu Madryt. [TT]
"To nie jest piłka nożna, to jest kontrola władzy.
Nie lubimy Tebasa, bo ten nie robi tego, co chcemy.
Nie lubimy Ceferina, bo ten nie robi tego, co chcemy.
Nie lubimy Louzána, ponieważ ten nie robi tego, co chcemy.
Nie lubimy komentatorów telewizyjnych, ponieważ nie mówią tego, czego chcemy. Nie chcą postępów w reformie sędziowania, bo nie tego chcemy.
A teraz, po wypowiedziach sędziów - mając dość ciągłego nękania przez telewizję Realu Madryt - reagują tak, jak najlepiej potrafią:
Zawieszają konferencję prasową.
Opuszczają trening w La Cartuja.
Gardzą oficjalnymi uroczystościami finału Pucharu Króla. Dają przeciek, że nie pojawią się na finale Pucharu Króla.
Co za cienka skóra.
Oni nie protestują, oni naciskają.
Nie narzekają, tylko grożą.
Oni się nie zgadzają, oni chcą karać.
Oni nie chcą ulepszać futbolu, oni chcą swojego futbolu.
A najpoważniejszą rzeczą nie jest to, że próbują to zrobić.
Najpoważniejsze jest to, że wielu na to pozwala, zgadza się na to i pomaga im."
4
"Hansi Flick o łzach Bengoetxei i oburzeniu Realu Madryt: Co mam powiedzieć? Dla mnie to po prostu sport, gra, futbol... come on..."
No Hansi sigma.
16
Najlepszym wyjściem z tego zamieszania, które się teraz dzieje będzie po prostu rozjechanie ich jutro na boisku bez jakichkolwiek sędziowskich kontrowersji i tego nam wszystkim życzę!
0
@TR3YWAY, o Cię uj ;D
0
"Real Madryt jest zdumiony łzami Bengoetxei i chce, aby Federacja wymieniła sędziów finału Pucharu Króla."
Z jednej strony rozumiem sędziego bo może być po prostu co najmniej wkurzony nagonką na sędziów (oczywiście ze strony rządowych przede wszystkim), ale z drugiej strony nie dziwię się też śmietankowym, że mają wątpliwości, że sędzia po takim "performensie" jest gotowy mentalnie poprowadzić ten mecz z "chłodną głową".
0
Ostatnie 19 meczów ligowych Yamala to 1 strzelony gol.
1
@Zoker, post był raczej napisany satyrycznie, ale jak już weszło tak na poważnie to wydaje mi się, że nawet czasem jak patola dzieje się w związku to nie jest łatwo tak go "zakończyć"...
0
A czy Wy kiedyś weszliście w relację romantyczną z osobą związaną sakramentem małżeństwa?
0
@marcin62, będzie grane.
1
@Inclusus, la bambowi eksperci finansowi za 3...2...1...